Kuchyna - ikea ci stolar?

Kupujeme, meníme, rekonštruujeme, búrame, dostavujeme...
vybrali.sme.sk linkuj.cz facebook linkedin google live jaggcz addthis

Re: Kuchyna - ikea ci stolar?

Odoslaťod airana »

ikea ma pekne kuchynky :)
airana
začiatočník
 
Príspevky: 156

Pozvania odoslané: 0
Registrovaní priatelia: 0

Re: Kuchyna - ikea ci stolar?

Odoslaťod Kirkuša »

nassica: mas osobnu skusenost? a co bolo nekvalitne? My mame teraz uz druhu kuchynu Ikea a uplna pohoda. Prvy vydrzala asi 8 rokov v bezchybnom stave ako nova kym ju neprevzali novi majitelia nasho bytu, ked sme predavali, chceli to aj s nou, vsetko ostatne menili, prerabali, kuchynu si nechali. Teraz v dome mame opat Ikea, uz sme tu cca tiez tolko a pohoda, nic jej nechyba, nevyzera zaslo ani sa nic nekazi. Cize z mojho pohladu ak ma niekto zbytocne peniaze alebo chce "ukazovat uroven" samozrejme siahne po renomovanejsich znakach. Podla mna ale uplne zbytocne :wink: .
Kirkuša

Subham astu sarvadžagatam.

expert
 
Príspevky: 5099

Pozvania odoslané: 0
Registrovaní priatelia: 0

Re: Kuchyna - ikea ci stolar?

Odoslaťod AnnaMaAnna »

Ikea vyzerá dobre, ale iba tak prvé tri roky, potom je vidiet ze je to iba sektor. Išla by som do štúdia.
AnnaMaAnna
 
Príspevky: 10

Pozvania odoslané: 0
Registrovaní priatelia: 0

Re: Kuchyna - ikea ci stolar?

Odoslaťod Kirkuša »

mandolienka: Uz si vobec nepamatam, bolo to pred rokmi a prva vec v dome, odvtedy sme kupovali vsetko ostatne, mozno by som ale niekde este papiere od nej nasla..kazdopadne sme si vtedy zistovali ceny tiez vsade mozne a ten rozdiel bol markatny oproti studiovym a na mieru. Zas ked niekto potrebuje reprezentativnu kuchynu do vystavneho hauzu niet o com, pokial je to bezna rodina co ledva stiha, obcas spolu ci s kamosmi pojedia, ale tazisko zivota je inde, staci funkcnost a jednoducha peknost.
Ale tak, je to vo vsetkom. Kto chce luxus, plati :-)
Kirkuša

Subham astu sarvadžagatam.

expert
 
Príspevky: 5099

Pozvania odoslané: 0
Registrovaní priatelia: 0

Re: Kuchyna - ikea ci stolar?

Odoslaťod Jarnaja »

Takúto kuchyňu by som si radšej dala stolárovi spraviť, aby si ju mala na mieru a aby ti pekne sadla to tvojich priestorov
Jarnaja
začiatočník
 
Príspevky: 117

Pozvania odoslané: 0
Registrovaní priatelia: 0

PredchádzajúcaĎalšia

vybrali.sme.sk linkuj.cz facebook linkedin google live jaggcz addthis

Naspäť na Ako bývať

Kto je prítomný

Užívatelia prezerajúci si toto fórum: Žiadny registrovaný používateľ a 0 hostí.

cron