Rekonštrukcia starého krbu

Kupujeme, meníme, rekonštruujeme, búrame, dostavujeme...
vybrali.sme.sk linkuj.cz facebook linkedin google live jaggcz addthis

Re: Rekonštrukcia starého krbu

Odoslaťod milenia »

Neviem ci som to spravne nasla, ale je to firma v Komarne? Aby som vedela, ci je to ono, ci som dobre nasla.
Veronicka ved asi aj my nebudeme mat inu moznost len to tak urobit, len asi budem dost trpnut, aky bude verdikt, co s tym budeme musiet urobit.
milenia

Pozvania odoslané: 0
Registrovaní priatelia: 0

Odoslaťod zitka3 »

áno dobre si to našla, je to tá firma, vyskúšaj sa na nich obrátiť, ako som ti písala, ja som rada, že sme si ich vybrali, lebo sú odborníci v tom, čo robia, nerobia to len nejakého pol roka, ale majú za sebou už roky praxe, čo tiež o mnohých veciach svedčí ;-)
Skús sa o tom doma s polovicou ešte pozhovárať ;-)
zitka3
začiatočník

Mood: Happy

Odoslaťod veronickavejuska »

To ti verím, sú to starosti, ale lepšie ako potom sa trápiť s vyhoreným domom alebo čosi podobným to nie je moc sranda sa s takýmito vecami zaoberať, najlepšie je to čo najskôr dať do porádku, lebo príjemné starosti to nie sú ;-)
veronickavejuska
začiatočník

Odoslaťod milenia »

Rozpravali sme sa o tom, nechala som mu na chladnicke listok s kontaktom, co som si nasla a volal im, tak sa dohodli, ze tam pojdeme, stretneme sa. Tento tyzden by sme to mali stihnut, tak som celkom v napati, ze ako to dopadne. Ale som rada, ze vidim aspon nejaky posun, ze uz len neprestupujeme doma na jednom mieste :-)
milenia

To je podstatné, že s tým začnete niečo robiť a nebudete sa už len prizerať, podľa mňa je to super.
Už snáď to aj máte za sebou to stretnutie, keď si to písala na začiatku mesiaca, ako to dopadlo?
veronickavejuska
začiatočník

Odoslaťod lubi22 »

na toto myslím, že by sme sa nezvládli prizerať ani jedna z nás, myslím, že pre každú z nás a rovnako aj pre našich mužov je dôležité aby takýto problém bol zažehnaný.
Pretože tým ohrozujeme celú svoju rodinu a pritom si to mnohokrát ani len neuvedomujeme. Nie je to vôbec sranda zahrávať sa s takýmito vážnymi vecami.
lubi22

Mood: Tired

Odoslaťod milenia »

Mame to stretnutie za sebou, aj sme dohodli podrobnosti.
Cize u nas je to na dobrej ceste, da sa s tym nieco robit a to je pre nas to najdolezitejsie. Dohodli sme sa na dalsom postupe, navrhli nam riesenie a pojdeme do toho :-)
milenia

Odoslaťod zitka3 »

Ahoj, je to dlhšia doba, ale mám radosť z toho, že ste sa dohodli, že vám pomôžu toto je dôležité veľmi. Daj mi potom vedieť, keď to budete mať všetko v suchu keď to bude spravené. Už len potom vyčkať do zimy aby ste kúriť mohli :)
zitka3
začiatočník

Pri týchto výkyvoch teplotných aké sú tak neviem či vôbec budú musieť do zimy čakať, veď každú chvíľu je zima, takže testovať si myslím, že budú môcť aj skôr, len hlavne aby to už bolo dobre spravené :-)
veronickavejuska
začiatočník

Odoslaťod milenia »

To je velmi mile, ze sa ma na to pytate, ze ste na nas problem nezabudli, vsetko dopadlo dobre, ich pracu hodnotim pozitivne, som rada, ze sme to takto napisem to, ze dobojovali, lebo kym sme nasli firmu, kym sme sa s nimi skontaktovali, tak som obcas mala pocit, ze je to boj, ale vsetko dobre dopadlo a to je predsa dolezite ;-)
milenia

PredchádzajúcaĎalšia

vybrali.sme.sk linkuj.cz facebook linkedin google live jaggcz addthis

Naspäť na Ako bývať

Kto je prítomný

Užívatelia prezerajúci si toto fórum: Žiadny registrovaný používateľ a 0 hostí.

Používaním stránok rodinka.sk súhlasíte s používaním cookies, vďaka ktorým je možné individuálne nastavenie stránok, ako aj pre používanie na analytické a štatistické účely. Viac informácií...