www tipy na nabytok

Kupujeme, meníme, rekonštruujeme, búrame, dostavujeme...
vybrali.sme.sk linkuj.cz facebook linkedin google live jaggcz addthis

Re: www tipy na nabytok

Odoslaťod milicka225 » Pi 25.Aug. 2017 9:25

lentilka neviem kamoska mala z tade postel a ta akoze nebola moc v pohode s nou, po roku a pol cca ju menila, co podla mna teda nie je nejaka ruzova vyhliadka a to je tiez jeden z dovodov preco je niekedy fajn sa ist na to co chceme aj pozriet, ja som si vyhliadla nabytok co som chcela cez internet, potom sme boli pozriet na predajni a kupili sme, len je to o tom, ze kazdemu vyhovuje iny druh nakupovania co akoze plne akceptujem :)
milicka225

Založený: Pi 05.Máj. 2017 11:30

Pozvania odoslané: 0
Registrovaní priatelia: 0

Odoslaťod selvina » St 30.Aug. 2017 9:25

pradanka píše:aby mal eshop predajnu? takze si to neriesila tak, ze si si najskor bola kuknut co chces? neviem celkom akoby som to riesila, neviem ci by som netrpla v akom stave vobec pride ten tovar, ten nabytok co si objednam, zaujimalo by ma, ze ci to starostlivo balia, ci nie je tam nejaky problem, ze by sa to poskodilo :bored:

ja som trošku tŕpla, ale predsa len keď vieš, že eshop má aj nejaké tie predajne, tak si pokojnejšia, aspoň teda mňa to trošku upokojilo, aj keď áno zrnko obavy bolo vo mne zasiate, ale našťastie nejako neklíčilo, objednali sme cez Tempo Kondela a bolo vybavené našťastie všetko prišlo v poriadku a nemusela som riešiť veci, ktorých som sa pôvodne obávala a som za to rada, tak náš nábytok bol super zabalený a nebolo na ňom ani nič poznať, že by prešiel nejakú cestu alebo niečo pohodka :)
Obrázok používateľa
selvina

Založený: St 25.Jan. 2017 11:05

Odoslaťod cicamica1 » St 06.Sep. 2017 10:44

@selvina ked si to riesila cez internet tak ako je to prosim ta s dopravou? kolko taka doprava vychadza a najma od coho to zavisi? od mnozstva alebo len o vzdialenosti alebo od coho? este som nabytok neobjednavala cez internet a neviem ci vobec sa to oplati
„Nezáleží na tom, aká ťažká bola tvoja minulosť, vždy môžeš začať znovu.“
– Buddha
cicamica1

Mood: Tired
Založený: Št 03.Nov. 2016 13:35

Odoslaťod saskia34 » Ut 12.Sep. 2017 6:46

aj bez ohladu na tieto veci, co si popisala sa to z mojho pohladu oplati, aspon teda ja ti mozem tak povedat z mojej skusenosti, ale co sa tyka objednvania z internetu tak len z eshopov pri ktorych mam istotu, ze su dobre, ze sa nejako nemusim bat toho, ze by ma oklamali alebo nejaky problem, ze by nastal ;-)
saskia34

Založený: Po 18.Júl. 2016 19:58

Odoslaťod airana » St 04.Okt. 2017 12:09

saskia, ale ako si dosla do tej fazy, ze si presvedena, ze je vsetko ok, ze to co si objednas ti pride v dobrom stave a za tu istu cenu ako na internete? ako si zistila, ze z akych stranok sa objednavat oplati a z akych radsej nie? pre mna je toto spanielskou dedinou :(
Obrázok používateľa
airana

Založený: St 06.Sep. 2017 9:07

Odoslaťod pauzi » Pi 06.Okt. 2017 8:47

cicamica1 píše:@selvina ked si to riesila cez internet tak ako je to prosim ta s dopravou? kolko taka doprava vychadza a najma od coho to zavisi? od mnozstva alebo len o vzdialenosti alebo od coho? este som nabytok neobjednavala cez internet a neviem ci vobec sa to oplati

Od čoho to závisí? Od nákupu aký urobíš. Pri tom internetovom obchode, o ktorom sa tu písalo čo viem keď sme to my riešili, kupovali cez nich tak to bolo tak, že 15€ pri objednávke do 450€ a ak to bolo nad túto sumu, tak tá doprava kuriérom je zadarmo. Čiže od toho to akurát tak závisí :wink:
pauzi

Založený: Št 20.Júl. 2017 9:03

Odoslaťod zonalla » Ut 10.Okt. 2017 8:42

Čiže vôbec to nie je založené na tom, že akú diaľku? Dobre tomu rozumiem? To ma teší, že je to takto, ak teda si to písala o Tempe Kondela, lebo tam som si veru vyhliadla viacero vecí a dosť sa mi aj ceny a aj to prevedenie páči. Len nemám kedy ísť nejako behať po obchodoch tak uvažujem, že by som to cez internet skúsila a asi aj by nám to vyšlo, že doprava zadarmo, lebo sa mi zdá, že to cez tú sumu vychádzalo, lebo fakt dosť vecí som povyberala :D
zonalla

Založený: St 15.Mar. 2017 19:35

Odoslaťod pauzi » St 11.Okt. 2017 18:01

Áno, o tej predajni som písala. Je tam super to, že tie ceny sú fakt prijateľné povedala by som, že pre bežne zarábajúcich ľudí a taktiež v dobrej kvalite. My keď sme u nich kupovali, tak pre mňa to bola radosť, pretože za také ceny sme také veci pokupovali, že akože dovidenia :-D
pauzi

Odoslaťod pauzi » St 11.Okt. 2017 18:01

Áno, o tej predajni som písala. Je tam super to, že tie ceny sú fakt prijateľné povedala by som, že pre bežne zarábajúcich ľudí a taktiež v dobrej kvalite. My keď sme u nich kupovali, tak pre mňa to bola radosť, pretože za také ceny sme také veci pokupovali, že akože dovidenia :-D
pauzi

Odoslaťod zonalla » Pi 03.Nov. 2017 13:28

To áno, preto som si tam aj toho viac vybrala, keby to bolo za iné ceny, tak neviem, či by som si toľko toho navyberala, ale keď je to takto, tak prečo nie :-D
Veď áno áno aj mne sa to páči!
zonalla

Založený: St 15.Mar. 2017 19:35

PredchádzajúcaĎalšia

vybrali.sme.sk linkuj.cz facebook linkedin google live jaggcz addthis

Naspäť na Ako bývať

Kto je prítomný

Užívatelia prezerajúci si toto fórum: Žiadny registrovaný používateľ a 1 hosť.

Používame súbory cookie.