Kurnik sopa, taka aj deticky nar. v roku 2002

bábätká narodené v roku 2002
vybrali.sme.sk linkuj.cz facebook linkedin google live jaggcz addthis

Re: Kurnik sopa, taka aj deticky nar. v roku 2002

Odoslaťod anni6 »

mmonika píše:mirka je dobre ze chodi po svete , ti co su iba v skole potom rovo za nou fajcia a piju , a do skoly dieta pustit musis, sproste reci mirka to si zvyknes , musis sa naucit rovnako husto odpovedat , mladeho treba zabit vlastnymi argumentami to jeidne pomaha :yes: , akoze po trave sa smeje ,po facke sa plače ... ale tak dako

dobreee :)b
mmonika, ty si uz vyssi level 8s: ...mne by len sanka padla a ozaj by som nevedela ci sa smiat ci palkat :off ...dufam ze taketo reakcie sa stihnem v suziti s pubertou vcas naucit? :G

a Adamkovi velkaaa gratula :flo:
Naposledy upravil anni6 dňa , celkovo upravené 1 krát.
anni6
expert

Pozvania odoslané: 0
Registrovaní priatelia: 0

Odoslaťod mmonika »

anni neboj , to pride samo , vycvik je kratky a narocny, ale rychlo sa prisposobis :D
mmonika

pracujem

expert

Mood: Cool

Odoslaťod mmonika »

baby ako zvladate zaver roka, pisomky, znamky, cast tu budete mat piatakov ,ake su vase plany co sa tyka gymnazii ?
mmonika

pracujem

expert

Odoslaťod slniecko »

obre, v pohode, tych pisomiek je teraz sice dost, ale tak ved su to veci, ktore sa ucili cely rok, takze vlastne vzdy len pochvalime Acko v ziackej, mala sa doma nepripravuje.
No, my sa chystame buduci rok na prijimacky, snad prejde tam u nas, ale ak nie, tak rozmyslame o nejakych planoch B...ale teraz na prijimackach do piatej dopadla velmi dobre, tak nepredpokladam, ze by o rok velmi pohorela. Dufam teda.
slniecko

Luck is probability taken personally

expert

Odoslaťod mmonika »

prajem zajtra krasne vysvedcenia a nadherne prazdniny
mmonika

pracujem

expert

Odoslaťod slniecko »

aj ja prajem krasny den a este krajsie prazdniny! Ja som uz vybojovala boj o slusne saty na zajtra :drop: ...kvety v kupelni, rano naskladam ikebany a po slzavom luceni s uzasnou Pani Ucitelkou budu moct prazdniny zacat :D !
slniecko

Luck is probability taken personally

expert

Odoslaťod mmonika »

my sme niesli kavicku ,risko bol nie len pre svoje vysvecko ale bol aj hrdinsky v osmicke pre petine,lebo ta je v luxembursku , tak uz to mame doma a zaciname vegetit ,pekne prazdniny
mmonika

pracujem

expert

Odoslaťod mmonika »

tak co baby uz ste doprazninovali, zahajime novy skolsky rok ,mohli by sme ,ved nas v tych skolach bude zasa urcite daco trapit a rozculovat Monika ,ty mas uz ja maleho skolaka,alebo ma odklad a slniecko vy este nemate dvoch skolakov ?
mmonika

pracujem

expert

Odoslaťod mirka32 »

Ahojte,

no veru dnes som prebrala všetky Adamove školské veci. Momentálne pátram po nejakom zozname školských potrieb pre V.ročník aby som nekupovala zbytočné veci. :oi
mirka32
pokročilý

Odoslaťod mmonika »

ani nevrav, my sme tiez vsetko upratali ,obalili ,mame nakupene v tesca tie cele baliky zositov ,pri dvoch skolakoch to ozaj usetri peniazky, a vykresy , ostatne uvidime ake specialitky vymysli pani ucitelka, tenisky sme kupili a tricko a kratasy sme po spolocnej dohode povysili na telesnu ,kym este mame letne veci vpredu ,lebo minule som prezerala v nadstavci bundy a myslim ze teraz bude dlho teplo a potom to udrie rychlo
mmonika

pracujem

expert

PredchádzajúcaĎalšia

vybrali.sme.sk linkuj.cz facebook linkedin google live jaggcz addthis

Naspäť na 2002

Kto je prítomný

Užívatelia prezerajúci si toto fórum: Žiadny registrovaný používateľ a 0 hostí.