detičky prvý polrok 2003

bábätká narodené v roku 2003
vybrali.sme.sk linkuj.cz facebook linkedin google live jaggcz addthis

Re: detičky prvý polrok 2003

Odoslaťod mamina »

Táni, gratulujeme :D Verím, že sa tu budeme teraz stretávať častejšie a riešiž školácke problémy....pre mna je to "tenkrát poprvé", takže my sme vzrušení, vystrašení, vytešení :lol:
mamina

expert

Mood: Happy

Pozvania odoslané: 0
Registrovaní priatelia: 0

Re: detičky prvý polrok 2003Re: detičky prvý polrok 2003

Odoslaťod Táňa »

mamina píše:Táni, gratulujeme :D Verím, že sa tu budeme teraz stretávať častejšie a riešiž školácke problémy....pre mna je to "tenkrát poprvé", takže my sme vzrušení, vystrašení, vytešení :lol:

Vďaka :wink: , my to máme doma teraz také "zváštne"..... malá hovorí, že sa do školy neteší, že tam nechce chodiť, že školu neznáša a že sa nebude vôbec hlásiť a tak pod.... :lol: :lol: :lol: Tak som zvedavá, ako v tom bude pokračovať, hlavne dostala vynadané staršia dcéra, aby si dávala pozor, čo pred ňou rozpráva.... nech jej úplne neznechutí školu.... :D
Táňa

expert

Re: detičky prvý polrok 2003Re: detičky prvý polrok 2003Re:

Odoslaťod Táňa »

Náš najnovší prírastok. :wink:
Prílohy
teniatko.JPG
(89.78 KiB) Stiahnutá 1811 krát
Ani a šteniatko.JPG
(92.48 KiB) Stiahnutá 1812 krát
Táňa

expert

Odoslaťod estee »

Tani to je krasne :lol: :lol: :lol: pripomina mi nasu Lolu v lete, tiez ma taku dvojfarebnu hlavicku :D
estee
expert

Odoslaťod mamina »

Táni, jéééj, nádherné šteniatko :D Čo to je za rasu?? Juj, na psíčka sa aj ja už veľmi teším. My sa o dva týždne sťahujeme a začiatkom letných prázdnin by sme aj my mali radi šteniatko
mamina

expert

Odoslaťod Táňa »

mamina píše:Táni, jéééj, nádherné šteniatko :D Čo to je za rasu?? Juj, na psíčka sa aj ja už veľmi teším. My sa o dva týždne sťahujeme a začiatkom letných prázdnin by sme aj my mali radi šteniatko

Žiaľ, nie je to rasa :D , resp. je to najrozšírenejšia "rasa".... :lol:

to tak beží, že sa už o dva týždne sťahujete? :shock:
Táňa

expert

Odoslaťod mamina »

Táni, ved to je jedno - je váš, je nádherný a určite s ním budete mať kopec radosti :D Hej letí, letí - akurát mi ide aj hlava rozletieť z toho :lol: už je to stres, panika
mamina

expert

Odoslaťod Táňa »

mamina píše:Táni, ved to je jedno - je váš, je nádherný a určite s ním budete mať kopec radosti :D Hej letí, letí - akurát mi ide aj hlava rozletieť z toho :lol: už je to stres, panika

Nie, ja dúfam, že mu rýchlo nájdeme nový domov, my máme psa, to je jeho šteniatko, 3-týždňové, takých sme už mali poriadnu kopu :D

A ako to vyzerá? Už máte dorobené všetko, či ešte niečo budete postupne dorábať počas bývania? A nestresuj a nepanikár, určite to v pohode zvládnete. :D
Táňa

expert

Odoslaťod Táňa »

Gabika, nefotila si na karnevale? Chcela som sa prísť pozrieť, ale nedalo sa mi odísť. :(
Táňa

expert

PredchádzajúcaĎalšia

vybrali.sme.sk linkuj.cz facebook linkedin google live jaggcz addthis

Naspäť na 2003

Kto je prítomný

Užívatelia prezerajúci si toto fórum: Žiadny registrovaný používateľ a 0 hostí.