detičky prvý polrok 2003

bábätká narodené v roku 2003
vybrali.sme.sk linkuj.cz facebook linkedin google live jaggcz addthis

Re: detičky prvý polrok 2003

Odoslaťod Sedlanka8 »

Kerina píše:Gemini tak to by ste asi inú tému ako paragraf a zákony ani nemali :lol: :lol: :lol:

ináč svoju reklamáciu som vybavila vo svoj prospech, čižmičky mi vymenila ale už ružovú farbu nemali tak má malá biele snehule :lol: :lol:
takže výmena tovaru alebo vrátenie peňazí je len na ochote predávajúceho, čo som vyčítala z netu, a ked si niečo babenky kupujete, tak si dajte pri istotu výmenu tovaru potvrdiť na zadnej strane pokladničného bločku. vraj až vtedy sa môžte súdiť. to mi zo všetkého vyplynulo....

ináč ja som robila asistentku tiež firemnému právnikovi, on bol hlavička, ten poriadok v zákonoch, ked niečo vyšlo, nová zbierka, nový vestník a nemal to poštou, tka to bolo hrozné ..a hocijaký zákon hned vedel kde hľadať ..len si otvoril svoju skriňu ... spravil hmmm...hmmmm..načiahol ruku a vytiahol tú správnu zbierku ... a stále mi prízvukoval aby som si všetko odkladaal čo píšem lebo sa mit ozíde, tak sa mi už napr. zišlo tlačivo na požičanie peňazí alebo kupna zmluva na auto :lol:

pekne, dakujem za zaujimave info, opatrnost a predvidavost sa teda vyplaca :)
Sedlanka8

Pozvania odoslané: 0
Registrovaní priatelia: 0

Predchádzajúca

vybrali.sme.sk linkuj.cz facebook linkedin google live jaggcz addthis

Naspäť na 2003

Kto je prítomný

Užívatelia prezerajúci si toto fórum: Žiadny registrovaný používateľ a 0 hostí.