detičky prvý polrok 2003

bábätká narodené v roku 2003
vybrali.sme.sk linkuj.cz facebook linkedin google live jaggcz addthis

Re: detičky prvý polrok 2003

Odoslaťod Kerina »

včera spievala asi 100 krát ... prší prší len sa leje...mačiatko sa z okna smeje....atd...atd....... potom to chytilo aj mňa, lenže nakoľko ja speivam falošne, tak ma moja zlatá dcérka stopla!!! :lol: že ja to tak neviem spievať ako teta učiteľka :lol:
Kerina
pokročilý

Pozvania odoslané: 0
Registrovaní priatelia: 0

Odoslaťod mamina »

Ja som sa práve vrátila od Peťka. Pol dňa mraučal, že chce ísť do škôlky za malou Nikou - to je tá jeho budúca manželka :lol: Inak je celkom v pohode, sople sú len priesvitné a na ústupe, takže myslím, že ak sa tieto 4 dni preliečime, bude to v pohode.
Dnes som kúpila lístky do divadla - West hosťuje u nás "Hľadá sa nový manžel" :lol: hrá tam Tlučková, Pročko a keďže my máme v októbri s drahým výročie, bude to prekvapko. Júúúj, teším sa ako malá. len darček som ešte nevymyslela :? Chcem niečo malé, milé, nie drahé, lebo o to nejde. Skôr nápadité. Neviete niečo poradiť?
mamina

expert

Mood: Happy

Odoslaťod Kerina »

moja došla dnes z garáže celá šťastná a špinavá , že mohla pomôcť tatkovi pri jesennej údržbe nášho autíčka :lol:
Kerina
pokročilý

Odoslaťod mamina »

júúj, na mňa niečo lezie...cítim sa dolámaná, je mi zima :roll: Peťkovi to našťastie prechádza. My sme dnes boli na pozemku kde ideme stavať, je tam krásne, kľud, dookola kopce s listnatými stromami, takže teraz krásne sfarbené...do januára musí byť projekt domu, takže teraz doma riešime kde bude aká izba a schody a tak. Príjemné starosti :lol:
Ozaj, baby - po opätovnom odbere prolaktínu ho mám úplne v norme :!: A už sa aj cítim normálne. Tak neviem čo to bolo. Asi fakt ten augustový pracovný stres. Z toho vyplýva ponaučenie - šetrime sa. Nechajte varechy, prachovky, vysávače, deti :lol: vložte ich do drahocenných rúk vašich polovičiek a vy si oddýchnite :lol:
mamina

expert

Odoslaťod estee »

Ahojte dievcata,
no my sme sa uz pred par dnami vratili z vychodu, len malicka mi cestou spat ochorela, ma anginu a je strasne nekludna chudatko, stale na rukach tak nic nestiham... Citam ze aj vam niektorym deticky pochoreli tak zelam vsetkym skore uzdravenie. Terezka je nastastie v poriadku, zatial od kedy zacala skolka az na ten 1-dnovy "upal" jej nic nebolo. Aj echinaceu som teraz vysadila, aspon na tom Immunale je napisane ze sa nema uzivat dlhsie ako 8 tyzdnov, tak robim trochu prestavku.
Zajtra pojde Terezka po 2 tyzdnoch do skolky, velmi sa na to netesi, uvidime co bude. Minule som sa bavila s riaditelkou skolky a vraj tam maju takeho bitkara, vsetky deti sa ho boja a nasa nie je na to zvyknuta ze ju niekto bije, mozno to je ten dovod preco sa jej skolka sprotivila.
Inak bolo fajn, som si oddychla, aj ked viac asi psychicky ako fyzicky. Cesta vlakom do Kosic bola fajn, sli sme rannym IC-ckom a boli sme v kupe same, deti aj spali, prebehlo to rychlo. Horsie bolo cestou z Kosic do Humenneho, viezol nas otec a Terezke prislo zle, vracala, vobec som na to nebola pripravena lebo jej v aute zle nebyva. A domov sme sli nocnym vlakom, tlacili sme sa na jednom lezadle a malickej uz prepukala ta angina, mala horucku takze bola nekludna, aby sme nerusili ostatnych bola som nutena hojdat ju na rukach na chodbicke, bolo to narocne. Aspon ze s batozinou sme nemali problemy, ani sme toho vela nemali a vzdy sa nasli ochotni nosici :D
A takto Terezka pozovala v He :lol:
Prílohy
PA034191_resize.JPG
(78.99 KiB) Stiahnutá 4411 krát
estee
expert

Odoslaťod mamina »

Júújha, teraz je dáko veľa angín :? Tak ste to tato zvládli. Aj ja by som brala na dva týždne vypadnúť mimo mesta :lol: A maličká verie aj ATB?
Mne moja "horoba" prešla....lievame sa citrónovým čajom s medom, ja som si dala večer paralen. Peťko je už ok, takže zajtra ide už v pohode do škôlky. Majú dva týždne jablka a mrkvy - idú zbierať (majú tam jablone na záhrade), potom sami čistiť, strúhať na takých umelých strúhačoch, robiť šalát či čo....a v stredu by mali variť zeleninovú polievku :lol: Tak dúfam, že to prežije v zdraví....
Ozaj, chcela som sa opýtať: u vás už kúria? Aspoň v noci. U nás nie a je strašná zima :evil:
mamina

expert

Odoslaťod estee »

Mamina veruze berie ATB, mne to nejako velmi nevadi, zas nasa lekarka ich nepredpisuje kvoli prkotinam. Ester mala dost vysoku teplotu a bola velmi nekludna takze asi mala aj bolesti, uz je chora 4 dni a dnes je to podstatne lepsie, sa mi zda ze je uz bez teploty a dobre spi, je aj culejsia.
Ta aktivita v skolke vyzera byt zaujimava, Petka take veci bavia? Potom uz moze varit s tebou :D Inak mamina chcela som sa ta opytat na vas bicykel, aku mate velkost? 16? Terezka ma 12-tku, dobre jej posluzila 2 roky, ale uz je to pre nu dost male, planujeme jej na Vianoce alebo narodky kupit vacsi. Len sa akosi nevieme rozhodnut aku velkost, nechcem aby jej bol rychlo maly, nech jej zas take 2 roky vydrzi.
A kurit my nekurime, ja som zas zimomriva rano a doobeda kym sa ten byt vyhreje, kvoli malickej by som brala trosku teplejsie.
estee
expert

Odoslaťod Ikka »

Vsetkym chorym prajem skore vyzdravenie. My sa zatial drzime, aj ked Kubko zacina pokasliavat. Uvidime ako sa bude citit poobede.
U nas uz kuria, vsak rano som z auta zoskrabovala namrazu.
Chcem sa spytat, date svoje deti zaockovat proti chripke. Ja som doteraz nedava, vsak do kolektivu velmi nechodil, ale tento rok o tom uvazujem. Ale nie som si ista, ci robim dobre. Mame dobru detsku lekarku, povedala mi o vyhodach ockovania, ale nakoniec dodala, ze svoje deti by nezaockovala. Myslim, ze ma o rok starsie dietatko ako je Kubko. Tak teraz neviem. Na jednej strane by som musela s malym zostat doma, co si vzdy dovolit nemozem, ale zase na druhej strane, chripka nie je az taka strasna choroba, aby si s nou organizmus neporadil. No neviem.
Deniska, som rada, ze ste cestu zvladli. Terezka je velka kocka. Dufam, ze sa malicka skoro vyzdravie. Naozaj je teraz plno chorych.
Ikka
pokročilý

Ďalšia

vybrali.sme.sk linkuj.cz facebook linkedin google live jaggcz addthis

Naspäť na 2003

Kto je prítomný

Užívatelia prezerajúci si toto fórum: Žiadny registrovaný používateľ a 0 hostí.