Augustové bábätká 2005

bábätká narodené v roku 2005
vybrali.sme.sk linkuj.cz facebook linkedin google live jaggcz addthis

Re: Augustové bábätká 2005

Odoslaťod vikinikii »

ahojte :) zelame pekne sviatky :)
vikinikii

kuk

expert

Pozvania odoslané: 0
Registrovaní priatelia: 0

Odoslaťod daniela »

Všetkým vám želáme zdravia, šťastia, lásky veľa, nech splní sa vám, čo si vaše srdiečko želá... nech máte stále všetkého dosť a detičky nech vám stále rastú pre radosť... :angel:
daniela

expert

Odoslaťod tilly »

ahojte... dlllho som sem neprispievala, asi aj 4 roky :lol: a vidim, ze tu uz nieco podobne zaznelo, ale davate vsetky deticky uz teraz do skoly???
a ak nie, co s nimi? nechavate ich v skolke?
tilly
začiatočník

Odoslaťod Kathie »

Stevko ma odklad, ale po riadne vykonanej predskolskej diagnostike u psychiatricky. A zrejme nastupi v septembri do nulteho rocnika. Nulte su vacsinou na nejakych specialnych skolach - teda na osobitnych. Ale vraj su to dobre triedy, len rodicia tam nechcu davat deti, lebo by im asi nebolo prijemne hovorit, ze ich dieta chodi na osobitku. My na taku ideme, aspon zatial to tak vypada. Stevko je hyperaktivny a prave v tej triede maju s takymi detmi skusenosti. Hoci uz Stevko pise, cita - sama vidim, ze by mal velky problem v skolskej lavici obsediet a jeho ked niekto nuti sediet pri ulohach, tak chyti hisak, az zmodrie :(, v skolke mu to "preslo", lebo tam mu dovolili pisat a kreslit postojacky. Koncept skoly pre nadane deti sa nam nepacil, chcem, aby chodil Stevko na "normalnu" zakladku neskor.
Kathie
expert

Obrázky: 0

Odoslaťod janas »

Ahojte, my sme absolvovali prave zapis a zatial sme nachylni dat Petku do skoly. V aprili - maji sa chystame este na vysetrenie skolskej zrelosti a na zaklade neho sa definitivne rozhodneme.
janas
začiatočník

Odoslaťod mougi »

Ahojte, dufam, ze vsetci mate prijemny zaciatok roka.
chcem sa opytat: od kedy moze dieta mat uz len podsedak v aute? prideme totiz na leto k mamke a neviem, ci musim zabezpecit este autosedacku alebo staci podsedak.
mougi
expert

Odoslaťod tilly »

my sme mali rodicko s ucitelkou zo zakladky a ona, ze letne deti radsej nedavat do skoly... ze sama ma augustove deti a neda ich...
asi pojdeme tiez do nultaku... domco je tiez dost zivy, neviem si predstavit, ze by 45 minut sedel v lavici...
tilly
začiatočník

Odoslaťod Kathie »

Add prvy rocnik, mne bolo na zapise povedane, ze uz maju iny koncept, ako pracovat s prvacikmi, ulohy obmienaju uz po 10tich minutach, 45 minut sa len maloktore dieta dokaze sustredit... takze ziadne 45minutove sustredenie sa na jednu vec.
Kathie
expert

Obrázky: 0

Odoslaťod tilly »

mna cely ten zapis sklamal... u nas to bolo uplne na prd... a do nulteho vraj nepatrime, vraj tam davaju len deti zo socialne slabsich rodin, ak ma rodic zakladne vzdelanie a deti, ktore nevedia dobre po slovensky...

do prveho rocnika ho dat nechcem, v skolke uz zostat nemoze, uz teraz sa tam nudi, tak ja neviem :drop:
tilly
začiatočník

PredchádzajúcaĎalšia

vybrali.sme.sk linkuj.cz facebook linkedin google live jaggcz addthis

Naspäť na 2005

Kto je prítomný

Užívatelia prezerajúci si toto fórum: Žiadny registrovaný používateľ a 0 hostí.