Augustové bábätká 2005

bábätká narodené v roku 2005
vybrali.sme.sk linkuj.cz facebook linkedin google live jaggcz addthis

Re: Augustové bábätká 2005

Odoslaťod Marcela »

mougi píše:Aj ja pozdravujem vsetky augustovky a ich deticky. Ale to leti.

mimochodom, ked spominas tie skol.tasky Dani, uvazuje tu niekto o tom, ze neda este dieta do skoly bud.rok? Kedze su tak blizko datumovo a teda budu najmladsie v triede, ma niekto pochybnosti o tom, ci by mali ist do skoly ako 6 alebo 7 rocni? Ja len tak, ze niekto je za to, aby mali dlhsie detstvo kedze su na takej hranici...

Mougi ahoj, toto mame vyriesene kedze nasa gumkacka zacina uz treti rok v skole... osobne by som sa toho nebala, ale zalezi na kazdom dietku. Ty poznas maleho najlepsie.
Marcela
expert

Pozvania odoslané: 0
Registrovaní priatelia: 0

Odoslaťod Marcela »

Kimi, Karinka je uzasna kocka :adore: Neuveritelne ako sa tie nase deticky zmenili na male slecny a mladencov :yes:
Marcela
expert

Odoslaťod Kimi K&K »

Mougi ja davam isto Karinku od 7r do skoly..my sme az 28.august .....vedela som to uz od zaciatku, ze pojde od 7r .... my sle len teraz zacali chodit 1x do skolky ...... takze nabuduci ro pojde bud do skolky alebo do 0teho rocnika kde je len 10deti v triede :-))))

A ja to neberiem ako trend .... ci uz pojde do skoly od 6r alebo 7r nic s tym nestrati podla mna len ziska ... ked zacne chodit do skoly uz ju caka len a len kolotoc zivota....skola, stredna skola mozno VS ..robota ..... tak nech si moja baba rok dlhsie uziva ...

Marcelka dakujeme :-))
Prílohy
60053_150012005038376_112660408773536_237512_5815592_n.jpg
(99.84 KiB) Stiahnutá 3393 krát
Kimi K&K
expert

Odoslaťod daniela »

Myslím, že každá z nás svoje dieťatko pozná a snáď správne dokáže vytušiť, či to v škole zvládne alebo nie. A naozaj, ak je niekto na pochybách, je možnosť dať dieťa otestovať. My musíme doladiť ešte reč, ale chodíme k logopedičke, tak myslím, že problém nebude. Tamarka strašne veľa kreslí, teraz má najnovšie písaciu mániu, vyslovene chce, aby som jej diktovala písmenká... takže vôbec neuvažujem o tom, že by ešte rok zostala doma.... ja keď sa spätne pozriem dozadu, hoci som novembrová, niekedy aj ľutujem ten rok, čo som bola navyše v škôlke, teraz mám pocit, žeby som bola rada, keby som školu končila o rok skôr...ale obom mojim chlapcom zle roky vychádzajú a dala som ich do školy až takmer v 7 rokoch... a Riško sa medzi rovesníkmi nudí... Danielkovi by možno bolo prospelo, keby bol ešte rok v škôlke navyše... ale zatiaľ zvládame... no on je špeci prípad... takže tak... a neviem si vôbec predstaviť, že Tami pôjde do školy...
daniela

expert

Odoslaťod Kimi K&K »

Boli sme s kaji v atelieri :-))

kto chce kuk tak sem :-)

http://picasaweb.google.com/kristelova. ... Atelier02#
Kimi K&K
expert

Odoslaťod Marcela »

[ img ]

Krasne a pozehnane vianoce k@mosky a k@mosi
:4: :4: :4: :4: :4:
Marcela
expert

Odoslaťod stefi »

Všetkým želám krásne a ničím nerušené prežitie vianočných sviatkov...
stefi
expert

PredchádzajúcaĎalšia

vybrali.sme.sk linkuj.cz facebook linkedin google live jaggcz addthis

Naspäť na 2005

Kto je prítomný

Užívatelia prezerajúci si toto fórum: Žiadny registrovaný používateľ a 0 hostí.