Január 2005

bábätká narodené v roku 2005
vybrali.sme.sk linkuj.cz facebook linkedin google live jaggcz addthis

Re: Január 2005

Odoslaťod Sandi »

Ahoj akvi!
No s ostatnými veru neviem čo je...Až na našu Lenku,ktorá už tiež mojká v náručí krásnu Emmku :P - oktobrovčiatko :P
A kam chodíš k rodičom?Ked píšeš že sa tam Danielko dolieči?Asi niekam do hôr,predpokladám....že?! :wink: Juuuj aj ja by som šla :wink:
A len taká podotázočka...Ty sa ešte nechystáš na dalšie babatko? :wink:
A kde si sa zamestnala?Da sa to zvladať popri Danielkovi?
Sandi
pokročilý

Pozvania odoslané: 0
Registrovaní priatelia: 0

Odoslaťod Sandi »

Ahoj akvi! :D
No statočne som kojila 2,5 mesiaca a potom akoby uťalo,malá začala odmietať moje mliečko a bola hladovitá nekludná...Potom sme aj po konzultácii s dokinou prešli na dokrmovanie,lebo prestala priberať a teraz sme už na čistom UM...Malá je spokojná,kludnunká a krásne spinká. A aspoň viem kolko spapá... Zorka som kojila tiež dosť krátko-necelé 4 mesiace... :?
Sandruškine narodenie niesol velmi dobre...Ved už kolko na tu chvilu čakal,kedy sa sestrička dostane z bruška von k nemu...On si predstavoval,že ona sa sním bude vedieť hned hrať,bola to sranda,ale po vysvetlovaní a ked uvidel aká je naozaj malinká,tak pochopil...
Čo sa týka žiarlivosti,tiež sme sa obávali,ale je to uplne v pohode :wink: Ved naši už skoro 4 roční drobci su dosť rozumní :wink: Jasné občas ked sa venujeme doma len Sandre,tak mu to vadí a vyžaduje si pozornosť...Ale dá sa...Malu by vkuse boškával a vela sa snou rozpráva...Sandra ho statočne počuva(vtedy ju ani my rodičia vobec nezaujímame) a sleduje iba jeho...A to sa mu velmi lubi a je na to patrične hrdý... :lol:Už teraz držia spolu :wink:
Ako vidím,ostatným babulám sa nejako nechce ozvať... :(
Sandi
pokročilý

Odoslaťod MARCELA SUCHÁ »

Ahojte babule!!!!!!!Tesima ze sme sa rozpisali,dost casto som sem mrkala a nikto nikde.Poslednu dobu chodim na pc straasne malo,tak sa ospravedlnujem,ze sa hlasim tak neskoro.U nas co nove?Davidko tretiacik uz zacina odvravatna pubertu este skoro,ale da sa zvladnut.Adko,tiez chodi od januara do skolky,ten prvy polrok sme casto kaslali,teraz klopem ale sa drzi,uz druhy mesiac do nich davkujem Imunoglukan sirup,tak asi pomaha,lebo deti v ich triede uz boli na marodke,ale nechcem to urieknut!!!Povahovo je odlisny od Davidka,dost je bitkar a vela si vyzaduje krikom.Ked som s nim zabrda do deti väcsinou v satni ked ide domou a sa prezliekame.Pytala som sa uc. ci je bitkar,tak povedala ze ked mu nieje povôli,ze strka do deti,ale ze to aj ine decka robia,tak to nejak neriesim,nech si to vybavia medzi sebou aspon budu otrepanejsie.Moj zivot je jeden chaos ani neviem jak den zbehne,vikend ani nehovorim,ZLATA MATERSKA!!!Nech nezabudnem:S CELEHO SRDCA BLAHOZELAM K DCERUSKAM!!!!!!A Sandi tiez mi je luto maminky.Od nas zatial tolko urcite sem zajdem ked budem na pc a ozvem sa,drzte sa cawte!!!
MARCELA SUCHÁ
začiatočník

Odoslaťod lenka.g »

Ahojte baby. :wink: Sandi mi pisala, ze nase forum opat ozilo, tak sa tomu tesim. :) Dlho to tu viazlo, takze o nas len tak v skratke co mame nove. Ako Sandi uz pisala, nasa rodinka sa rozrastla o noveho clena, malu Emmku. :) Ma nieco vyse dvoch tyzdnov, drzime sa, mala je riadny hlados. Ale necudo, ked sa narodila ako riadny valibuk, 4280g a 54cm. :oops: :roll: :lol: Hlavne nech je zdrava.
Co je horsie, ochorel nam Adamko, ma zapalene hrdlo, dnes s nim bol muz u doktorky, dala mu aj ATB. Bojim sa, aby mala neochorela. Snazime sa ich izolovat ako sa len da. Snad bude Adamko coskoro fit a mala bude tiez OK.
Akvi, tak mas celkom zaujimavu pracu, to je hlavne super, ze si panom svojho casu a mozes sa venovat Danielkovi. A nejaky ten dom, alebo chatu urcite coskoro predas.
Marcelka, som rada, ze sa drzite a chalani robia radost. :D Nas Adam je vraj tiez riadny zbojnik v skolke, vymysla, nechce spavat a vraj ani moc nejedava. :roll: :twisted: A co nam minule vyviedol. :shock: :oops: Muz s nim bol v Bille na nakupe a ked uz nakupili a boli v aute, tak nas Adamko vybral z vrecka kinderko. :shock: :shock: :roll: :oops: On si ho kludne v obchode strcil do vrecka. :shock: No hanba!!!! Sme mu to hned riadne vysvetlili, ze to sa nesmie!!! On to velmi dobre vie, ze vzdy vsetko co si kupime, musime zaplatit (pozna aj z Bambulky :lol: ), takze neviem, co ho to napadlo. :roll:
Tak ked sa to tu tak pekne rozbehlo, tak piste baby. :wink:
lenka.g
expert

Odoslaťod Sandi »

Ahojte! :)
Jeeeej Marcelka,tiež som rada,že si sa ozvala :D No to ti verím že máš zhon :roll: Ja si to zatial ani neviem predstaviť,chodiť do práce a mať 2 deti na krku :roll:
Lenka,takže Adamko ochorel? :roll: No presne ako u nás,ked mala sandra 2 týždne...Vtedy to začalo.... :roll: Našťastie mala len raz troška soplíky ked zorko 1-krát ochorel,ale len 2 dni a odvtedy nič..klop,klop.... A s tým kinderkom som sa aj troška pobavila.... :lol: Možno tým ťahom chcel len vzbudiť pozornosť,ked to kinderko u neho objavitenie?! :D No možno Vám bude vymýšlať teraz nezbednosti,len kvoli uputania pozornosti....To je normálka ked je doma čerstve babeno.... :wink:
Posielam nejaké fotočky našich ratolestí... :) Pošlite aj Vy....
Prílohy
PA260056.JPG
(86.27 KiB) Stiahnutá 2098 krát
Sandi
pokročilý

Odoslaťod Sandi »

...
Prílohy
PA290070.JPG
Naša bábika
(98.85 KiB) Stiahnutá 2100 krát
Sandi
pokročilý

Odoslaťod Sandi »

...
Prílohy
PA200010.JPG
(81.14 KiB) Stiahnutá 2106 krát
Sandi
pokročilý

PredchádzajúcaĎalšia

vybrali.sme.sk linkuj.cz facebook linkedin google live jaggcz addthis

Naspäť na 2005

Kto je prítomný

Užívatelia prezerajúci si toto fórum: Žiadny registrovaný používateľ a 0 hostí.