Január 2005

bábätká narodené v roku 2005
vybrali.sme.sk linkuj.cz facebook linkedin google live jaggcz addthis

Re: Január 2005

Odoslaťod orfa »

Ahojte,

citam, ze hladate pracu a stale neuspesne...No my sme zase riesili problem so skolkou, zobrat ho zo skolky, ked sa Kvetka narodi, alebo ho nechat. nakoniec sme ho odhlasili a ja si coskoro budem uzivat dve deticky. Momentalne sme sa vratili z porodnice, doniesli sme si princeznu, ale bratceka sme nechali este u svokrovcov, dostal totizto kiahne..tak si zijeme zatial v pohode. Uvidime co s abude diat, ked sa vrati.
Tak vam zelam, aby ste si coskoro ansli pracu, ktora vas bude bavit

Pekny den
orfa
začiatočník

Pozvania odoslané: 0
Registrovaní priatelia: 0

Odoslaťod lenka.g »

Ahojte babenky.
Akvi tak pisem, aby si nebola smutna. :wink: Som sem nakukla po dlhsom case. Veru skoda, ze to tu tak viazne.
No ako sa mate baby? Co mate nove? Ako deturence vase? U nas je vsetko po starom, Adamko ten chodi do skolky, v celku je tam spokojny.....taky je uz chlapisko z neho..boze ten cas leti. No a tehotko zatial nastastie ok (klop, klop :) ), o tyzden idem na sono, tak mozno sa aj dozvieme, co sa nam tam skryva. Inac som doma (ved kto by uz tehotnu zamestnal :roll: , dost co bol problem predtym)....ale cas mi tak rychlo leti, navarim, porobim doma a hned je poobedie. Aj ked samozrejme, niekedy je mi aj dlho. Muza mam teraz doma, uci sa na statnice, tak uz aj pocitujeme obcas ponorkovu chorobu. :lol: ...tento rok je u nas akysi plny udalosti....teraz koncom maja svadba (sesternica), potom promocie, dalsie svadba (kamarat), potom prirastok do rodiny...no len aby vsetko dobre dopadlo..a to som zabudla este ze tuto sobotu stretavka zo skoly po 10 rokoch.
Akvi no a ty ako? Uz mas pracu? Ci ste sa radsej rozhodli pre miminko? Ta Dankova nehoda co som si precitala a cela story okolo toho, no poviem ti, silna kava :shock: ..ja by som sa tam asi zlozila. Este ze si mala stastie na dobrych ludi okolo seba.
Napiste baby co nove? ozvite sa.
lenka.g
expert

Odoslaťod Eva/ redakcia »

Pre všetkych zaujemcov o spristupnenie starobylého archívu vašich príspevkov fóra
" Babetka podla kalendara z mesiacov november 2007 a staršie" ,
mám dobrú správu.
Nájdete ho na titulke fóra , v šuflíčku " Babetka podla kalendara" - link archív.
Môže byť?
Eva/ redakcia

strašne dobrý obed bol dnes. To vlastne vzdy, ked ho nemusim varit ja...

Site Admin

Mood: Happy
Obrázky: 0

Pozvania odoslané: 1

Odoslaťod Sandi »

Ahoj moja!
Akvi si ma potešila tvojou sukr.správičkou!!! Kludne možeme obnoviť naše "stare zaprášené forum januaroviek!" Aj ja som si myslela,že tam už nikto nechodí tak som ani nepísala...
No moja hej,naša babika sa nám narodila o 2 týždne skorej,ale bolo to v poho. Mala aj prijatelné miery: 3000g,49cm a bola zdravučká....Potrat mi hrozil skoro celé tehu(na začiatku tehu mi nahle umrela mamina na inkfart)tak som zoslabla,hlavne psychicky no a povoloval mi krčok...Aj sme sa s dokim divili ako sme to krásne potiahli....Porodila som vlastne na začiatku 39 tt.Zorko chodí do školky,je to v pohode až na september,kedy bol stale chorý... Bolo to o to ťažšie že bolo doma aj novorodeniatko,ale zvladli sme to...
Pošlem tuto správičku aj na naše forum a tým ho oficialne otváram,oki?! :wink:
Sandi
pokročilý

Odoslaťod Sandi »

Marcelka a ty sa ako máš??? :D
Lenka zapoj sa medzi nás :wink:
A ostatné januarovky?Pridte späť medzi nás.... :wink:
Sandi
pokročilý

PredchádzajúcaĎalšia

vybrali.sme.sk linkuj.cz facebook linkedin google live jaggcz addthis

Naspäť na 2005

Kto je prítomný

Užívatelia prezerajúci si toto fórum: Žiadny registrovaný používateľ a 0 hostí.