Január 2005

bábätká narodené v roku 2005
vybrali.sme.sk linkuj.cz facebook linkedin google live jaggcz addthis

Re: Január 2005

Odoslaťod lenka.g »

Ahojte dievcence.
Sandi k tym zubkom, ani mi nehovor :roll: . Adamkovi tiez idu prave posledne dve stolicky a mame s nimi veeelke problemy. Nas netrapia hnacky, ale sopliky, ktore nam sposobili uz velke problemy. Adam dostal zapal stredneho ucha, zapal hrdla a nie a nie mu to skoncit. Lekar uz nad nami bedakal, ze co nam nic nepomaha. Trapime sa s tym uz asi 3 tyzdne. Takze tak.
Akvi, pozrela som stranku lienky, perfektne to tam vyzera. Nevies prosim Ta, kde sa to nachadza? Asi v ZA, vsak? Lebo aj u nas v MT je Lienka, na Ladovni, ale to asi nie je ono. :oops:
lenka.g
expert

Pozvania odoslané: 0
Registrovaní priatelia: 0

Odoslaťod Sandi »

Ahojte maminy!
No doma máme stále frmol :( :evil: Ako som už spomínala,Zorkovi išli stoličky a dosť ho to vytrápilo.A na to (už asi taký piaty deň) chúďatku začali soplíky a zvýšená teplota a teraz sa trápime s neustále ucpaným nosom a hlienikmi.Bojím sa aby nedostal nejaký zápal a musel brať ATB.Jasnačka a ešte som zabudla dodať,že sme všetci traja aj s manželíkom chorí,takže o to ťažšie to zvládame.Isto je to nejaký vírus,pliaga jedna...Zorko užíva rôzne sirupčeky,kvapky do nosa a ako keby mu nič nezaberalo :cry: Viete si predstaviť ako spíme.Skoro vôbec...Včera v noci mal už aj dosť vysokú teplotu.
Ale mám aspoň jednu dobrú správu...Včera som bola na kontrole na gynde a bolo to O.K.,a že keď chceme môžeme začať pracovať na bábätku.No ale jeden vaječník mám málo funkčný,takže chytiť budem môcť len každý druhý mesiac.Asi začneme pracovať koncom roka... :wink: :wink: :wink:
Akvi,so Zorkom je to s umývaním vlasov presne tak isto ako u vás.Tiež tomu nechápeme a čakáme kedy to prejde.Už len keď zbadá šampón,zavýja osto šesť a chce nám vyskočiť z vane.Máme čo robiť s manželom aby sme ho udržali :roll:
Sandi
pokročilý

Odoslaťod MARCELA SUCHÁ »

AHOJTE,Sandi blahozelam a budem velmi drzat palce aby sa vam to podarilo na 1x.Adrianovi zatial nejdu stolicky,dufam ze nepôjdu cez vianoce.Mame sa dobre,s Davidom sa ucime o 106,kolko trpezlivosti treba?!To som prestastna ze som doma na materskej a môzeme sa v klude ucit.Inac mame krasnu jesen,vsak?Pa a piste :D
MARCELA SUCHÁ
začiatočník

Odoslaťod MARCELA SUCHÁ »

Zabudla som Adkovi sa daju umyt vlasky v pohode,ale zato strihanie nechtov na nozke KATASTROFA.A vasi chalani,ako?
MARCELA SUCHÁ
začiatočník

Odoslaťod Sandi »

Marcelka.So strihaním nechtíkov na nožičkách máme problémy už velmi dlhú dobu.Aj na ručičkách ich viem strihať len počas spánku,ale na nožičkách ani vtedy :?
Sandi
pokročilý

Odoslaťod lenka.g »

Ahojte dievcence. :wink:
Sandi, tak to ma mrzi, ze mate take problemy so zubkami. Nam sa to teraz na chvilku ustalilo, myslim tie sopliky, no uvidime, ako to pojde dalej. Zajtra mame ist na kontrolu na usne, tak dufam, ze nam povie Dr., ze sme uz uplne zdravi. Ale zubky este nevysli, potieram dasienka Adamkovi a citim, ze su tam uz riadne hrbolceky....tak snad sa uz prerazia.
K tym nechtikom...bolo obdobie, ked si Adamko nechcel dat strihat nechty ani za svet...teraz to uz je lepsie, vzdy ich strihame pri nejakej rozpravke a zabera to....aj ked s nohami je stale problem. :roll:
lenka.g
expert

Odoslaťod Sandi »

Ahojte maminy!
Vidím že je tu stále prázdno...
My sme prekonali (chvalabohu) všetci aj s manželom chrípku,ktorej sme sa nevedeli zbaviť hádam aj mesiac.Všetci sme brali antibiotiká a bolo nám ľúto že sme si nemohli užiť posledné krásne teplé dníky.No a dnes tu u nás tak nádherne snežilo...Hneď mi to pripomenulo čas vianoc.Máte už pripravené nejaké darčeky? Náš Zorko ešte netuší,že ho pod stromčekom bude čakať nádherný byciklík. To bude radosti :wink:
Babulky ozvite sa a popíšte čo je u vás nového!!!
Sandi
pokročilý

Ďalšia

vybrali.sme.sk linkuj.cz facebook linkedin google live jaggcz addthis

Naspäť na 2005

Kto je prítomný

Užívatelia prezerajúci si toto fórum: Žiadny registrovaný používateľ a 0 hostí.