Október2005

bábätká narodené v roku 2005
vybrali.sme.sk linkuj.cz facebook linkedin google live jaggcz addthis

Re: Október2005

Odoslaťod Petka&Noam »

Kikus Noel uz dávno spí :lol: ja idem kukat hviezdy na lade
Petka&Noam
expert

Pozvania odoslané: 0
Registrovaní priatelia: 0

Odoslaťod Liv »

ak my sme už späť zo Záhoria... Sme si ešte užili čerstvého vzduchu, aj keď už bolo celkom "ostro". Babka ma napchávala, ako keby som tri mesiace nič nejedla, ale patrí k pobytu :D . Tak som sa nažrala šúlancov, slížov, plnenej papriky a kuraťa so sladkou omáčkou. Samé dobrotky :D :D Aj teraz mi sliny tečú... Saša bola za koketnú herečku - celé dni sa cerila, robila všetko, čo sa od nej chcelo. Ale v noci mi ti vrátila - som sa budila vycucaná a dolámaná ... Ale to nie je nič nové :D

Gratulujeme osláenkyňám :D
Liv
pokročilý

Odoslaťod mariana - barča »

No, ahojte, zlatúšikovia naši.
vyparili sme sa v stredu, utekali sme k našim, aby sme tam "odložili deti" - lebo vo štvrtok som robila v BA v auparku v cinema palace. straaaaašne som na všetky BA myslela, ale nestíhala som ani zájsť do IKEA !!!! :-) bola som plne vyťažená :-) potom späť pre deti a šup už sme v BB.
preto sme zameškali veľa oslávencov - tak im dodatočne gratulujeme a tešíme sa na nich 28.10 !!!!
všetci sme usoplení, ukašlaní, ale vcelku to zvládame. naposledy nočné epizódy s Timkom asi neboli spôsobené tým hroznom..... predsa len to asi boli zúbky..... lebo sa nám po rôčku tlačí tretí a štvrtý zub. už z nich štvrťky vykukli :-)
idem si vás čítať - nech zareagujem :-)
mariana - barča
pokročilý

Odoslaťod diann »

Danka tie fotky sú veľmi pekné.

Peťka už spinká, manžel je na večeri s kolegami a ja asi pôjdem tiež spať.

Dobrú noc.
diann
začiatočník

Odoslaťod Artemiska »

Ahojte .......

Všetko najlepšie detičkám ktoré už majú svoj prvý rôčik za sebou

po dlhom čase sa mi sem znova podarilo nakuknúť..... tak vítam nové maminky a ich detičky

posielam nejaké foto aby ste na nás nezabudli :lol: a musím sa priznať že Slávko má frajerku .... :wink:
Prílohy
Snímek 028.jpg
(18.89 KiB) Stiahnutá 363 krát
Sn_mka016.jpg
(60.39 KiB) Stiahnutá 367 krát
Sn_mka008.jpg
(61.61 KiB) Stiahnutá 363 krát
Artemiska
začiatočník

Odoslaťod Sandra,2 »

baby ,ak ste kukali hviezdy nalade ta porota sa mi dnes nepaci,neposluchaju ma...co to,co to???????hehe
Danka tie fotky su super,hlavne ta v listi....Kati nabuduce nezabudni fotak a ja zaobstaram listie...hihihi dohodnute?????
davate uz detom do kocika deku???pod nich????uz som videla a veru som si nachystala aj ja, je to uz jesen,skodaaaaa.....
nasa dneska mobilova...
Prílohy
pusiny1.jpg
(35.53 KiB) Stiahnutá 360 krát
Sandra,2
expert

Odoslaťod lenusa »

Zdravim. Tak konecne som sa aj ja odhodlala, ze nieco napisem. Mam tiez oktobrove 2005 dieta a citam vas uz nejaku dobu. Neviem este s tymito vecami moc robit ale vsak casom sa snad naucim. :D
lenusa

Odoslaťod kikaBB »

Anonymous píše:kika neboj neni som bez priatela a tie vase tlachaniny sa nedaju citat takze som si citala len nieco
zandra nepochopila som ja som sa nikomu nestazovala takze o co ti ide?
neviem to pochopit ako vas toto bavi pisat kedy sa ktore dieta posralo,zaspinilo a veci pod.
aj ja mam dieta a mam sa cim chvalit ale budem sa niekomu koho som stretla par krat ako je to u vas?keby ste nieco zaujmave pisali ale ze vase dieta uz spi a idete pozerat hviezdy na lade tak to je fakt zaujmave ale tak bavte sa asi inu moznost nemate

:cry: :cry: :cry:
kikaBB
expert

Odoslaťod lenusa »

To je cudne neda sa to citat, aj tak to cita a este si da robotu aj pisat. Ja som sa napriklad ani nikdy s nikym z vas nestretla aj tak sa mi to paci. A sem tam aj ja nieco napisem. Ak teda mozem, nikto nic. Inak ja som Lenka, mam 26, chlapceka, narodil sa 31.10. vola sa Alex. Je uz druhy, starsi sa vola Andrej a ma 5roc. No uvidim. :wink:
lenusa

PredchádzajúcaĎalšia

vybrali.sme.sk linkuj.cz facebook linkedin google live jaggcz addthis

Naspäť na 2005

Kto je prítomný

Užívatelia prezerajúci si toto fórum: Žiadny registrovaný používateľ a 0 hostí.