Október2005

bábätká narodené v roku 2005
vybrali.sme.sk linkuj.cz facebook linkedin google live jaggcz addthis

Re: Október2005

Odoslaťod Silvia+Miska »

Ahojte. U nás nič nové, akurát ráno vstávame o 7:00 čo ma veľmi teší. :lol: :lol: Klop-klop aby som nezariekla. :wink:

Kika, ktorá Terezka mala včera narodeninky? Keď Susina, tak tá má až zajtra. :lol:
Silvia+Miska
expert

Pozvania odoslané: 0
Registrovaní priatelia: 0

Odoslaťod kikaBB »

Tak hoci som sa vcera vecer vytesovala o jedenastej ma radost presla. Maly chytil taky hysak revu, ze sme sa ukludnovali asi 2,5 hodiny. nevedel prestat. Uz zatvaral oci na rukach a zrazu zasa. No bola to hroza, Uz som nevedela co s nim. Aj som si s nim poplakala ... No a o druhej konecne zaspinkal, ale do rana sa mrvil a vzdychal ... Nechapem. :roll: :(

MACHY: to sem este chodila jedna Ada26 a ta mala terezku z 5.10. :wink:
kikaBB
expert

Odoslaťod Silvia+Miska »

Kikus dik za info. :wink: :lol:

Dufam, ze sa Adamkovi skoro polepsi. :wink:
Silvia+Miska
expert

Odoslaťod mirka.j »

Kika, viem ze si hovorila, ze zubkov mate dost, ale......u nas to vyzera presne tak ako opisujes (noci a jedenie) ked mu idu zubky...mozno to bude predsa len z toho
mirka.j
začiatočník

Odoslaťod miruna »

dobre ranko, alebo uz aj den. didi uz zase odfukuje a ja hladam inspiraciu, ako zariadime dianke izbicku, ked sa nam podari prestahovat do vacsieho...posielam troska americkej inspiracie.... :)

http://www.modrykonik.sk/album/album.ph ... rderBy%3D2

http://www.modrykonik.sk/album/album.ph ... rderBy%3D2

musim sa postazovat, odovzdali sme vzorky diankinej stolice kvoli bakteriam, co jej nasli. vzorky z 26.9. uz su to 2 tyzdne a vysledok stale neprisiel k doktorke z labaku a v labaku mi tvrdia, ze oni mali urobit rozbor len na virusy, ktore dianka vobec nemala. a na bakterie vraj nedostali prikaz urobit...no a sestricka s doktorkou sa dusuju, ze oni zadali prikaz aj na bakterie...takze dalsi odber stolice az v utorok(skor nemaju odberovy den) a kym pride vysledok, tak este dalsi tyzden cakat. no neporazilo by vas? mna to celkom stve....
miruna
pokročilý

Odoslaťod miruna »

Anul, dufam, ze teploty skoro prejdu a nebude to nic vazne...no a dianka ma 12,5 kg priblizne, takze je jej stale dost, vela toho teda nezje, takze mam plnotucne mlieko.... :wink:

Kika, tu noc vam teda nezavidim, snad to bolo zo zubkov a rychlo to prejde...

zatial dianke neochucujem jedlo nicim,max. bylinky alebo rasda, ale pre nas pouzivame dobrotu bez glutamanu, nieje taka vyrazna ako obycajna vegeta, ale aspon mam pocit, ze jeme zdravsie :wink:

ked nasadim dianke ciapku, musim ju niecim rychlo zabavit, aby zabudla, ze ju ma a vtedy si ju neda dole, tak som vcera kupila na zavazovanie...
miruna
pokročilý

Odoslaťod Aďa26 »

[/quote]Kika, ktorá Terezka mala včera narodeninky? Keď Susina, tak tá má až zajtra. :lol: [/quote]

Machy, nasa Terezka mala vcera narodeniny :D Dakujeme vsetkym co si na nas spomenuli. My viacej chodime k predcasnickom pisat, takze sa tu ozvem len niekedy.

My zas zelame vsetkym oktobrovym detickam krasny prvy rocik, a do dalsieho len to najlepsie.
Aďa26
expert

Odoslaťod Sandra,2 »

ahojte...
juj Kika to su stresy aj ja by som si poplakala....to vyzera fakt na bud zubky alebo brusko....a pises ,ze malo papa.....tak skor zubky....nech sa to da rychlo do poriadku......
doobeda sme boli na super prechadzke so susedou a malym Kamilkom a deti mi po ceste domov nezaspali tak teraz odfukuju uvidime dokedy??????
Simonko isiel s mamou do cirkusu na zvieratka ten pride vytesenyyyyy.....
tato ide vecer do krcmy tak sa tesim na MOJ vegacik....
Sandra,2
expert

Odoslaťod Katarína a Terezka »

Sandri aj moj tato ide vecer do krcmi :)
Katarína a Terezka
expert

Odoslaťod Zuzana+M+V »

Máme tu taký dobrý zvyk, že sa podpisujeme...
Zuzana+M+V
expert

PredchádzajúcaĎalšia

vybrali.sme.sk linkuj.cz facebook linkedin google live jaggcz addthis

Naspäť na 2005

Kto je prítomný

Užívatelia prezerajúci si toto fórum: Žiadny registrovaný používateľ a 0 hostí.