Október2005

bábätká narodené v roku 2005
vybrali.sme.sk linkuj.cz facebook linkedin google live jaggcz addthis

Re: Október2005

Odoslaťod Nika »

Ahojte, vsetko naj k 1.rocikovym :lol:

Peti, ake dochucovadlo myslis? Nieco ako podravka kde je sol? Ci ta dobra je bez soli? Nepoznam ju ale ja pouzovam pre nas /okrem Oliho/ Solcanku - morska sol + susena zelenina.

Inak Nojo s Didi su zlati, Nojo mava rukami ako Oli :wink:
Nika
pokročilý

Pozvania odoslané: 0
Registrovaní priatelia: 0

Odoslaťod anula75 »

Ahojte
V prvom rade
Matkovi, Davidkovi, Livke, Gretke, Simonke, Samkovi, Timkovi, Norike, Sofinke, Emke, Jakubkovi,Lukaskovi,Hanke, Laure a Terezke k ich prvemu rocku prajeme len to najlepsie z najlepsieho a Vikinke k 11-tinam tiez vsetko dobre
...a ak sme na niekoho zabudli samozrejme blahozelame :wink: :lol:

Hlasime sa vam od rodicov. Ani nemusim pisat ze je tu super (ako by inach mohlo byt u svojich :-) len to spanie je stale zle. V noci sa budime aj 10x (tak sa pripajame k nespacom) a cez den tiez prechadzame len na jeden spanok (max hodinu a 1/2). Ak by bolo podla Barborky ta by hadam ani cez den spat nemusela :roll: :roll: Ked sme prisli v nedelu tak spala za cely den 5 minut a aj po ine dni zaspava s takym placom a na rukach alebo pri cicine (co u nas nebolo zvykom). Tak sa pripajam do klubu... Okrem toho stale ma zvysenu teplotu (uz to bude 3-tyzden a pritom vsetky vysetrenia ma v poriadku). Zrejme v pondelok budeme musiet znova nacupat k lekarke a kolobeh vysetreni zopakovat.. ach jo :roll:

...nove fotky a video potesili. Tiez ciapku moc nemusime a pre istotu vzdy na prechadzku mam 2-3. Ked jednu zhodi druhu dam na hlavu (a tak dokolecka dokola) :lol:

Sonja, Sandra: drzim prsty pri zmene vyzoru. Hlavne pevne nervy. Drzte sa a priebezne informujte.
Peti: ja poznam jedno ochucovadlo bez glutamanu sodneho pod nazvom Zdravita. Ci ho maju v Tescu - netusim.. (kupujem ho v malych potravinach). A video je super - Nojo tam vyzera riadna chlapina. A to brusisko - ako stary pivar :wink:
Mirun: a Dianka z toho videa ani nevyzera ze ma tolko kil. Alebo to pri Nojovi len skresluje ?! :D
anula75
expert

Odoslaťod Eva+Simonka »

Aj my sa pripájame ku gratuláciám Hanke, Laure a Terezke k 1.narodeninám!!!!

Adamkovi gratulujeme k spapaniu ryžovej kaše, len tak ďalej.........

Peti ja používam pre nás Dobrotku, tá je tiež bez glutamanu. Toto by malo byť niečo určené pre deti??? Nepočula som ešte..........

A vidím, že skoro všade okolo sa vo veľkom prerába, tak všetkým prajeme, nech im ten lomoz čo najskôr skončí!!!!!!

Zajtra ideme s Borčou na kontrolný výter z hrdla a so Simčou na kontrolný odber krvi kvôli železu. To bude pekný začiatok dňa.

A oslavu ideme mať v sobotu, lebo na ďalší týždeň sa nám ohlásila návšteva, no budú perné víkendy, ale my to máme akési furt perné, či čo...!!!!!
Eva+Simonka
expert

Odoslaťod Sandra,2 »

ano,ano Dobrota je bez glutamanu...
Anula nas Simonko,ked bol babo mal tiez stale zvysenu teplotu,ale vsetko bolo v poriadku ja som bola z toho nervozna,ale lekarka bola kludna,ze to proste niekolko malo deti mava a vyrastol z toho,maval tak 37.2 az 37.3....mozno ste nas pripad....
na urologii to Simonko hrdinsky zvladol a dufam,ze to bude v poriadku a nebudu mu musiet robit frenulotomiu......
my sme dneska boli aj na ihrisku a Lujza sa stava ludskym mladatom razne si iducim za svojim oj joj tazke obdobie ma caka....
Vanda dakujem bol to len moj vyber nedovolila som si nato siahnut nakolko meno Simonko bol tvrdy kompromis,ja som chcela Maximilian a muz Jakub,dievca k tomu malo byt Karolina a dopadla som uuuuplne inak,ale to sa stava...stvrte meno v zalohe...hihihi mam tiez dievca Ester, chlapec Tobias....sranda musi byt....
dneska som bola na pedikure no to bola slast....
Sandra,2
expert

Odoslaťod Eva+Simonka »

Tak teraz som si všimla, že mám 999príspevkov, tak nech mám 1000 :lol: :lol: :lol:

Sandri, ty zvládneš ešte aj 10 detí v pohode, využiješ všetky mená v zálohe............!!!!!!
Eva+Simonka
expert

Odoslaťod Eva+Simonka »

Som expert!!!!!!
Eva+Simonka
expert

Odoslaťod iva80 »

zdravíme vás,

dnešným oslavujúcim prajeme všetko najlepšie...

Kika super dufam ze sa vratite do stareho rezimu.
Anul drzim palce aby teploty presli.

Pauli sa mi nejak rozjedla, máme na obed 2 chody, no nejak jej šmakuje. Ale je aj dobre aktívna. Dnes bola so svokrou von, choroba ustupuje, zatial sme bez ATB, trocha kasle davame Stoptusin kvapky, fuuuj hnusne su.
Cez vikend idem vymyslat tortu, urobim pudingovo ovocnu a cokolada.
V robotke je fajn, velmi dobre sa pracuje.

Slavka dnes som nestihala ist cvicit, dorabam papiere /uctovne/ svoje
iva80
expert

Odoslaťod mirka.j »

Evi ty si teda riadny expert!!!!!! 8)

Video je perfektne, sme s manzelikom nechapali....no jednoducho su uz zohrana dvojka :lol: :wink: ...

Inak my sa tiez pripajame do klubu nespacov a prisavnikov. :roll:
takze idem radsej spat, lebo ak ma caka to co vcera :roll: tak som mala uz spat radsej od obeda :wink:

Dobru noc...
mirka.j
začiatočník

Odoslaťod mirka.j »

som zabudla :oops: :oops: :roll:

Anula, dufam, ze to s tou teplotkou nebude nic vazne.....

A dnesnym oslavencom prajeme vsetko najlepsie, nech ich rodicia pocuvaju :wink:
mirka.j
začiatočník

PredchádzajúcaĎalšia

vybrali.sme.sk linkuj.cz facebook linkedin google live jaggcz addthis

Naspäť na 2005

Kto je prítomný

Užívatelia prezerajúci si toto fórum: Žiadny registrovaný používateľ a 0 hostí.