Október2005

bábätká narodené v roku 2005
vybrali.sme.sk linkuj.cz facebook linkedin google live jaggcz addthis

Re: Október2005

Odoslaťod alena »

Ahojte,

Dodatocne vsetko najlepsie oslavencom k 1 roku.

Superne su vsetky fotecky a videa.

Mala od rana nespala, az teraz zalomila.
Pridavame sa do klubu soplavych. Davam jej nasivin a snazim sa odsavat ale ona sa brani zubami, nechtami a vrieska pri tom ako tur.
alena
expert
 
Príspevky: 1541

Pozvania odoslané: 0
Registrovaní priatelia: 0

Re: Október2005

Odoslaťod kikaBB »

Anonymous píše:bavi vas to sem pisat vase celodenne zazitky?to nemate kamaratky?


:?: :?: :?: :wink: :lol:
Mily anonym, ja som napriklad nutena byt "mimo civilizaciu" kvoli manzelovej praci. A teraz co????
kikaBB
expert
 
Príspevky: 6963

Pozvania odoslané: 0
Registrovaní priatelia: 0

Re: Október2005

Odoslaťod kikaBB »

DANKA: No teda fotecky s listim su skvele. My sme tiez nieco nafotili, lenze sa mi pokaslal kabel na stahovanie fotiek z fotaka a tak som nahrata. Inak nech ste cim skor zdravi. :wink:

MIRUNA: tie izbicky su naozaj krasne. Ale viem si predstavit dostupnost a cenu tovaru. :lol:

No skoda, ze som reagovala, na tu "inteligentnu" poznamku :evil:, no ja vzdy pisem priebezne od posledneho co som citala ... Zjavne je ktosi tiez bez priatelov ked ma take mnozstvo casu citat diskusie ktore sa ho vlastne ani netykaju. :roll: To je smutne. :(
kikaBB
expert
 
Príspevky: 6963

Pozvania odoslané: 0
Registrovaní priatelia: 0

Re: Október2005

Odoslaťod adka + patrik »

Ahojte, tak po dlhej dobe mi zas funguje babetko. KOnecneeeeeeeeeeeeee.

Patrik ma teraz 9,5 kg, 73 cm. Spinkame niekedy 2 x za den, ale par krat sa stalo, ze len 1 x za den. Odkedy sa Patrik vie sam posadit (a uz aj postavit) - to je asi necely mesiac, uz nam skoncili dobre casy, ked vedel sam zaspinkat. Teraz vecer uspavame asi pol az tristvrte hodinku. Najskor si pozerame knizku a potom ho polozim do postielky a hladkam.

Este stale kojime - 1 x v noci, 1 x nad ranom, 1x popoludni. Neviem ale ako to bude dalej, lebo za 1,5 tyzdna mam robotu, sice len taku 2 tyzdnovu (idu ducisky....predavame kahance), ale je to zaberacka, lebo v tomto obdobi tak obvykle spavam 4-6 hodin. Uvidime, ako to sklbim s kojenim - asi budem lietat domov a do roboty naspat ako splasena. Rada by som este kojila Patrika dalej, lebo v manzelovej rodine maju vsetci rozne alergie....tak snad to kojenie ma este nejaky imunizacny efekt.

Konecne sa mi poradilo aktualizovat si web a kupit novu domenu, tak ak chcete nakuknite na www.dekoracie.sk Stranka nie je nejako velmi profesionalna, ved som ju robila ja doma... ale zase je zadara.

Pozdravujeme vsetky deticky, gratulujeme 1 rocnym.
adka + patrik
pokročilý
 
Príspevky: 541

Pozvania odoslané: 0
Registrovaní priatelia: 0

Re: Október2005

Odoslaťod sonja »

ahojte,
Viktorka zacina tancovat - vyzera to skor akoby dostavala elektrosoky, ale je cela vyskerena ked sa natriasa...dufam bude aj hudba na oslave :D

Moja snaha o poludstenie pokracuje, len asi budem musiet ist k lekarke na vysetrenie krvi. Napriek tomu ze mam vyvazene jedlo a dost tekutin, v noci som zazilamensi kolaps - zobudila som sa na zimu aj ked som bola pod perinou a cele telo mi zmeravelo, fuj az som sa zlakla - mala som stiahnute cievy, tlak dole, tak som sa doplazila do vane do houcej vody, ani som ju necitila. Az tak po stvrthodine sa mi vsetko uvolnilo a mohla som spat dalej. A to vsetko o pol 3 v noci...Ach jo, dnes aom ako zdochnuta.
Kika: cvicit idem do nejakeho vakuoveho vajca :wink: To je ten zazrak...
sonja
expert
 
Príspevky: 2580

Pozvania odoslané: 0
Registrovaní priatelia: 0

Re: Október2005

Odoslaťod kikaBB »

SONJA: to znie celkom zaujimavo. Poslala som ti ss. :wink:
kikaBB
expert
 
Príspevky: 6963

Pozvania odoslané: 0
Registrovaní priatelia: 0

Re: Október2005

Odoslaťod kikaBB »

No ako sledujem, vsetci asi venujete chvilky drobcom. Ja som toho mojho uz supla do postele, ale to je zatial len 1. pokus. Zvycajne ich je tak 4-5. :lol: A potom ma caka celkom slusna kopa bielizne a kupelka s WC. :roll: Ach jo, este ze nejde nejaky extra dobry program. Inak by ma mrzelo. :lol:
kikaBB
expert
 
Príspevky: 6963

Pozvania odoslané: 0
Registrovaní priatelia: 0

PredchádzajúcaĎalšia

vybrali.sme.sk linkuj.cz facebook linkedin google live jaggcz addthis

Naspäť na 2005

Kto je prítomný

Užívatelia prezerajúci si toto fórum: Žiadny registrovaný používateľ a 0 hostí.

cron