Október2005

bábätká narodené v roku 2005
vybrali.sme.sk linkuj.cz facebook linkedin google live jaggcz addthis

Re: Október2005

Odoslaťod Sandra,2 »

ahojte baby

vsetkych zdravim

ste zlate,vzdavam hold,ze ste sa na tuto nelahku ulohu opat dali...huraaaa

mne teda maximalne vyhovovala ako aj lokalita tak aj penzion Sustiak,tam to bolo uuuzasne,az na p. Sustiaka samozrejme,ale viac ako miesto mi vrta v hlave,ci sa dokazeme dohodnut na termine,kedze uz urcite mame kadeco v ramci leta naplanovane :rol8:

asi zacneme pisat kedy komu by vyhovoval termin a ked sa nestrafime budeme dufam,ze o rocik nam to vyjde :)b

nam by vyhovoval treti augustovy vikend

a chybate mi tu :adore:
Sandra,2
expert

Pozvania odoslané: 0
Registrovaní priatelia: 0

Odoslaťod Eva+Simonka »

Ahooojte,
tak to tu konečne aspoň troooošičku ožilo!!!! Zdravíme všetkých!!!!!
Ja som aj tak tajne dúfala, že nezabudnete aj na nás neFacebookové ak budete niečo organizovať, mňa to teda zatiaľ neoslovilo vôbec, stačí keď vidím, koľko času tam trávi naša Barča.
Kati a Liv, ste šikulky, kde vy na tie miesta chodíte!!!! P.Šuštiaka mi radšej ani nespomínajte :ham:

No a k miestu a času: miesto vyzerá super, ale mne začiatok mesiaca nevyhovuje z pracovných dôvodov, nám by skôr ten druhý víkend, potom už nie, lebo zase kolegyňa má dovolenku. A v auguste budeme mať asi dovolenku my, ale kde čo a ako to ešte netušíme.
Takže ak sa zhodnete na nejakom termíne, skúsime sa prispôsobiť ak sa bude dať, alebo by sme prišli na kratšie, alebo to nejako vymysleli.

Pááááte a píšte aj sem :)b
Eva+Simonka
expert

Odoslaťod alena »

Ahojte,

mne pripada FB moc komplikovany,

Baby z BA, na buduci tyzden mam pondelok, utorok a stredu povinnu dovolenku, chodite niektora este do Horskeho parku??? Prisli by sme sa s Henkou zahrat.

A nejake aktualne, aby ste nas poznali
Prílohy
DSCN5825.jpg
(61.29 KiB) Stiahnutá 2104 krát
DSCN5812.jpg
(70.51 KiB) Stiahnutá 2105 krát
alena
expert

Odoslaťod Liv »

No uz to tak vyzera, ze sa sem budeme musiet premiestnit, kedze ani na Facebook-u sa nasa aktivita nezvysila:)
Dnes sme boli s Katkou prediskutovat to nase letne stretko. Baby ja verim, ze nam to vyjde, minuly rok to bola parada, Saska dodnes na to spomina, tak snad sa nejako dohodneme. Ci jul alebo august, len nech sa vidime :D .Tak napiste terminy, kedy by to komu sedelo, snad sa aspon v jednom zhodneme :yes: Alenka, do Horskeho chodime, ale skor cez vikendy, ja cez tyzden stiham maloco :no:
Liv
pokročilý

Odoslaťod Sandra,2 »

caute....

ja som teda napisala kedy by nam to vyhovovalo a budeme cakat ako sa vyjadria ostatni

Alenka teraz som dovolala s Vandou mozme sa v stredu stretnut vsetky v horarni,Vanda pridu na 16,00,my ako stihneme,o.k.?tesime sa :D :D :D
Sandra,2
expert

Odoslaťod diann »

Pekné fotky Alenka,

Nám je to v podstate jedno, len prvý augustový týždeň sme v Tatrách, ale ostatné víkendy by sme mohli. Takže my len na víkend budeme môcť prísť. :wink:
diann
začiatočník

Odoslaťod Liv »

No baby, tak nikto nic?
Tak davam do plena Sandrin termin, len dufam, ze som ho spreavne vypocitala :D
Takze co poviete na predlzeny vikend 19.-22.8.?
Liv
pokročilý

Odoslaťod Sandra,2 »

ahoooojte....

my mozme :D :wink:
Sandra,2
expert

Odoslaťod Katty a Tea »

Aj my môžme...
Katty a Tea
pokročilý

Odoslaťod Eva+Simonka »

Nooo, u nás zatiaľ moc nevyhovuje :no: , aj keď konkrétne ešte neviem presne, kedy budeme mať dovolenku, iba že v auguste. No tak my ak tak sa pridáme nakoniec, keď v tom už budeme mať jasno!!!! ;--)
Inak toto počasie ma ničí, na Martinských holiach pribudol sneh, no des!!!! :evil: My už chceme teplučko :drop:
Eva+Simonka
expert

PredchádzajúcaĎalšia

vybrali.sme.sk linkuj.cz facebook linkedin google live jaggcz addthis

Naspäť na 2005

Kto je prítomný

Užívatelia prezerajúci si toto fórum: Žiadny registrovaný používateľ a 0 hostí.