September 2005

bábätká narodené v roku 2005
vybrali.sme.sk linkuj.cz facebook linkedin google live jaggcz addthis

Re: September 2005

Odoslaťod marika »

MARTINKA ja tam "docasne robim"... ked ta uvidim, tak ta aj oslovim....

Baby a nechcete taku UZAMKNUTU diskusiu len pre nas , tuna sa bohuzial clovek nemoze "otvorit", vela krat ani nic nepise...... ...kedze to je verejna diskusia.

Ak by ste mali zaujem, dohodnime sa :D
marika
expert

Pozvania odoslané: 0
Registrovaní priatelia: 0

Odoslaťod Deni »

Marika som za. Veru to tiez tak citim s tou otvorenostou, ty si technicky typ, tak nieco vymysli.
Yanka, to sa Lujze ako podarilo? Drzim palce a zelam pevne nervy. Ako vidis termin? Ja som vraj na spicku prsta otvorena, mam lezat, sa necudujem, beham ako vrtula, Risa dviham, najma okupaneho vzdy preniest, natahovat sa s nim aby sa konecne poobliekal, ma 18 kg, neviem ako vasi. Ale nas ranajkuje doma aj v skolke. Permanentne rano nestihame. Chodim na anglinu 2x tyzdenne po 2 hodky a prvu hodinu meskam. Sme nemozni vecer zaspat a rano vstat.
Martina, to je super s tym plavanim, kde sa uci plavat? Este chodis plavat s detmi? Som sa zabudla Igora B opytat na teba. To tu tiez nechcem moc rozmazavat verejne. Robim im ucto.
No nas Riso panika z hlbokej vody, chodim s nim v sobotu na plavanie, tak sa osmelil, inak opatrny na seba. Az hroza.
Vlcka posli recept, milujem sladke. Ja som tiez ako Bronka a moja kazdorocna torta je jablckova s parizskym kremom navrchu. Jablcka sa ocistia na deci vody povaria domakka aby sa dali pomixovat, popucit, trocha cukru dla odrody jablk, 2x zlaty klas do toho, prip skorica na chut, je z toho taka pevna kasa a uz sa to len vo forme popreklada piskotami. Presne rad piskot, masa jablk, rad piskot.... Ked nebolo riska piskoty sme pokvapkavali rumom. Velmi dlho to vydrzi potom. Na vrch parizsky krem. Uzasny chutovy kontrast kyslasto-sladke jablka a horkasta cokoladova slahacka. Takze vrch 1 alebo 2 smotany na slahanie najlepsie tie oranzove 12 percentne v kelimku. Vyliat do mensieho kastrola k tomu cca 3 velke lyzice cukru a praskoveho kakaa pomiesat, nechat prevarit, musi odstat aspon od vecera v ladnicke, druhy den tesne pred podavanim sa to vymixyje da navrch. Este troskou granka posypat. Hotovo. Ked sa stalo, ze zmena planu, a prevareny parizsky musel vydrzat aj o tyzden dlhsie, mama ho preliala rumom, poviem vam, ze ten alkohol to zakonzervoval a o tyzden ako cerstve na vyslahanie.

My sme helloween boli zavarovat baby, u nich sa na helloween chodi po dedine, zakricia ked im niekto otvori ze sweet and sour, teda po nemecky a dostanu za to sladkosti. Tak aj s malym carodejnikom sme boli. Ten je hamblivy, mamickin cecok, vsade aj mna tahal, ako keby som nemohla stat 4 metre od neho. Ked nenabral odvahu a neponukol ten svoj hubarsky kosicek, tak mu baby zobrali vysluzku. No deti sa tesili, na veceru boli sladkosti. Esteze aj mne sa vela uslo.
Deni
expert

Odoslaťod marika »

Takze baby, ak mate zaujem , mozme debatit na http://www.stastnezeny.cz ,
diskusia je uz vytvorena, len sa musite ZAREGISTROVAT a potom cez SS mi poslite "Jmeno" , aby som vas vpustila do diskusie :D

Ak mate niekto navrh na lepsiu domenu, tak navrhnite vy :D

tesim sa, ak to vyjde :D
marika
expert

Odoslaťod marika »

NO baby ...co spite? :D :wink:

svihnite si na www.stastnezeny.cz ... a poslite mi SS tuna cez babetko.
marika
expert

PredchádzajúcaĎalšia

vybrali.sme.sk linkuj.cz facebook linkedin google live jaggcz addthis

Naspäť na 2005

Kto je prítomný

Užívatelia prezerajúci si toto fórum: Žiadny registrovaný používateľ a 0 hostí.