September 2005

bábätká narodené v roku 2005
vybrali.sme.sk linkuj.cz facebook linkedin google live jaggcz addthis

Re: September 2005

Odoslaťod vlcica »

dakujem kocky, odovzdala som gratulacie
katika, male na zozratie :) dva anjeliky, mas sa z coho veru radovat
yanka, tak tu sadru vam veru nezavidim, dufam, ze tie tyzdne vam rychlo prejdu....
my sme tradicne vyrezavali tekvice na brnkine narodeniny ...mame styri, z toho dve mega...a dve take krpate
bola to nadherna sobota, vsetko sa vydarilo, dve oslavy, vela ludi u nas bolo a bola vyborna nalada...deti nadsene :) tak sa fakt vytesujem
akurat, ze sme vystaveny dnes obaja, deti uz odpadli do postele o pol osmej, ako sme z navstevy dnes prisli a siro tiez
tak vas vsetkych zdravim, nech vas urazy obchadzaju a nech sa vam kocky dari!
vlcica
expert

Pozvania odoslané: 0
Registrovaní priatelia: 0

Re: September 2005Re: September 2005

Odoslaťod vlcica »

ahojte baby, je mi strasne zle
som sa prejedla pecenych gastanov a v zivote ma tak brucho nepichalo
tak mi treba :(
no idem pozriet tych svetlosof
aj maly striha! uz ma to ale sere, lebo mam strihance aj v posteli z toho :D
:twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: ale na malu nema, jag mi natrela v jeho veku vichy vysnivany krem na sedacku, kompletne :D
niekedy ich vykostit je malo :)))
dnes som baby makala v robote ako farebna :twisted: :twisted: a zajtra tiez budem
vlcica
expert

Odoslaťod marika »

Ahojte zeny :D

KAtika no krasna dvojka :D sup sup do vyvadzania :D

VLCICA Bronke vsetko najlepsie :D uz jeporiadna velkacka. A chodievate po nu do skoly? ci to v tomto veku uz aj same chodievaju???

MARTINA ty robis v BA? sa mi zda, ze som ta videla asi v piatok v restike u Zeleneho stromu na obede :D . Bola si to ty????

My vsetko po starom... u nas v skolke dokonca dostala jedna ucka vyhadzov (na avizo rodicov).... pretoze sa deticky pocas jej sluzby bezne prechadzali po vonku same, aj len v spodnom pradle :evil: ..... som rada, ze sa to takto "dotiahlo" ........
no na druhej strane som trochu sklamana, ze mame v triede strasne vela malych (mladsich) deticiek a aj ucky su z toho znicene, lebo s tymi mensimi sa tazsie prwcuje, treba ich stale obliekat, obuvat...... :roll: .... tak len verim, ze nase pri nich "neosprosteju" :?
A inak sme mali ist teraz zasa do nemocky na magneticku s Danikou, ale den pred nastupom chytila laryngitidu, tak to padlo................ :? ......... a uz ani sama neviem, ci chcem pocut dalsie vysledky, veru mam z toho aj strach :(

TEHULKY davajte pozor na babatka :D
Yanka no ta zlomena noha je ale hruuuuuuuza, drzim palce, nechto cm skor preboli!!!!!
marika
expert

Odoslaťod vlcica »

kocky, to mate teda tazke s takymito chorobami dokelu
na tie fotky mata som sa vcera vykaslala, lebo neviem ako to mam uplne uz zmensit, aby mi to tu zozralo
UPLNE NESCHOPNI SU TU SPRAVCOVIA, LEBO NA INYCH WEBKACH V POHODE UROBIA PROGRAM NA AUTOMATICKE ZMENSENIE FOTIEK, NEMUSIS SA TAM S TYM TAK PARAT....tu su neni ochotni nic, len arogantne odpovede clovek dostane, ked chce nieco od nich....o hovne....zrejme z tadeto pojdem uz onedlho uplne prec..akurat vy ma tu drzite, nema to tu uz uroven ani informativnu ani nijaku....
vlcica
expert

PredchádzajúcaĎalšia

vybrali.sme.sk linkuj.cz facebook linkedin google live jaggcz addthis

Naspäť na 2005

Kto je prítomný

Užívatelia prezerajúci si toto fórum: Žiadny registrovaný používateľ a 0 hostí.