September 2005

bábätká narodené v roku 2005
vybrali.sme.sk linkuj.cz facebook linkedin google live jaggcz addthis

Re: September 2005

Odoslaťod vlcica »

martina, ako dopadla kontrola?
vlcica
expert

Pozvania odoslané: 0
Registrovaní priatelia: 0

Odoslaťod vlcica »

martina, seriozna realitka neexistuje :D
vlcica
expert

Odoslaťod virginia »

Martinka poslala som ti SS, tak si to prosim pozri.
To je super, ze malej nic nie. Neboj, deti maju tvrde hlavicky. Simi ma svoju achilovu patu na cele, zasadne si udrie vzdy to iste miesto. Ale nastastie uz chodi tak stabilne, ze pada malo.
Echinaceu podavam aj ja. Dufam, ze sa vyhneme chorobam. Ja som sa ale nevyhla, mam nadchu ako hrom. Asi by som mala viac spat, to bude odozva na nedostatok spanku. Tak dopisem a idem :D .
virginia
začiatočník

Odoslaťod vlcica »

som rada, ze ten uraz dopadol dobre nasledkami....musis realitku, ale rataj so vsetkym a preveruj a pytaj sa....
vlcica
expert

Odoslaťod marika »

VLCICA fotky su perfektne, taka pohodicka. A to ty po skalach lezies :shock: ????? si odvazna zienka.

Jozko mi navrhol , ze nech ich pobalim na vikend a pojde s babami k babke do TN. Uz som ich aj vyprevadila, som SAMA :D Som zvedava, ako to zvladnem, aj smutno mi bolo , ked som ich vyprevadzala.

Idem konecne poupratovat poriadne, okna umyt , zaclony oprat.... a zajtra skocim do Viedne na nakupy :D (ked nebudu padat zaby z neba :D )

VIRGINIA ja som babam kupila take pogumovane gate do vody, presne to , co si spominala, kedy si chceli sadat do kazdej mlacky, tak by ma to nerusilo, lebo to je super vode odolne. http://www.playshoes.com/en/408622.html

CATHERINE tak ta tvoja svokra este olutuje, to jej spravanie, ostane sama ako kol v plote.

MARTINA aj ked mas nejaku realitku, vsetku ochranu si aj tak zabezpec aj sama. Myslim identita kupujuceho/predavajuceho..., kataster...., sprava bytov...., zmluvy..., no vsetko. Ak chces vediet nieco konkretnejsie, napis.

Ako zacinali vase deticky chodit???? Nasa Dominika prejde aj 10m (mozno aj viac, ale taky dlhy byt nemame, aby som vedela) bez padu, ked sa zadari, len je to take este roztrasene.
marika
expert

Odoslaťod virginia »

Marika a kde si tie kade kupila? Su super aj ja take chcem. A aj prsiplast. Hlavne si cez vikend oddychni, kasli na upratovanie a nieco pekne si kup.
Ja som si tento tyzden urobila radost a kupila si komplet novy outfit na jednu konferenciu, na ktoru idem. Nohavice, tielko a take super bolerko na to. Este by sa zisli topanky, ale zas musim poznat mieru, aby to manzel rozdychal :D .
virginia
začiatočník

Ďalšia

vybrali.sme.sk linkuj.cz facebook linkedin google live jaggcz addthis

Naspäť na 2005

Kto je prítomný

Užívatelia prezerajúci si toto fórum: Žiadny registrovaný používateľ a 0 hostí.