September 2005

bábätká narodené v roku 2005
vybrali.sme.sk linkuj.cz facebook linkedin google live jaggcz addthis

Re: September 2005

Odoslaťod marika »

no musim to tu napisat :D

Risko ma braceka Tomaska 2,5kg :D :D :D Blahozelame Deni :D ....
POsielame mu vela vela pusiniek :D
marika
expert

Pozvania odoslané: 0
Registrovaní priatelia: 0

Odoslaťod Jitka »

Deni gratulujeme k Tomaskovi - prajeme mu do zivota len to najlepsie. Janke este zatial potichu, no zato uprimne k bublinke (som ta vymakla na julovkach 09), k nam by mal bocian dorazit koncom aprila, tak sa tesime :wink:
Jitka
začiatočník

Odoslaťod yanka »

:) sa nam to tu nejako zacina rozmnozovat - takze gratulujem vsetkym, ko komu sa chysta bocian ;) .. a prajem vam pohodove tehotenstvo

MARIKA - nechce mi prejst ss-ka s nahlasovacim menom .. skusis mi pls poslat nejaku Ty, ci mo vobec ss-ky ako take funguju? a ked tak mi do nej pls napis tvoj mail, ak by to bola chyba iba na mojej strane - dakujem

a my teda, aby sme sa nenudili pri dokoncovani bytu tak 5 dni po tom, ako po mesiaci lujze zlozili sadru z nohy schytala svoju prvu laryngitidu - dnes je to uz 3 den, takze uz je dobre, uz ma trochu aj hlas .. len moj povodny optimisticky plan, ze kym cez den luluska bude v skolke si v klude budem zariadovat a vybalovat veci sa opat skomplikoval .. nuz ale ved co nas nezabije, ... vsak? :)
v tejto suvislosti som sa vas chcela opytat - mate niekto na oknach detske poistky? ak ano - ake a ake s nim mate skusenosti?
yanka
pokročilý

Re: September 2005Re: September 2005Re: September 2005

Odoslaťod catherine »

ahojte baby, DENI gratulujeme a piseme aj daco o nas - Natalka ej uz velka skolkarka a robi nam velku radost, uz sa nerozpravame po francuzsky, asi pred pol rokom sme s tym sekli, lebo som mala pocit, ze je to pre nu prilis zatazujuce.

Petko uz ma rok a pol a s natalkou si dobre rozumeju, su riadni partaci, stale sa spolu hraju.

No a ja som dokoncila skolu a prekladam a zaroven vediem materske centrum Lienocka tu vo vajnoroch, www.mclienocka.sk

posielam vam aj aktualne foto :)
Prílohy
fa106b491e.jpg
(7.93 KiB) Stiahnutá 2245 krát
DSC03815.JPG
(66.54 KiB) Stiahnutá 2151 krát
catherine
expert

Odoslaťod vlcica »

catherine gratulujem ku skonceniu skoly
nech sa vam dari

a prajem krasne a vesele vianoce ....
momentalne nic nestiham, tak sa mi kocky majte fajn, neviem, ci do vianoc zasadnem doma za net....cas a prachy sa od nas leju prudom v tieto dni :)
vlcica
expert

Predchádzajúca

vybrali.sme.sk linkuj.cz facebook linkedin google live jaggcz addthis

Naspäť na 2005

Kto je prítomný

Užívatelia prezerajúci si toto fórum: Žiadny registrovaný používateľ a 0 hostí.