Jún 2005

bábätká narodené v roku 2005
vybrali.sme.sk linkuj.cz facebook linkedin google live jaggcz addthis

Re: Jún 2005Re: Jún 2005

Odoslaťod olinka001 »

ahojte,
normalne mi chybaju tieto debatky ....ja si teraz znovu trosku uzivam kubka, kedze pisem diplomovku a pomaly sa ucim na statnice. moc sa mi nechce, radsej by som sa jasila s kubkom. ako tak citam, tak tu budu sami sikovni lyziari, kubko je trosku polenivejsi, on radsej sa necha tahat na boboch :lol: , ale o rok mu to uz nedarujem, ved ked uz mama nelyzuje, tak nech aspon detom to ide :wink: Aj ked je pravda, ze kubko ma radsej vodicku ako sniezik
a teraz cakame na vyjadrenie ci nam kubka konecne zoberu od septembra do skolky. podarilo sa mi konecne muza ukecat, aby sme ho dali, lebo uz nam skace poriadne po hlave. vacsinu dni travi s ockom a ten mu skoro vsetko dovoli, ved to poznate a ja ked pridem z prace neviem co skor, ci upratat, ci navarit, ci riesit vrieskajuceho a trucujuceho kubka :?
Prílohy
1.jpg
(90.98 KiB) Stiahnutá 2623 krát
olinka001
pokročilý

Pozvania odoslané: 0
Registrovaní priatelia: 0

Re: Jún 2005Re: Jún 2005Re: Jún 2005

Odoslaťod Zuzana1 »

Ahojte kocky, ja sa tiez musim ospravedlnit :oops: ze som tu uz tak davno nebola, ale akosik nesciham ani dychat. Hold uz nie sme doma a ked aj sme tak nevieme kam skor skocit. Ja uprimne poviem ze ked pridem z roboty tak uz PC ani neoprasim, staci mi cely den :D v robote :lol: Inac my mame celkom dobry start do noveho roka, zatial bola len asi dva krat chora( sople , kasle-klasika) a zacala som jej davat infant dophilus(ten prasok s tymi dobrymi bakteriami) a asi v tom musi nieco byt ale nasa uz chodi v kuse dva mesiace do skolky:-))) A tiez je velmi sikovna, uz robi sama kotule a ma uzasnu pamet. Nechapem kde tieto nase spongie ako ich ja nazyvam, beru tu mozgovu kapacitu. Jaj a musim sa priznat,, Viki priniesla zo skolky prve "velke tajomstvo co jej povedala Dominika"(male zlate nevinne dievcatko) zeby prvu velku nadavku? ze do pi...! :oops: SKoro som padla na rit. Najprv som nereagovala, ale potom velmi opatrne reku kde na take nieco prisla, a ze tak hovori Dominika ked ju boli hlava :oops: :oops: A vzapati mi povedala ze to je tajomstvo. Tak reku dobre ked to je tajomstvo tak nech to nehovori a od vtedy som to "zatial"nepocula. Uvidime do kedy. Inac Lila to s tym kusanim preslo tak rychlo ako prislo:-))))) Je z nej obrovska paradnica, najnovsie sa rano hadame co si oblecie:-))))))
Boli sme teraz na takej mini dovci v Rime tak hadzem fotecky:-)))
Prílohy
Rím 2009 061-lasky.jpg
A moje lasky- takze pri mori sme uz tentorok boli:-))))))
(75.75 KiB) Stiahnutá 2634 krát
Rím 2009 026-mala.jpg
S pinokiom(pis ako pocujes:-))))
(90.13 KiB) Stiahnutá 2634 krát
Rím 2009 005-mala.jpg
Pred fontánkou
(83.86 KiB) Stiahnutá 2626 krát
Zuzana1
pokročilý

Re: Jún 2005

Odoslaťod Zuzana1 »

Este jednu pri mori, bolo tam uz tak fajne:-))))
Prílohy
Rím 2009 058-more.jpg
(74.15 KiB) Stiahnutá 2625 krát
Zuzana1
pokročilý

Odoslaťod Zuzana1 »

A este jednu provokacnu:-))
Prílohy
Rím 2009 098-koloseo.jpg
(75.58 KiB) Stiahnutá 2631 krát
Zuzana1
pokročilý

Odoslaťod Zuzana1 »

A uz fakt koncim- jarne pohladenie z Vatikanskych zahrad...
Prílohy
Rím 2009 133-vatikan-zahrady.jpg
(90.62 KiB) Stiahnutá 2629 krát
Zuzana1
pokročilý

Odoslaťod olinka001 »

jaj zuzka, hned by som vyrazila do rima
co sa tyka tych uzasnych vyrazov, moj maly zvykne hovorit si cenzúrované, ci co? a ked som zistila odkial to ma, tak od ocka, ked soferuje, lebo vsade jazdia debila, si nevedela mami? tak tymito vetami ma uplne dorazil
olinka001
pokročilý

oslavenci

Odoslaťod olinka001 »

prajem vsetkym oslavencom krasne narodeninky............a musim sa pochvalit, vcera som uspesne ukoncila magisterske studium :lol: hurraaa, mozem sa venovat aj detom :?
olinka001
pokročilý

Odoslaťod samka »

Ahojte, po dlhom case prispievam do nasej temy, lebo sa chceme pochvalit, ze Tamarke sa 8.2. 201O o 10.48 hod narodil bracek Jurajko!!! :D
samka
pokročilý

Odoslaťod adelaide »

jeeeej Samka, srdecne gratulujeme a nech ste vsetci zdravucki :)
adelaide
pokročilý

Odoslaťod samka »

adelaide, dakujeme velmi pekne!!!!!
samka
pokročilý

PredchádzajúcaĎalšia

vybrali.sme.sk linkuj.cz facebook linkedin google live jaggcz addthis

Naspäť na 2005

Kto je prítomný

Užívatelia prezerajúci si toto fórum: Žiadny registrovaný používateľ a 0 hostí.