Apríl 2005

bábätká narodené v roku 2005
vybrali.sme.sk linkuj.cz facebook linkedin google live jaggcz addthis

Re: Apríl 2005

Odoslaťod AnkaO »

Ahoj ahoj ahoj
ja teraz len v skratke...Evulienka, Daska...ako dobre ze ste sa ozvali...potesilo ma to moc..
Evy, vies aka som tapa? Dnes som sla okolo Galanty a volala som Ivci a hovorili sme aj o tebe a ze kedy sa vratite na SK a ja chytra ze asi "ked pojde Jozko do skoly".... :scared: no hanbim sa ako pes, teraz citam ze Jozinko je uz skolak...a to mi ako uniklo??

k stretku, Dasi takze tu budete tyzden? BABYYYY stretnime sa ked tu bude aj Daska...prosiiim. Ja dobehnem aj detvakmi, kdekolvek.

Musim ist spravit rozvoz do skolky a hajde zas makat, dnes idem do Cadce a Ziliny...Zilina, och rodisko moje krasne..sa tesim.

Majte sa krasne
A.
AnkaO
pokročilý

Pozvania odoslané: 0
Registrovaní priatelia: 0

Odoslaťod jolanka »

Ahojte zienky,

ja len narychlo....

v sobotu sa nam narodila Ema - 4400g a 54cm :P
Porod bol najrychlejsi zo vsetkych troch.... Se vsim vsudy to trvalo necele 3 hodky....Tak sa dost vytesujem. Poporodne zotaenie vyzera byt tiez na najlepsie a najrychlejsie - vcera nas pustili, tak si teraz uzivame domacej pohodky...Deti sa nevedia dohladkat Emku - bud ju stale hladkaju, alebo jej hrkaju hrkalkami nad hlavou :rol8: Uvidime, ako budeme dalej zvladat....

tak zatim tolko....ked budem mat viac casu, ozvem sa... :-)
jolanka
pokročilý

Odoslaťod Mimka1 »

JOLI gratulááááá velikááááá, vela štastička a zdravička malej princezne ale aj ostatnej rodinke. Zeby som sa dala na to tretie??? :whist:
Mimka1

a ideme na vec...

expert

Mood: Happy

Odoslaťod ivča »

Ahojte babenky.
K babenku vsetko len to najlepsie. Ako vidím tak fakt to tu utíchlo. Čas rýchlo uteká. Starostí vyše hlavy. EVY v pohode mikina s kapucnou ja chodim ako 18-ka hehe len ten bachor mi tam vadi. XIXIIX
Deti sa biju o106 hadaju sa ako psi ale ked sa niekomu nieco stane tak placu za sebou. Teraz sme boli cez vikend s Luckou v nemocnici mala silnu crevnu virozu chudatko tak sme boli na infuziach. Ale uz je ok. Lukas je divoch. UZ bol aj na koberci u pani riaditelky v skolke, ale vraj nie je zly len sa tvari obcas ze je hluchy, papuluje. Ma rozum ako stary chlap ale inak je velmi rozumny. Lucka ta tancuje uz 4 rok teraz mala ist minulu sobotu do Ziliny na sutaz ale hold mali sme lepsiu robotu :? .
DOmcek uz pomalicky dokoncujeme uz by aj bol dokonceny keby sme nedrzali byt dva mesiace jednym co s nami nakoniec vybabrali takze uz nemame prasule na dokoncenie. Takze dufam ze rychlo predame. Skola - uz robim bakalarku ale neviem co tam mam pisat dve skusky som si preniesla takze tie musim doroobit. Je to fuska - nechce sa mi , kopec prachov uz pytaju takze uvidime co bude.
Takze zatim tolko - majte sa krasne babenky. A drzte sa.
ivča
pokročilý

Odoslaťod Mimka1 »

Ahojte
všetkým aprílčatkám a ich rodinkám prajeme pekne sviatky :santa:
My sme práve na druhých ATB, ale do 24.12. snad budeme fit
Mimka1

a ideme na vec...

expert

Odoslaťod Mimka1 »

Všetko dobre v novom roku 2010 všetkým aprílčatkám! 8)b
Ja osobne sa tááááááák teším že zajtra končia prázdniny, chlapci su jak utrhnutí z reťaze :punk:
Mimka1

a ideme na vec...

expert

Odoslaťod ivča »

Ahojte žienky. Som tu ale dávno neprispela ale čitam občas :-). Máme toho veľmi veľa, eti rastú, neposlúchajú , zabíjajú sa navzájom ale inak je s nimi sranda. Sú zlaté - ani sa mi nechce veriť že Lucka bude mať 9 a Lukáš 5 rokov. Sakra ale rýchlo to letí. Budem musieť pridať foto ale potom z druheho compu lebo tu nemam. Ja budem v skole pomalicky koncit dufam ze teda tie bc statnice sa k nim dostanem. Uz mam toho dost. A vy ako baby ako si žijete? Píšem ako hotentot raz s diakritikou raz bez nej - hehe tak sorry. Ozvite sa
ivča
pokročilý

Odoslaťod rabiva »

ahojte dievcata pozdravujeme v novom roku pekne omeskane ale predsa no... :blush:

ani neviem co napisat vela sa toho u nas udialo a zaver roka bol uplne desny a velmi smutny ale snad uz bude dobre, aj to zle moze niekedy podnietit zrod niecoho noveho a hodnotnejsieho :whist:

baby niektore vas mam na FB ale iba zopar tak sa ozvite hoc aj do PM, nech si pokukame fotky ako tie nase drobceky vyrastli!! nechce sa mi verit ze uz budeme fukat 5 sviecok!! :4: ale hlavne nech su deti zdrave a stastne!

Ivca vela stastia pri statniciach, tak ti to ubehlo sikula si... a ako domcek?
rabiva
expert

Odoslaťod rabiva »

ahojte :D tak tu to nezije :no: nooo my mame kiahne parada lebo sme boli usetrene od olievacky :mrgreen: hoci Katka sa tesila... No ozvite sa babuleee :adore:
rabiva
expert

Odoslaťod LIBERTAS »

hehe žijeme :D
Rabi tak sa rýchlo vyliečte, Karla mala presne pred rokom, škaredo vyhádzané...takže túto oštaru máme za sebou :wink:
LIBERTAS

Happiness is not a state to arrive at, but a manner of traveling. ~Margaret Lee Runbeck

expert

PredchádzajúcaĎalšia

vybrali.sme.sk linkuj.cz facebook linkedin google live jaggcz addthis

Naspäť na 2005

Kto je prítomný

Užívatelia prezerajúci si toto fórum: Žiadny registrovaný používateľ a 0 hostí.