Apríl 2005

bábätká narodené v roku 2005
vybrali.sme.sk linkuj.cz facebook linkedin google live jaggcz addthis

Re: Apríl 2005

Odoslaťod ivča »

Ahojte. IWI super ze je Nicovi lepsie. Fotky velmi pekne ako vzdy :wink:
ELVI - to ma mrzi ze ste sa posekali. Ono by sa to malo vysvetlit. Ja som mala tento rok tiez konflikt s otcom a musela som mu vychrlit zo seba co si myslim a bol pokoj. Ale aj tak nechapem presne tak ako tu niekto pisal ze co sa take muselo stat ze Vas takto surovo vyhodili. :cry: Ale neboj da sa to do poriadku ale pohladnicu mu urcite posli alebo mu napis list a napis tam aj svoje pociti ze to vnimas tak ze pre mas pocit ze nie "si pre nich nikdy dobra" nech sa spamataju. No nechajme to . U nas minule predavali spidermanove dlhorukavove tricka po 130 sk ale uz tusim nemaju. Kamosov maly bol tiez tym posadnuty.
No ani neviem co som chcela. Jaj EVY super tak posli toho tvojho uspavat aj k nam . :lol:
No idem dovarit.
ivča
pokročilý

Pozvania odoslané: 0
Registrovaní priatelia: 0

Odoslaťod Elvirka »

Dievčatá, všetki ste strašne zlaté a moc vám ďakujem. Ono to je u nás asi celoživotný problém, len čím sú naši starší, tým je to horšie a v nedeľu to vyvrcholilo. No, asi sa budem musieť zmieriť s tým, že nikdy nebudem mať pohodových rodičov, ktorí si vedia aj trošku užiť a nefrflať na celý svet. IVČA, veď Ti napíšem, keď budem mať viac času, už som sa dnes vyžalovala EVKE, ktorá ma trpezlivo vypočula-ešte raz veľká vďaka!
RABI, máme Rommer Kid, tuším cez Môj shop, presne Ti poviem večer, papiere mám v detskej a malá teraz spí. Sme veľmi spokojní, poťah nie je semišový, ten som nechcela, zle by sa čistil a je veľmi fešácka a že vraj aj bezpečná, na toto si dával tatko pozor-porovnával bezpečnostné testy.
IVČA, aj sa som videla triko aj teplákové súpravy so Spidermanom, ale boli buď veľké alebo malé. Neviem to vystihnúť a Jakubko je z neho chudák taký hotový, stále opakuje, aký je hrdina, ako pomáha ľuďom.a akú má úžasnú pavučinu :D
VELRYBKA, tak to u nás je krásne, slniečko svieti, babie leto ako vyšité! :wink:Ja som dovarila brokolicovú polievočku so syrovými knedličkami, deti ju milujú! Teraz pijem kafčo, počkám kým sa zobudí buchta, napapáme sa a pôjdeme pre Jakubka do škôlky. Potom odovzdám štafetu tatkovi a pôjdem na anglinu.
IWI, ešte je Niko vyhádzaný, čo to je? Aj my sme mali šiestu chorobu, ale tá sa tuším nevracia?
Elvirka
pokročilý

Odoslaťod Elvirka »

VELRYBKA, veľmi jednoduché, ale veľmi chutné! Keďže máme práve obdobie brokolice, karfiolu, tekvičiek, tak to poctivo využívam, viete si to ale u nás doma predstaviť! :lol: :oops: No, máme voňačky a stále vetrám! :lol: Zabjem sa, keď je to dobré a zdravé!!!
Takže: do vriacej vody šupneme brokolicu, necháme uvariť, dávam morskú soľ, trocha solčanky, jeden bujónik, majoránku alebo pažítku. Potom si pripraví knedličky-hocijaký tavený syr, asi 150g, 3-4 lyžice krupice alebo strúhanky, trocha mlieka, jedno vajíčko, zamiešame a hádžeme do polievky. Ja ich hádžem malou lyžičkou. Ešte predtým si brokolicu v polievke rozmixujem ponorným mixérom. Ešte dovaríme asi 10-15 min. knedličky a môžme papať. Ozaj veľmi chutné a rýchle! Nedá sa nič pokaziť! :wink:
Elvirka
pokročilý

Odoslaťod Luca »

ahoj srdienka :wink:
ozyvam sa zas po dlhej dobe ale bola som bez internetu tak to bolo strasneeeeeeee :D
boli sme u nasich na dedine, tu zatepluju panelak a samozrejme ani ujovia zeriavnici od naproti nezahaluju a uz maju potiahnutych cca 16 poschodi do vysky :roll:
my sme ok, citam ze vic menej aj vy, to sa tesim, velrybka som trochu v soku ako velmi daleko si ty uz tehotna.
baby s rodicmi to je u nas prave naopak. oni su tak skveli a dokonali (ti moji) ze su kvoli nim tu u nas doma len hadky. super rodicia aj dedkovci v jednom. tolke stastie ma postretlo :D robovi uzasne lezu na nervy. nevie si vazit 8) co uz.
ozaj rabi aj mne zacala skola tak to bude zaujimave. tazko sa nabieha po tom lete na ten skolsky rytmus, fuuuj sa mi nechce ...
tie jedla (citala som od olivkinho slavnostneho obedu) su vsetky lakave a idem ich do radu varit (zacnem tu brokolicovou elvi a potom ten karfiol arwi /prepac ja neviem tu tvoju prezyvku ani precitat :D /), lebo moja fantazia je na bode mrazu.
ADAMKO je super, uz zacal kecat,ale nie tak ako tvoja lucka evy. to si prehnala s tymi pokrokmi u vas :D ale musi byt rozkosna, posielam pusinku.
My len KACKA,JEZO,KONIKO,TAM,TOTO,NEJDE,NEDA SA....a take somarinky....ale uz je to partak do debaty :wink:
teraz spinka, potom vyrazame von. vecer tu budem, zatial packo lasky
Luca
začiatočník

Odoslaťod Elvirka »

Dobré ránko všetkým, chela by som vás poprosiť, či mi neviete dať echo na urológa, potrebujem tam zájsť s Jakubkom a keďuž, tak aj ortopéda, Raduška má pravdepodobne ploché nohy. LUSU, kam to Ty chodíš? Nie náhodou na Záhradnícku?
Elvirka
pokročilý

Odoslaťod rabiva »

caute zienky lienky medulienky :) sa to tu rozbehlo s chutnymi receptami :) u nas zajtra "zemlovka"... no ziadna fantazia :oops:
Dnes som cosi vypotila na zapocte, tak snad bude... A zajtra mame rande s muzom :lol: :lol: teda to ale znie... no niekam si vecer vyjdeme... Katka bude hajat u dedkovcov... no zeby som si aj vlasy umyla :mrgreen: (abo nielen vlasy... 8) )

LUCA som rada ze ta tu znova vidim, ta skola veru veru, tazko to znova zacat... inak bozkavate sa so spluziakmi?? Teda mi to prislo dnes take divne, sme vytvorena taka nova skupina len 20 ludi, teda cca 10 nas z inej a 10 z inej... no a ti druhi sa normalne pri stretnuti navzajom bockaju na lica :shock: :shock: neviem, toto som zatial nezazila... :? :roll:
Jo a s rodicmi... aj ti moji su "taaaakiiii skveeeeliiii" :lol: az moj muz je niekedy vo vyvrtke, najviac ma vie dojat ked ledva caka "kedy vypadnu" ked su trosku u nas... :roll:

No a idem este co - to pokukat... papaaaa :P
rabiva
expert

Odoslaťod Elvirka »

LUSU, si ma moc potešila!!!!!!! Gratulujem, už som Ti písala, tak sa po škole ozvi, cmuki! :wink:
RABI, my sme tiež na VŠ žiadne cmuki so spolužiakmi nepestovali, len s tými bližšími bolo cmuki tesnejšie a dva výsledky z tých tesnotiek spinkajú vedľa v izbe! :lol:
Ja som dnes s deťmi sama, mužík je niekde zastrčený na husacinke, akože služobne, takže dokvitne niekedy nadránom, ale zvládli sme všetko O.K. Všimla som si, že keď som s nimi sama a viem, že budeme samy, tak vôbec nie som unavená a nervózna a všetko super zvládneme, možno lepšie ako s pomocou tatka, len neviem koľko by som dokázala takto fungvať. Je to asi o tom, že viem, že budem určitú dobu sama, tak sa musím viac snažiť, aby bolo všetko ako má byť! Tuším sa akosi zamotávam. No, možno niekto pochopí ako som to myslela. :lol:
Dnes som deťom urobila 1x dukátové buchtičky a mali ohromný úspech, bola som rada, ako mále deculo.
Elvirka
pokročilý

Odoslaťod Elvirka »

Ozaj baby, ešte ma napadlo, že mi drahý zrušil skype, mal plný PC a musel niečo vymazať! :roll: :x Že on nevedel, čo to bolo! :roll: Takže, ak maešte chcete medzi seba, prosím pozvanie, ja to sama neviem. :oops: (jmenuji se Vterka a budu tady bydlet! :D )
Elvirka
pokročilý

PredchádzajúcaĎalšia

vybrali.sme.sk linkuj.cz facebook linkedin google live jaggcz addthis

Naspäť na 2005

Kto je prítomný

Užívatelia prezerajúci si toto fórum: Žiadny registrovaný používateľ a 0 hostí.