Apríl 2005

bábätká narodené v roku 2005
vybrali.sme.sk linkuj.cz facebook linkedin google live jaggcz addthis

Re: Apríl 2005

Odoslaťod evycka »

ahoj lasenky

ivca, to si vystihla, ze po kom je mala nocny vtak :lol: :lol:
inak ta podhradska moze byt super, normalne by som sa k vam natlacila kebyze sme blizsie, drobec by sa zjasil, velmi rad ich pocuva. aj spieva. asi by sa pridal.
drahy mu stiahol Cars, prave som to dopozerala, zajtra vyskoci z koze.. uz 3dni chodime pozerat trailer na oficialnu stranku :D jak sa na to tesi..
ozaj, a parkety teda prezili potopu bez uhony?

iwi, som rada ze nikovi je lepsie, viem si predstavit ako sa ti ulavilo, ked zmizla teplota.. tak snad budu vysledky dobre.

oli mnaaaam, to si hviezdila v nedelu.. o gastanovu tortu, jahodovu roladu a zavitky s mozarellou mam zaujem, hod obrazkovy postup :wink:

evi, a mate tie kiahne ci nie?
evycka
pokročilý

Pozvania odoslané: 0
Registrovaní priatelia: 0

Odoslaťod araearwen »

Ahojte, kiahne to nie sú - našťastie, no ani dr. sa z toho nevie vysomáriť. Ći ju niečo uštiplo, alebo z potravín?! No nič nové sme neskúšali, takže neviem.

Dávam tu ten recept na...

Zapekaný karfiol so šunkou

1 karfiol, 2 plátky šunky, 2 vajcia, 2 lyžice mlieka, 2 lyžice ovsených vločiek, 1 lyžica postrúhaného syra, soľ, petržlenová vňať, 2 lyžičky masla na vymastenie zapekacej misky.

Umytý karfiol varíme v osolenej vode 5 minút, vyberieme, rozoberieme na ružičky a hlúbik posekáme. Karfiol vložíme do vymastenej zapekacej misky. Plátok šunky pokrájame na drobné kocky a karfiol posypeme. V tanieri rozšľaháme vajce, trochu osolíme, pridáme ovsené vločky, rozmiešame, karfiol polejeme a povrchu posypeme postrúhaným syrom. Navrch položíme kúsky čerstvého masla. Zapekáme, kým sa syr roztopí a zožltne, v klasickej rúre asi 30 minút, v mikrovlnke asi 2-3 minúty. Zapečený karfiol podávame posypaný petržlenovou vňaťou alebo s pažítkou. Keď nemám tvrdý syr, dávam bambino, alebo Tesco syr v črievku :? A väčšinou dávam všetko od oka. Dobrú chuť :wink:
araearwen
pokročilý

Odoslaťod araearwen »

Iviatko, čo tvoj malý?

My sme sa dnes konečne vyspali. Je po splne :lol: asi preto. Zisťujem, že sa zo mňa stáva maniačka. Akonáhla malá zaspí, letím na net :oops: :oops: :oops: Hanba mi...
araearwen
pokročilý

Odoslaťod araearwen »

Babenky, nemáte náhodou problém s vypadávaním vlasov, Ja už neviem, čo robiť. Či je to preto, že sú "ťažké"... Vždy, ked dorastú po plecia, lezú a lezú dolu z hlavy. Alebo kvôli kojeniu? Neviete mi poradiť?
araearwen
pokročilý

Odoslaťod evycka »

z ceskeho mmb :)
Prílohy
abc.jpg
(56.75 KiB) Stiahnutá 747 krát
evycka
pokročilý

Odoslaťod rabiva »

IWI tak ako Nikove testy? Vsetko OK??

Zienky, ste sa pytali na Domaju, tak ak by ste teda chceli, pojdem na nakup, len mi napiste co chcete, kolko kusov, ake farby a pod...vsak uz viete ako... rabiva305@azet.sk, a stranka je www.domaja.sk (Nakup bude buduci pondelok, t.j. 16.10.2006...)
rabiva
expert

Odoslaťod Elvirka »

Ahojte babule, tak som sem po dlhom čase dobehla.Teraz mám trápenie s našimi, dosť vážne sme sa pochytili, vlastne ani neviem prečo? :( No samozrejme, že pre blbosti, len moji rodičia majú tú "úžasnú" vlastnosť, že vedia spraviť z komára somára, ale doslovne! No situácia je momentálne taká, že nás (tatka a mňa) vyhodli z domu a vraj sa už nemáme vracať! Tato má v piatok meniny, tak pošlem aspoň pohľadnicu. Je mi to celé strašne ľúto, majú len nás a keď sme spolu jednoducho sa vždy niečo zomelie. Ale to je u nás celoživotné trápenie, no a teraz to už riadne vygradovalo. Ale to je jedno, už nejdem pitvať, len mi je strašne ľúto, že čokoľvek spravím, nikdy im nebudem dobrá. :?
IWI, ako Nico? Už je dobre? Čo to bolo?
IVČA, takže v piatok Vás čaká prerábka detskej? To je úžasné, síce sa namakáte, ale budú to mať decká krásne novučičké, peknučké!
OLI, hoď prosím tie receptíky, aj ja skúsim. Tak to si mala pestrý víkend, ja by som bola po takej fuške hotová celý týždeň, klobúk dolu!
ARAEARWEN, tek karfiolík spravím vo štvrtok! A cumlík u nás nefrčal ani v jednom prípade-nevyžadovali a my sme nedávali. :D
RABI, veľa úspechov v novom semestri!
VELRYBKA, krásne fotečky a už sme zvedavé, čo to bude, teda ak to nebude tá babizňa! :lol:
ZUZUS, tak ste sa rozbehli! Prajeme Alicke veľa šťastných kilometrov!
EVY, tie Autá ste odkiaľ siahli? Náš Jakubko je teraz namotaný na Spidermana, zháňam jesenné oblečenie v tomto duchu, ale zatiaľ bezvýsledne :D
Elvirka
pokročilý

Odoslaťod Iviatko »

Ahojte :)
Takze mame antibiotika, ma nejaky zapal podla vysledkov. Potom o tyzden nam daju nieco na zlepsienie krvneho obrazu. Moc bol negativny.
Ale dnes pri kupani som si vsimla, ze je vyhadzany :? aj janko sa vysypal po teplotach...tak som jelen...6. chorobu sme uz mali...
Ved uvidime.
Pripajam sa k odpovediam elvirky, tak pekne vam vsetkym napisala...
a mrzi ma to elvi...nechapem, preco dokazu byt rodicia tak tvrdohlavi...nechapem, vzdy musia mat oni pravdu? Dufam, ze to bude rychlo ok...
Prílohy
fotka48475-s.jpg
(6.44 KiB) Stiahnutá 1425 krát
fotka48474-s.jpg
(6.62 KiB) Stiahnutá 1426 krát
fotka48469-s.jpg
(5.36 KiB) Stiahnutá 1429 krát
Iviatko
expert

Odoslaťod evycka »

ahojte,
len som vas precitala a idem spat, lebo padam na hubu.. dnes som sa dostala do divadla, na Cimrmana, u draheho v praci sa uvolnili dva lsitky.. som blahom bez seba :D cimrman je moja srdcovka.. a aj bolo super.. no a drahy uspal oboch drobcov sam!!! som z toho v soku, cakala som ze tu bude rev, a on to tak krasne zvladol..

elvirka, to s rodicmi ma mrzi.. neviem si predstavit co take hrozne ste spravili ze vas nechcu vidiet doma.. a hlavne ako mozu cosi take povedat.. verim ze ta to trapi, nam to raz vykricala svokra a zbierala som sa z toho pol roka.. a asi ta bariera medzi nami uz ostane.. drzim palce, nech sa to rychlo urovna.. ako si myslela to, ze maju iba vas? nemas surodencov?
ehm, odial sme stiahli Auta netusim :oops: musim sa opytat draheho.. drobcovi sa pacili, tak som rada..

evi, dik za recept, zajtra spravim karfiol.. aj mne vlasy zahadne zrednu ked narastu dlhsie..asi teba prihnojit :D teraz mam kratke, tak neriesim. ale ked nezabudnem, beriem vitaminy..myslim ze aj to kojenie im dava zabrat.
cawez
evycka
pokročilý

Odoslaťod rabiva »

ahojte. IWI fajn ze ma Niko vysl. OK, akurat to vyhadzanie? co na to dr?

Elvirka nebud smutna, rodicov ten hnev isto prejde a ked vychladnu bude zas dobre, clovek v "afekte" povie aj to co by nechcel :(

Baby mam otazku ohladom autosedacky 9-36kg... ktore z vas take maju? Ja uz dlhsi cas pozeram a pozeram vobec sa neviem rozhodnut, dnes ma zas zaujala tato <A HREF=http://www.babetkovo.sk/index.php?page=shop.product_details&flypage=shop.flypage&product_id=2727&category_id=78&manufacturer_id=0&option=com_virtuemart&Itemid=26 TARGET=_blank> <b> Baby design </b></A>, len nie je polohovatelna a aj by ma zaujimal ako sa sprava ten potah, je to cosi ako semis... uz som fakt jelen z tych sedaciek, ide mi aj o kvalitu, bezpecnost, potah a vsetko sklbit do jedneho dobreho je problem... no a aj cena :roll: chcela by som tak do 4-4500sk max... tak ak mate nejake rady sem sa s nimi... diiikkiiii :wink:
rabiva
expert

PredchádzajúcaĎalšia

vybrali.sme.sk linkuj.cz facebook linkedin google live jaggcz addthis

Naspäť na 2005

Kto je prítomný

Užívatelia prezerajúci si toto fórum: Žiadny registrovaný používateľ a 0 hostí.