Apríl 2005

bábätká narodené v roku 2005
vybrali.sme.sk linkuj.cz facebook linkedin google live jaggcz addthis

Re: Apríl 2005

Odoslaťod evycka »

ahoj zeny, prave mi zaspalo dieta.. dnes spala 2 x 10minut :( spln ci co?
ked som ju davala uz 150ty krat do postielky ze ide spinkat, zahlasila "skakat, cupiky hop hop" a veru aj zacala poskakovat :lol: kozliatko.

iwi, vidim ze baby ti uz pisali, hlavne davaj tekutiny, a drzim palce nech to prejde.. neplac, upokoj sa, neboj, vsetko bude ok..

araearwen, aj moje deti odmietli dudlat, aj som sa snazila ich to naucit, ale nepodarilo sa.

idem zalahnut, nejak nestiham v poslednom case :? drobec bol tyzden doma, asi to bude tym. zajtra pojde do skolky, ma tam byt aj prednaska o surodeneckych vztahoch, ale o 15.30, neviem ako to nacasovat aby som stihla.

zuzus, super ze sa alicke chodenie paci :D

velrybka, tradicne skvele fotky :) a som rada ze sa to s mamou vyriesilo.. verim ze ti je luto, ze svokrovci su ochotnejsi.. ale zas je super ze mas takych svokrovcov, o takych som snivala.. snad nabuduce ;) :lol:

caute lasky, dobru nocku vsetkym
evycka
pokročilý

Pozvania odoslané: 0
Registrovaní priatelia: 0

Odoslaťod ivča »

Ahojte zienky. Ja som to tu nejako zanedbavala posledne dni. Bola solm uz tak unavena ze som ani nezapla pc lebo keby som ho zapla tak tu sedim a sedim. IWI to je na nervy ked nevies dietatu pomoc. Hrozne s tymi lekarmi ze len takto odbiju cloveka . A co povedali co to moze byt? Dufam ze je uz lepsie. K tym dudlikom baby ja by som sa s tym nezatazovala este. Budte radi ze ich maju. Viem to porovnat lukas nema a cumle mna , lucka mala a som sa velmi bala oducania bo bola velmi zavisla na dudliku. Ale ked mala dva roky tak som jej trosku potrhala dudel a povedala som jej ze fuj ze sa nehanbi ze takyto dudel skaredy dava do pusi a nech ho zahodi. Tak to isla hodit do kosa . Prisiel vecer (spanok) a ona zacala pytat dudel. Lenze my sme jej zacali spievat "SAMA SI HO ZAHODILA, SAMA SI HO ZAHODILA - NENI" . A bolo ani potom viacej nepytala a tak som sa toho bala. (LEN upozornujem ze kos treba ist hned vyhodit bo deti by ho raz-dva vybrali z kosa). Takze tak. No pocasie zatial je pekne ale uz sa teda okosilo. V byte mame chladno . OLI KDE SI ?
ivča
pokročilý

Odoslaťod ivča »

Jaj evy klobuk dole pred tebou. LUCKA ti dava dobre zabrat. A to este nespi a je 3/4 na 12. SUPER darmo je to KOCKA. Po kom je nocny vtak? :lol: :wink:
ivča
pokročilý

Odoslaťod Iviatko »

Ahojte
Olivia, ani neviem ako ti podakovat, okolo polnoci sa teplota vyparila ani dnes este nemal. Boli sme u lekarky a brala mu krv, zevraj je nejaky bledy, sivy, zeleny..ani sa necudujem, ked zvracal...teraz sa bojim, ze testy budu uplne zle :( kupila som mu vitaminy, tak sa dufam da dokopy. Pekne papal polievocku, poobede urobim spenat.
Uz sa len stresujem za vysledky. Mam mu odobrat moc a rano to odniest...boze, ako daleko je do rana :(
Iviatko
expert

Odoslaťod Olivia »

Ahojte babule :)
no zanedbala som vas poradne :oops: ... ale citam poctivo!!! len sa mi nechce pisat. Mala som perny vikend - celu sobotu som vypekala - tortu gastanovu (mnam, dam recept v pripade zaujmu), jahodovu roladu (este raz mnam - a veeeelmi lahka), syrove slimaciky. V nedelu prisli na obed svokrovci aj svagrina - oslavovali sme mangelove narodky. Poviem vam, ze taky stres som uz davno nemala - stihnut vsetko na obed :lol: . A aby som to nemala prilahke, tak Luki samozrejme vycitil, ze sa volaco deje, tak jacaaaaal a chcel len mne na ruky, k nikomu inemu, proste hruza hruzitanska, uz som mala aj slzicky na krajicku. Ale nakoniec bolo vsetko eno-nuno, hovadzia polievka s jatrovymi knedlickami, kuracie zvitky s mozarellou, zemiakovy salat, ryza s hubami, svokrusa doniesla upecenu kacicu s plnkou, svagrina k tomu lokse... :lol: - som vas navnadila, ze? :lol: :wink: to schvalne...

IVIATKO - to som rada, ze Nikovi sa v noci ulavilo a iste si aj ty bola spokojnejsia... neboj, aj vysledky krvi iste dobre dopadnu, nemohol vyzerat dobre, ked chudacik tolko teplotoval a vyvracal vsetko, co spapal... ved on sa da do poriadku, iste to bola "len" nejaka hnusna viroza...
ZUZUS - gratulujem k prvym krocikom :)... som rada, ze zase obcas zavitas medzi nas, chybala si...
EVY - ja sa musim rehotat pri tvojich komentaroch - s tym dudlom... :lol: . Inak - Luki dudel ma a ani ma nenapadne ho teraz oducat. Ved je to este maly drobcek... On ho ma iba na spanie a tak si ho vie vychutnat. Ked pride jeho cas, skoncime s nim, ale teraz - ani nahodou... Jakub bol tazky dudlos a prestali sme po dvoch rokoch uplne v pohode. Samko bol palcekovy, ale ani u neho nebol problem. Myslim, ze netreba hladat problemy tam, kde nie su...
VELRYBUS - to s tou maminou - hmmm, aj ja by som si porevala, ale neboj, bude dobre - vlastne ste to uz vyriesili... tak drzim palcoky... a ten Legoland - hmmmm, to bolo volaco. Verim, ze Filipko sa vytesoval. Aj ja by som sa... :D
IVCA - laska moja, tusim sa miname :D - vcera a predvcerom, ked som bola, ty si uz nebola... :D Kedy ma dojdes navstivit????
Olivia
začiatočník

Odoslaťod rabiva »

cauky... IWI dufam ze Nikovi ta viroza coskoro prejde aj vysledky budu dobre!! Drzte sa myslime na vas!

Velrybka krasne fotky, poslala som ti aj SS ohladom leteniek, ale uz to mate vyriesene :)

Arae my nedudlame, cumel vyhodila z pusy ako 10tyzdnova, odvtedy sme mali palec, kt. prestala cmulat ako 10mesacna, do 16,5M som ju dojcila, takze toto nejako neriesim :)

OLI no sikulka so slavnostnym obedom, mnam mnam znelo to dobreeee :lol:

Baby ani ja nejako net nestiham, malo casu, vecery travim s manzelom pozeranim TV :roll: :roll: (reklamacia, ze travim moc vecerneho casu pri pc...)..., celu sobotu som stravila v skole a hned tento stvrtok mame prvy zapocet :roll: :roll: taze dnes vecer navarim a idem sa ucit :(
Katka je v pohode, dnes mala vonku nejaky bojovy den :roll: , Alex dostal par krat po hlave aj ho kusla + piesok lietal, no nie je vyspata, posledne dni zas len hodinku spi kolo obeda a potom skoro poobede je mrzuta a nevyspata... :? TAk snad zas len prechodne obdobie...
tak pa majte sa krasne....

p.s.: ak bude cas hodim fotky z Katkinej izbicky uz je hotova, budu v albume :wink:
rabiva
expert

Odoslaťod ivča »

OLI to co? Ty si teda ina kucharka ja by som sa asi zblaznila a nie ze tak vypekala a vyvarala. KLOBUK dole. No a co sa tyka minania. Tak som tu ani nebola tri dni vobec iba postu skontrolovala. Uz som bola riadne unavena. Ale tento tyzden zase bude zo mna maniak bo tatik ma poobednu. No a v piatok nas caka vypratanie detskej izby a v sobotu malovanie a parkety to bude veselo. Musim kuknut ake hlasia pocasie.
IWI ako je Nicovi?
ivča
pokročilý

Odoslaťod araearwen »

Asi sa prstať toho dudľa báť. Tiež ho má iba na spanie, no keď ho cez deň zazrie, doslova po ňom prahne. A večer, len čo ju dokojím, už po ňom šmátra. Bez neho ani do postieľky nepôjde. A keď sa bez neho v noci zobudí :evil: Rev jak pri nočnej more! Ale, šak vydržím...
Dúfam, že Nicovi je už lepšie. Ja som teraz mala tiež stres, či na Kristínku nesadli kiahne :cry:
araearwen
pokročilý

PredchádzajúcaĎalšia

vybrali.sme.sk linkuj.cz facebook linkedin google live jaggcz addthis

Naspäť na 2005

Kto je prítomný

Užívatelia prezerajúci si toto fórum: Žiadny registrovaný používateľ a 0 hostí.