Marec 2005

bábätká narodené v roku 2005
vybrali.sme.sk linkuj.cz facebook linkedin google live jaggcz addthis

Re: Marec 2005

Odoslaťod Eva Milo »

nnnn.
Naposledy upravil Eva Milo dňa , celkovo upravené 1 krát.
Eva Milo
začiatočník

Pozvania odoslané: 0
Registrovaní priatelia: 0

Odoslaťod Eva Milo »

Fotky
Eva Milo
začiatočník

Odoslaťod Eva Milo »

Fotky
Eva Milo
začiatočník

Odoslaťod Eva Milo »

Ahojte,
pozrite si ako babetka mozu vediet citat.

http://www.yourbabycan.com/WatchBabiesR ... fault.aspx

Eva
Eva Milo
začiatočník

Odoslaťod Eva Milo »

nnnn
Eva Milo
začiatočník

Odoslaťod lulina »

Ahojte babulky,

Evi, super, že to tak dobre dopadlo s Emmkinou rukou. Ja sa vždy desím, aby sa niečo takého nestalo, lebo naše decká sú strašne pojašené, robia so sebou všelijaké kusy a ja za každým jašením vidím úraz. A pre Eme sme ich mali niekoľko. Matej je našťastie opatrnejší (klop, klop, klop...)

Včera aj dnes sme boli aj s bratovou rodinou na výletoch. Včera sme si zašli na Devín. Decká si zajazdili na koníkoch, vyjašili sa na ihrisku a potom sme obdivovali vodu, lede a rybárov. teda tých rybárov obdivoval hlavne Matej. Teraz prežíva "rybárske obdobie". S každým prútikom, s každou šnúrou sa hrá, akože to je udica a chytá imaginárne ryby, ktoré nm všetkým ukazuje a musíme jeho "úlovok" obdivovať. Je strašne zlatý, keď sedí s prehodeným krajčírskym metrom cez operadlo gauča a "chytá" ryby...
No a dnes sme boli na Partizánskej lúke. Sútam také dobré ihriská. Decká sa tam skvele zahrali, ani sme ich nevedeli dostať do auta. Tak potom v momente pospali. Dúfam, že aj v noci budú pekne spať.

Prajem vám krásne slnečné dni...
lulina
začiatočník

Odoslaťod Eva Milo »

Ahojte maminy,

Ako sa mate? :D
Eva Milo
začiatočník

Odoslaťod Eva Milo »

Ostatne fotky skusim neskor. Su prilis velke a musim ich dom zmensit.

Pekny vecer.

Eva
Eva Milo
začiatočník

Odoslaťod Jul »

Ahojte,
ako vidim, nejako to tu zmrzlo....., tak skusim napisat nejake novinky.... :wink:
Samozrejme sedim v robote, Nina ma v jaslickach mesiac prazdnin, u nas je moja mama. Povodne mala ist Nina k nim na tyzden, no zase ako na potvoru mala soplik, tak som ju radsej nechala doma. Vyvadza o dusu, teda hlavne zo zaciatku, vsetko musela babke a dedovi poukazovat, vymyslala, bola ako z divych vajec. Vcera poobede sa uz trocha ukludnila, isli sme do Avionu, reku nech sa trocha schladime, skakala na hrade /inak tam je dobra kosa od toho klziska..... :( /, chcela som jej pozriet este nejake topanky, no skapal pes....nic.
Nedavno mala este 24 /ano-take lode/ a zrazu su jej vsetky male a trcia jej prsty....no len sa to komplikuje tym, ze by mala mat vlozky do topanok, a na Zahradnicku sa s nou dostanem az tak o 2 tyzdne a to este myslim ze pokial ich spravia moze nieco trvat a to je uz dost dlho, aby jej prsty trcali zo sandalov. No je to dost tazke, ked sa chodi do roboty......Nina doma spava dost dlho /cez den/, teraz to ani nevadi v tom teple, ideme von aj tak najskor az o siestej......
Buduci tyzden ideme na Liptov na dovolenku, uz sa tesim, dalsi tyzden budeme doma a potom bude s Ninou svokra.......cize ja si zoberiem 10 dni dovolenky a zostanu mi /po tych vsetkych chorobach co Nina mala/ uz iba 2 dni....
S plienkami sa este trapime, ale sme na dobrej ceste. V jasliach to bolo nic moc, az teraz ku koncu ju nechavali, no nepytala sa, ale zase vydrzala a cikala do nocnika. Teraz ked je doma, tak je bez plienky a zacina sa pytat, ked volam s mamou, tak mi mala referuje, ze kikala....../cikala/, len jej to treba stale pripominat, a ked je samozrejme niecim zaujata, tak si to niekedy ani nevsimne, az je mokra a krici ...doleeeeee, to akoze nohavicky, ci ponozky ci nieco co ma mokre......
Napiste zase co mate noveho, co Vasi zlatusikovia, ako sa mate, co chystate......
cafte
Jul
začiatočník

PredchádzajúcaĎalšia

vybrali.sme.sk linkuj.cz facebook linkedin google live jaggcz addthis

Naspäť na 2005

Kto je prítomný

Užívatelia prezerajúci si toto fórum: Žiadny registrovaný používateľ a 0 hostí.