December 2005

bábätká narodené v roku 2005
vybrali.sme.sk linkuj.cz facebook linkedin google live jaggcz addthis

Re: December 2005

Odoslaťod renam »

Ahojte
no ako sa mate, my celkom fajn, baska rastie a je stale rozumnejsia, pomaha mi s tinkom. aj ked je aj trochu viacej urecnena a odvrava. neviem si predstavit, ako sa zmeni. ked pojde o 2 tazdne do skolky. niekedy mam pocit, ze ju tam ani nedam, ale potrebujeme to obe, ja preto, aby som sa mohla konecne venovat naplno tinkovi a ona kvoli sebe- deticky a vsetko ostatne. uz jej nestaci, chcem, aby sa rozvijala dalej. ale ked niekedy lezim s detmi na posteliach v spalni a jasime sa, tak mi je luto, ze to uz nezazijeme. take nase spolocne rana, mliecko obaja v posteli pri mne a len tak bafkaju z flasiek a su uplne spokojni. a ja tiez.
ako ste na tom vy?
renam
pokročilý

Pozvania odoslané: 0
Registrovaní priatelia: 0

Odoslaťod Pupinka »

Ahojte, ako zvladli drobci nastup do skolky?

My zle, bol tam tri dni a uz viac som ho tam nedala. Skoda.

Baby, ja som totalne unavena, nestiham ist niekedy ani na zachod, takze pisat sem uz vobec nestiham.
Pupinka
pokročilý

Odoslaťod win »

ahojte, už som tu nebola dvno-prádaááávno, len občas mrknem, moc sa to tu nehýbe....pupinka a čo sa stalo, že ste to zrušili??? ma nestarš, nás to ešte len čaká, od utorka ideme prvýkrát. desím sa len chorôb, myslím, že s adaptáciou by nemal byť problém, no neviem....ale úprimne, pri predstave škôlky a práce grciam už teraz :roll: :evil: :evil: :evil:
win
začiatočník

Odoslaťod win »

pupinka, no ale ty si doma s dcérkou, vieš čo by som ja za to dala, keby so mnou mohla ešte ostať doma aspoň rok??? ach yo...no, jednoducho som tým chcela povedať len tolko, že ty máš napr. stále na výber a ked bude chorý alebo čokolvek iné, zoberieš a budete zas doma, ale u mna nemožné, od 1.10 nastupujem do práce. :roll: :roll: :roll:
win
začiatočník

Odoslaťod Stela »

Ahojte,
tiež som tu dávno nebola.
Pupinka, už ste škôlku zrušili úplne, čiže nebude chodiť? Alebo ste len chorý?
Timko chodí už druhý týždeň do škôlky a celkom dobre to znáša. Má síce ranné protesty že nejde do škôlky, že bude doma, ale hlavné je že neplače. Iba asi 2 x plakal. Inak v pohode a už aj povie že bolo v škôlke dobre. :)
Ja už makkám v práci, hodili ma do "super" pracovného víru. Som taká unavená z roboty. Aj to trvá, kým si človek trochu zvikne na ten kolotoč. Teraz sa teším, že máme ešte aj v pondelok voľno a užívam si deti a dávam trochu do poriadku byt, lebo cez týždeň nemám absolútne čas.
Renam vy ako prežívate škôlku?
Win vidím, že sa tešíš do práce. Kde pracuješ?
Stela
začiatočník

Odoslaťod win »

stela a ako ste na tom s chorobami? zatiaľ bez? ja sa obávam len chorôb, lebo ja nemám žiadnu pomoc a budem musieť byť doma ja, takže neviem, či s tým dačo vyriešim, že nastúpim do práce. :? :? :? a k robote sa nechcem ani vyjadrovať, lebo to nestojí za reč, vraciam sa späť do pôvodnej, lebo v našom hnusnom skorumpovanom štáte nedostanem asi inú šancu. :roll: :roll: :roll: :evil: takže som dosť naštvaná v tomto smere :x :x
win
začiatočník

Odoslaťod renam »

Ahojte,
Baska sa ma v skolke super, sice v piatok a dnes nebola, ale pytala sa tam. v piatok mala na telicku vyrazky a nasa lekarka to nazvala kiahne(ale to su pre nu kazde vyrazky, aj Tinkove od sliniek), tak sme sli do Brezna k mojej pediatricke, ktora je fakt super odbornicka a ta povedala, ze su to stipance a mala pravdu. tak sme boli doma a dnes mala este sopliky po vikende, asi prechladla, tak ideme az zajtra, ale vyzera to tak, ze sa jej bude pacit, je skolkou nadsena, dokonca zacala aj spinkavat a zacala aj papat, konecne, lebo sme uz boli doma zufali, ze nic neje.
zostali sme s tinkom sami. myslela som si, ze si oddychnem, lebo tinko je taky pokojny chlapcek, ale omyl. tinkovi baska strasne chyba, prve dni preplakal, kym sa neukazala v dverach. potom to bol opat stary tinko. ale teraz mu idu zubky a place v kuse, strasne, ziaden moj planovany oddych.
od pondelka ide chodit plavat s ocinom do kurzu, tak sa tesim, ze sa tam nieco nauci, lebo teraz sme skoncili kurz s tinkom a uz vie sam lezkat na vodicke. tak ona by sa mala naucit plavat. no uvidime.
chcem zacat chodit na nejaku brigadu od 16,00 do 19. neviem kam, no hladam nieco.
renam
pokročilý

Odoslaťod win »

nikde nikoho, ako sa máte? ako škôlkujete? my sme viac doma ako v škôlke, jasné kvôli chorobám, inak sa nám páči.
win
začiatočník

Odoslaťod Stela »

Ahojte dievčatá,
nejako sme asi všetky zaneprázdnené, keď sa to tu vôbec nehýbe.
Čo máte nového?
Ja dnes chystám oslavu tomu našemu veľkému trojročnému chlapiskovi. Už je strašne veľký a zdá sa mi to, že vyrástol nejako rýchlo. Až mi je smutno.
Chodí do škôlky a už sa mu páči. Len pani učiteľka hovorila, že nechce nacvičovať vystúpenie pre Mikuláša. Hi hi, individualista.
Ale už ani neplače a je ok. Sem tam je chorý (tuším 2x) a to mal len soplíky a trochu kašlal. (klopem na drevo)
A má strašne rád bagre, traktory, kombajny a podobné ťažné stroje.
Ja chodím do práce a keď ma tam tak niekto ... tak mi je strááááášne ľúto, že už nie som na MD.
Napíšte ako sa vám darí. Čo máte nového.
Stela
začiatočník

Re: December 2005Re: December 2005

Odoslaťod Stela »

foto
Prílohy
PB290109.JPG
torta
(33.72 KiB) Stiahnutá 1859 krát
Stela
začiatočník

PredchádzajúcaĎalšia

vybrali.sme.sk linkuj.cz facebook linkedin google live jaggcz addthis

Naspäť na 2005

Kto je prítomný

Užívatelia prezerajúci si toto fórum: Žiadny registrovaný používateľ a 0 hostí.