December 2005

bábätká narodené v roku 2005
vybrali.sme.sk linkuj.cz facebook linkedin google live jaggcz addthis

Re: December 2005

Odoslaťod Pupinka »

Dakujeme Stelka.

A ako ste dopadli s tou skolkou?

My sme ok, uz tyzden a pol nema Damik cumlik, tak dyfam, ze to bude natrvalo.
Pupinka
pokročilý

Pozvania odoslané: 0
Registrovaní priatelia: 0

Odoslaťod Stela »

Ahoj Pupinka,
s tými škôlkami sme dopadli asi tak, že ho nikde nevzali. A nikde v Rači nemajú tiež miesto a keby sa im nejaké uvolnilo, tak že čaká ďalších 10 detí. :cry: :cry: :cry:
Niečo sa ohľadom riešenia situácie v Ivanke rieši ale neviem ako to dopadne. :(
Aj ja som rozmýšľala, či už sa nezbavíme dudlíka. Na fľaške už nemáme veľmi dlho ale na spinkanie stále. Ale rozmýšľam, že asi až po dovolenke. Neviem sa k tomu odhodlať. :roll:
A ku plienka, Timko má plienku v noci úplne nacikanú a poobede trochu. Tak dúfam, že v lete sa tej cez obed už pomalinky zbavíme.
Inak ako sa všetky máte? Tiež ste od rána do večera vonku? Timko sa ráno zobudí a už by len išiel von :roll:
Stela
začiatočník

Odoslaťod renam »

ahojte baby, hlasim sa po dlheeej dobe. maly mi davaju malo casu, ale da sa. baska stale nosi ortezky, nastastie ich chce. aj nas na ne upozornuje, aby sme nezabudli. v pondelok sme boli v jednej skolke, hned za panelakom, ci by sme ju tam mohli od septembra dat, ale nestihli sme zapis, a vraj staci vypisat a potvdit prihlaskku a v pohode. maju pre nu miesto. tak sa zacinam tesit, lebo teraz sa niekedy riadne pochytime, nechce sa prezliekat, ked chcem ist von, stale nieco vymysla. nepocuvne na 1. ani 5 raz. som niekedy zufala. napriklad aj teraz som chcela ist von a samozrejme, ze nejdeme, mlada dama sa rozhodla, ze nejde a neoblecie sa. a ja nechcem, aby mi tu ziapala, tak tro nechcam tak a pojdeme poobede.
Tinko rastie, vcera mu zistili, ze ma 3 kamienky v zlcniku velke 1-2mm, vraj to musime sledovat. inak sono hlavky je OK, uz ma fontanelu zrastenu len na spicku prstika, a este stale nekaka sam, len za pomoci rektalky, ale sono crievok je tiez OK.
renam
pokročilý

Odoslaťod Pupinka »

Stela, tak to ma mrzi. Je to zvlastne, ze vas nikde nevzali. Asi uprednostnovali deti z Race. Ja som rada, ze my skolku mame. Uvidime, ako to budeme zvladat.

Ja sa uz pomalicky chystam rodit, niekedy si hovorim, ze uz to chcem mat za sebou a niekdy zase, ze este by som mohla co najdlhsie vydrzat..Ved uz nikdy nebudeme trojclenna rodina. Zaroven sa trochu obavam, ako to zvladneme, hlavne tie zaciatky.

Daminko sa cumlika uz nadobro zbavil, uz tomu bude pomaly mesiac. Som stastna, ze sme to zvladli.

Tak mi drzte palceky, a snad sa coskoro ozvem a pripojim nejaku fotecku nasej princeznicky.
Pupinka
pokročilý

Odoslaťod Stela »

Jej Pupinka to už ti to ubehlo, držím ti palčeky aby ste mali ľahký bezproblémový pôrod.
A tiež aby si v pohode zvládala novú 4 člennú rodinku. :wink:
Renam super, že ti ju zoberú do škôlky. Aspoň bude mať o zábavu postarané a ty budeš mať viacej času aj na maličkého a na ostatných milion vecí v domácnosti 8) .
U nás v Ivanke teraz tie škôlky riešia tak uvidíme čo poriešia. Musia niečo vymyslieť veď nezobrali pomaly 40 detí a to sa mi zdá strašne veľa.

moji čertíci
Prílohy
timko.JPG
(35.54 KiB) Stiahnutá 1599 krát
patko.JPG
(33.81 KiB) Stiahnutá 1599 krát
Stela
začiatočník

Odoslaťod Stela »

Pupinka ako, už to máte dúfam šťastne za sebou???
Stela
začiatočník

Odoslaťod Pupinka »

Ahojte, tak uz sme styria!

Nasa Dianka sa narodila 11.6. vazila 3030 g a merala 50cm. Porod bol sice bez komplikacii, ale zato celkom dlhy a velmi bolestivy.

Obidve deticky sa maju dobre. Dianka vela spinka, a Daminko je ukazkovy bracek.

Ja mam strasne bolesti pri kojeni. Liecim sa na kvasinkovu infekciu.

Stelka, ako ste dopadli so skolkou?
Pupinka
pokročilý

Odoslaťod Stela »

Jej Pupinka tak to vám strááášne krááásne gratulujem. Nech ste len všetci zdravučkí.

Zobrali nám Timka do Ivanky do škôlky na odvolanie. tak už budem od septembra zarezávať v práci.
Stela
začiatočník

Odoslaťod KatarinaV »

Pupinka, aj my velmi blahozelame k novej clenke Vasej rodiny Dianke a zelame je do zivota hlavne dobre zdravicko.

Super, ze Vam deticky uz zobrali do skolok, aj ja sa tesim na SK ako ju tam budem vodit, Terezka je velmi spolocenska a najnovsie mi dava dost zabrat, ale co uz, vydrzime a aspon tie choroby donesie domov neskor.. :wink:
KatarinaV

;o)

expert

Mood: Cool

Odoslaťod Eva/ redakcia »

Pre všetkych zaujemcov o spristupnenie starobylého archívu vašich príspevkov fóra
" Babetka podla kalendara z mesiacov november 2007 a staršie" ,
mám dobrú správu.
Nájdete ho na titulke fóra , v šuflíčku " Babetka podla kalendara" - link archív.
Môže byť?
Eva/ redakcia

strašne dobrý obed bol dnes. To vlastne vzdy, ked ho nemusim varit ja...

Site Admin

Mood: Happy
Obrázky: 0

Pozvania odoslané: 1

PredchádzajúcaĎalšia

vybrali.sme.sk linkuj.cz facebook linkedin google live jaggcz addthis

Naspäť na 2005

Kto je prítomný

Užívatelia prezerajúci si toto fórum: Žiadny registrovaný používateľ a 0 hostí.