December 2005

bábätká narodené v roku 2005
vybrali.sme.sk linkuj.cz facebook linkedin google live jaggcz addthis

Re: December 2005

Odoslaťod Pupinka »

Co sa tyka vlastnej izby pre dietatko, tak na to ma kazdy iny nazor. Ja som za to, aby si to kazdy spravil, ako jemu vyhovuje.
Podla mojho nazoru, je dobre, ak ma dieta uz od utleho veku svoju izbu, miestnost, ktora je len jeho, kde sa dokaze pekne hrat a kde sa citi dobre.
My sme to tak urobili aj z praktickych dovodov. Ak chceme mat zakratko druhe dieta, tak prve uz nemoze spavat s rodicmi.
Aj mne je smutno, ked zaspavam , a on nie je so mnou. No a dalsi fakt, ktory musime zobrat do uvahy je ten, ze mne Damik prespi celu noc. Keby sa mi v noci patkrat zobudil, urcite by som ho stale neprenasala naspat do izby.

Stela píše:Ahojte,
Jordanka, ďakujem :D . S tým malým predmetom som to ešte neskúšala, musíme skúsiť. Ale Timik má strašne rád keď mu robím kukuk.
Joj baby, ako ste tu spomenuli, že vám zle zapávajú večer tak to asi Timko čítal, lebo už dva krát večer nechcel ani za ten svet zaspať, stále sa hneval ako :twisted: . Zaspal až potom čo sme ho hladkali po chrbátiku asi tak 1/2 hodinu. Ale zato ho musím pochváliť, že sa zobudil až ráno okolo piatej a dnes ráno o pol siedmej.
Pupinka, spomínala si, že Damiánko spinká vo svojej izbe, no mne by bolo stráááášne smutno, keď by som ho dala preč od nás. Paťka sme dali do izbičky tak v 3 rokoch a bolo to myslím si, že vyhovujúce aj pre mňa aj pre neho.
Pupinka
pokročilý

Pozvania odoslané: 0
Registrovaní priatelia: 0

Odoslaťod Stela »

Pupinka, nechcela som ti kázať, ani ťa poučovať, len som ti povedala, ako som to riešila ja. A vždy je najlepšie, keď si všetko ohľadne detí urobníš po svojom a nikoho nepočúvaš, to som už zistila na vlastnej koži. A ohľadne toho druhého dieťa, aj my sme plánovali, že keď bude mať Paťko 3 roky bude už mať súrodenca ale človek mieni a pán Boh mení. Tak to vyšlo po 3,5 roku a to sme už ani nečakali, že sa to podarí. :)
Stela
začiatočník

Odoslaťod winnie18 »

dievčence, nejako to tu stagnuje, čo sa deje???
winnie18
začiatočník

Odoslaťod Stela »

Asi sa nikomu nechce písať :(
Máme ďalší 1,5 zúbok. 0,5 preto lebo ten druhý je zatiaľ len na polovicu vonku. A ešte ďalší sa tlačí. Takže celkovo to už bude 7 zúbkov.
Stela
začiatočník

Odoslaťod Stela »

A ozaj, robíte maličkým masáže? Ja som robila tak do pol roka ale potom sa mi začal strašne pretáčať a teraz mi už aj uteká tak nie. Ale chcela by som ale nedá sa.
Stela
začiatočník

Odoslaťod Stela »

Mayalenka, aj ja mu začnem masírovať bruško napr. tak skrčí nohy a hotovo a ruky mi trhá a nohy tak isto a uteká za niečím zaujímavejším. Hrúza. Keď bol menší tak držal ako hluchý dvere a páčilo sa mu to.
Stela
začiatočník

Odoslaťod Sancha »

Kocky, ako vam spavaju drobci v noci?
Ten nas uz sa budil len raz a teraz ... uz asi mesiac je to katastrofa! Budi sa 4x za noc. Rano sa potom nevladzem vykopat z postele.
Sancha
začiatočník

Odoslaťod renam »

Ahoj Sancha, aj ja som už zúfalá, naša malá sa tiež budila okolo 2 a potom spala az do 6-7, ale teraz je to hrôza. Budí sa asi 4x. Uložíme ju o 19, už o 20 je hore a potom zaspí niekedy o 23-24, presne neviem, lebo sa zobudíme, až keď ju ideme preložiť do postielky. Dovtedy po nás lozí, rozpráva sa a my sme z toho na nervi :roll: . Dúfam, že sa to čoskoro zmení, stále si myslíme, že sú to zuby-ešte nemá ani jeden :lol: , tak čakáme, že čoskoro vyjdú a my sa konečne vyspíme.
renam
pokročilý

Ďalšia

vybrali.sme.sk linkuj.cz facebook linkedin google live jaggcz addthis

Naspäť na 2005

Kto je prítomný

Užívatelia prezerajúci si toto fórum: Žiadny registrovaný používateľ a 0 hostí.