jul 2006

bábätká narodené v roku 2006
vybrali.sme.sk linkuj.cz facebook linkedin google live jaggcz addthis

Re: jul 2006

Odoslaťod Andybb »

Gulička píše:Anybb prečo cvičite vojtovku mi si tiež neotáčame ale doky povedal že to je jeho váhou takže to beriem ako ok.

Vojtovku cvicime uz od 2.mesiaca kvoli tomu ze zle dvihal a otacal hlavku. vola sa to odborne Torticolis. no a aj ked sa mu to uz napravilo musime cvicit dalej. ked uz raz zacnes, je tazke skoncit. stale ti volaco najdu. teraz ma zas vraj slaby vrch chrbatika...no a asi aj kvoli tomu sa este nepretaca z chrbata na brusko.
chodime aj na neurologiu a tam nam tiez odporucili pokracovat v cviceni. popri tom chodime aj do plaveckych jasliciek na Sliac do kupelov. velmi sa mu tam paci.

ak ti dr povedal ze je to OK ze sa este nepretaca, tak je to v poriadku. Vojtovku nemozes len tak zacat cvicit. na to treba navstevu rehabilitacie a neurologie kde ti to musia odporucit.
Andybb
začiatočník

Pozvania odoslané: 0
Registrovaní priatelia: 0

Odoslaťod Gulička »

Anybb ja by som ju cvičiť ani nechcela počula som že pri tom deti strašne plačú som rada že nemusíme. Inak mame teploty a to dosť vysoké tak sa teraz liečime hádam to skoro prejde.
Zubík ani jeden a tiež mu posledné dni prestáva chutit ved by bolo na čase má zasobu tak do roka určite.
Gulička

Lúbim svoje deti najviac na svete

expert

Odoslaťod eja »

Ahojky, tak to mi dajte kocky vasu stranku, kam sa chodite podebatit. My sme boli dlho chori a tak som nic nestihala, Jr. 39teploty, Domi len 38,4 a my s manzelom 39-40. Chripka ako das. No my mame teraz len 8200 schudli sme asi 300g pri chorobe a 72cm. A pritom zaklad sme mali vyborny len 4200g a 52cm :D .Ale nieco na tom ma aj vysoka zltacka v tom jedeni, ze tak mozno menej sa nastartovala,ale prospievame a to je hlavne. Ale vobec na tom nezalezi ako ktore dieta bolo velke. Doktorka mi povedala, ze Domi bude pomalicky priberat, lebo sa dobre napapala v brusku a bude lenivsia-pohodlnejsia v jedeni. Zato tie mensie deti naberu rychlo a vela. :lol: A mne to vobec nevadi, je sikovna a velke deticky su trosku pomalsie v pohybe - ale ako tu niekto povedal, ked budu mat rok-dva, tak budu vsetky rovnake, ci sa narodili 1,2 kg, alebo 4,2kg.
A co vy ostatne, dufam, ze Vas chripka obisla, nie ako nas. :?
Prílohy
kast..jpg
(33.63 KiB) Stiahnutá 1995 krát
eja
expert

Odoslaťod Gulička »

Ahoj eja to je mi lúto že ste boli taký chorá my sme nakoniec z toklých soplíkov dostali záúpal stredného ucha neskutočne plakal v živote som nič horšie nezažila. Horúčky tri dni v kuse a do toho ešte sa pridali zuby a hnačka tak máme o zábavu postarané celý dom.
Pekná kočka je z nej
Gulička

expert

Odoslaťod eja »

Gulicka, tak to ta naozaj lutujem, to by som zazit nechcela, este stastie, ze ty si nebola chora, lebo este aj to do toho a je to v keli. No, drzim palceky, aby ste sa z toho dostali, nic nie je horsie ako mat chore dieta. to ti nepovie co ho boli a len placka a placka... A noci su najhorsie.... :cry: :cry: :cry: :cry:
Teda, vahu mate uzasnu.... Maly sumo bojovnik... :D :P Urcite tajne trenujete doma, ze? :lol: Domi sa mi uz stavia na nohy, teda resp. ked ju postavim na nozicky, tak stoji a strasne sa jej to paci, uvidime, kedy sa rozbehne? Uzasne je, ze sa vie pekne zahrat s Petkom a on to vydrzi a hra sa s nou. Tak som rada, ze uz neziarli ten moj klucina.
Nam inac este ostal z choroby kasel a je dost brutalny, doktorka povedala, ze musime pockat asi tri tyzdne a dostaneme sa z toho :cry: :roll: :cry: :roll:
eja
expert

Odoslaťod Lucinda »

[ img ]
[ img ]
Valentín je sviatok krásny,
prežite ho v láske, vášni.
Žiadne slzy, lásky veľa,
to Vám dnes zo srdca želám.
[ img ]

[ img ]
Lucinda
expert

Odoslaťod Ufonka »

Aj my prajeme krasneho Valentina !!!

[ img ]
Ufonka
expert

Mood: Happy

Odoslaťod sam21 »

ahojte baby,pripajame sa k vam a budeme sa zapajat do vasej diskusie ak mozem.moj maly ma 7,5 mesiaca a krasne sa plazi po zemi,no ked ide kam nema,tak to uz taka sranda nie je,ale velmi sa tesime.najradsej by stal na nozickach,ale ja ho tak casto nedavam :D
sam21

Odoslaťod Gulička »

Ahojte no je riadny chlap pošlem aj nejaké foto ked zmenším. To Kubka a pohybové aktivity nehrozia to je ale jeho váhuo. A Peťko žiarlil segra čaká teraz druhé bábo a všetci máme hrôzu ako to ponesie Julča.
Inak mi sme tu včera neboli tak pekného valentína. a ťoť släúbená foto
Prílohy
Chlapina.jpg
(96.49 KiB) Stiahnutá 1981 krát
Gulička

expert

Odoslaťod Atanerka »

Ahojte,
EJA- Domca je kocka ;) My mame len okolo 7000g, Simonko je dost malicky. Narodil sa 2800g, ale zeby nejako brutalne priberal, to ee. Bude to asi drobec po mne :wink: Xorobam sa zatial uspesne vyhybame, klop klop, ale ani nikto v nasej rodine zatial xripku nemal. Snad uz je po nej, alebo este pretrvava? Ja sa teplot velmi bojim, ja sama ix hrozne znasam. Zato vsak bojujem s atopickym ekzemom. UZ sa to sice ukludnilo, ale akurat dnes som zbadala ze sa to znovu objavuje, tak musime opat vsetko mastit :(

SAM - ahoj vitaj u nas :P Ako sa vola tvoj syncek, je to prve babo? Ja mam doma takeho maleho certika. Je velmi pohybovo zdatny. Krasne stvornozkuje a sedi, no a najnovsie uz sa kdekolvek sam postavi a presunie , dokonca urobi aj nejake krocky so svojou xodiacou hrackou. Ale je to asi dedicne,prave dnes som sa dozvedela, ze aj moj muzik bol taky pohybovo zdatny :wink:
Prílohy
DSCF6682.jpg
Takto to cele zacalo jedneho krasneho vecera, ked sa Simik v postielke postavil
(48.33 KiB) Stiahnutá 1969 krát
070215 PI.jpg
A tu sa uz prexadzam
(64.08 KiB) Stiahnutá 1975 krát
Atanerka
začiatočník

PredchádzajúcaĎalšia

vybrali.sme.sk linkuj.cz facebook linkedin google live jaggcz addthis

Naspäť na 2006

Kto je prítomný

Užívatelia prezerajúci si toto fórum: Žiadny registrovaný používateľ a 0 hostí.