jul 2006

bábätká narodené v roku 2006
vybrali.sme.sk linkuj.cz facebook linkedin google live jaggcz addthis

Re: jul 2006

Odoslaťod Jo »

Ahoj Jasminka, nam prvy zub vysiel, ked sme mali 4 mesiace a pred tyzdnom nam vysiel druhy. Zapalene dasna sme mali asi uz od druheho mesiaca po bokoch a nakoniec nam vysiel zubcek a ani tam nebolo zapalene dasienko. Takze je to fakt individualne. A sme natom rovnako ako vy! :wink:
Jo

Pozvania odoslané: 0
Registrovaní priatelia: 0

Odoslaťod Atanerka »

YASS- no my sme zatial uplne bezzubi, a na dasienkax zatial ani naznak. To ze je podrazdeny a nemoze spinkat, tak to moze suvisiet so zubkami. Mozo sa ani nenazdas a vyhukne mu zubok :wink: Moj v poslednom case bol tiez vemi v noci rozruseny, ale skor si myslim ze ma problem s bruskom, lebo nemame kazdy den stolicu a ma potom krce. Ale tiez ma v prvom momente napadli zubky.
Inac kupila som si taky gumeny naprstok, a ma to zakoncenie ako minizubna kefka, aleje to take gumene, a s tym masirujeme dasienka. Odporuca sa to aj na prve zubky na cistenie. V BB je vyslovene taka predajna Vsetko pre zuby, a je to na namesti pri lekarni Pod branou pri banke IRB.
Atanerka
začiatočník

Odoslaťod Yassmine »

Jej my sme tu dve Jasminky.
No a my uz mame dva zubky a podla toho ako sa Janik sprava asi idu dalsie.
Ata toje dobry napad na to masirovanie dasienok, ked zbehnem do BB asi si to pojdem kupit pretoze mi stale Janik objeda prsty :lol:
Co sa tyka ekzemu tak po tych homeopatikach sme zaznamenali zlepsenie mam pocit ze sa mu cisti tvaricka ale neviem nechcem to zakriknit aj fenistil som zacala pravidelne davat, tak fakt neviem co mu pomaha a pritom som ocakavala zhorsenie po tych homeo. Juj keby to bolo z len lepsie by som sa nenahnevala :o
Ako Simonko uz lozi ? ked je take sidielko zlatucke. Myzatial mame problem s tym pretacanim ale ked je bez plienocky tak uz mu to celkom ide len rucicku spod seba tazko taha :) ale asponnejaky pokrok tam je. A ked je zas na brusku tak dviha zadocek tak som zvedava ci vobec s jeho vahovou kategoriou bude lozit.

[ img ]
Yassmine
začiatočník

Odoslaťod lienka* »

ahoj Yassmine, minuly tyzden som Ti posielala SS, mohla by si mi odpisat prosim?
lienka*
začiatočník

Odoslaťod zuzina »

kkm
zuzina

Odoslaťod Atanerka »

zuzina píše:kkm

Zuzina nesifruj :P Ja tomu rozumiem, ale ved mozu aj ostatni vediet :wink:
Atanerka
začiatočník

Odoslaťod Gulička »

NO my sme boli včera na poradni a naše aktuálne miery sú 75 cm, 11,700 kg a 45 cm obvod hlavičky. sme zdravý len nám zase chrapčí na prieduškách tak sa sirupkujeme.
Ati ty si od FBI ked sa rozumíš tajným šifrám? :wink:
Gulička

Lúbim svoje deti najviac na svete

expert

Odoslaťod Andybb »

Ahojte,
k tym zubkom. my mame uz asi 3 tyzdne dva zubky. vysli nam naraz oba. tiez dost plakal, ale v noci ku podivu celkom dobre spinkal. strasne sa slintal. aj na plavani mal stale jednu rucku v puse.
nase aktualne miery /teda k 9.1.07/ su 7775 g a 71 cm. obvod hlavicky je 44 cm.
mali sme ist k dr pred dvomi tyzdnami, ale ked som tam volala, sestricka nam povedala aby sme nechodili lebo zuri chripka...takze tak.
s pretacanim je to u nas tak, ze sa tocime iba z bruska na chrbatik, nie opacne...a este z chrbatika na bok. na rehabku nam povedali, ze to vraj nie je pretacanie iba preklopenie alebo prenesenie vahy. on tak cudne nahne hlavku na jednu stranu a potom prehodi cele telo. je to hrozne smiesne. no snad sa dozijeme aj pretacania sa z chrbatika na brusko.
v pondelok sme zacali cvicit na Vojtovke dalsiu polohu, na boku. je to des. strasne zle sa udrzi lebo sa hadze a kruti ako had. no snad to nebude uz dlho trvat a skoncime s cvicenim.
Andybb
začiatočník

Odoslaťod Gulička »

Anybb prečo cvičite vojtovku mi si tiež neotáčame ale doky povedal že to je jeho váhou takže to beriem ako ok.
Gulička

Lúbim svoje deti najviac na svete

expert

Odoslaťod jasmina »

Ahojte,
tak matejko stale dost zle spi, uz sice nie s placom ale s castym budenim sa. a zubok nikde.
papa trocha lepsie aj ked mlieko cez den uz vobec nechce.
k tomu pretacaniu, ked sa pretoci z chrbatika na brusko tak sa velakrat zacne jedovat lebo sa mu tak nepaci ale niekedy vydrzi na brusku aj dlhsie.
majte sa pekne. Ika
jasmina
začiatočník

PredchádzajúcaĎalšia

vybrali.sme.sk linkuj.cz facebook linkedin google live jaggcz addthis

Naspäť na 2006

Kto je prítomný

Užívatelia prezerajúci si toto fórum: Žiadny registrovaný používateľ a 0 hostí.