Februarove babätka 2006

bábätká narodené v roku 2006
vybrali.sme.sk linkuj.cz facebook linkedin google live jaggcz addthis

Re: Februarove babätka 2006

Odoslaťod Halina »

Nana,tak Adam ma asi take iste smetiarske auticko ako vy :) a na ovladanie uz mame mc queena a taky jeap..a k tomu este traktor, ale ten je na snuru na ovladanie...tiez uz neviem, kde to vsetko davat...
Ako ste oslavali narodky?
ozaj-vsetkym prajeme vsetko naj k 3 rockom :)
My sme mali v sobotu 7.2. rodinnu oslavu a potom na druhy den detsku party...chalaniska sa vyblaznili do sytosti :)
a este som vam nepisala o nasom zraneni...pred tyzdnom si Adam rozbil doma o zarubnu hlavu a dnes sme boli vyberat 2stichy co rana vyzadovala :roll: je to maly dablik :)
a fotocky mozte kuk tu :
http://sirgelovci.myphotoalbum.com/slid ... me=album05
Halina
pokročilý

Pozvania odoslané: 0
Registrovaní priatelia: 0

Odoslaťod *nana* »

Halina detúrence sú krásne, majú nádherné modré očká. :D Malá je hotová princezná a Adamovi z očí srší šibalstvo. :lol:
Mimochodom nezhorela vám obývačka z toho ohňostroja v torte?

Pripájam foto našej chalúpky.
Prílohy
3 rôčky.jpg
(90.31 KiB) Stiahnutá 1964 krát
*nana*
začiatočník

Odoslaťod Halina »

Horela, ale stihli sme uhasit :lol:
Aj vasa torticka bola nadherna...riadna prplacka :)
Halina
pokročilý

Odoslaťod Cingi »

ahojte baby,
vsetkym februarcatam vsetko NAJJJ.
Dievcata tak my sme mali minuly tyzden "srandy"kopec. v pondelok mi volali zo skoly, ze ci mozem prist pre maleho, ze ma asi teplotu a kasle, ale ze to mi ucitelka musi vysvetli ako. tak som sa pobrala a ako na metle som cez cele mesto letela do skolky. dosla som a dieta urevane a kaslalo a hikalo ako somarik. ze sa im zobudil zo spanku a nevedel sa nadychnut ani rozpravat, tak ze s nim zacali triast, aby vobec chytil dych ... tak som bola mierne zhrozena. nastastie sa ukludnil - z toho vysla diagnoza "laryngitida" ze sa moze kludne dieta zacat sfleku takto dusit, doktorka ma upozornila ze pripravit v noci tasku a ked sa to zopakuje, tak sanitka a frcat do nemocnice. dostal hned cipok a nastastie zabralo. v noci som bola asi kazdych 10min hore a pocuvala, ci dycha. na druhy den kasel, na treti sople, na stvrty znova kasel a medzitym 39 teploty a zabaly.nestihol ani karneval ... skoda, ale hlavne ze je OK. no vcelku sme si "uzili" takze druha oslava ho chudatko caka az tento vikend.
Halina bohovske fotky :-) maly je tiez poriadne vysmiaty :-)
Nana torka je krasna, starka sa moze profesionalne realizovat.
majte sa krasne a tesim sa na nove foto!
jaaaj a este som ho ostrihala, povodne malo byt len zastrihnutie nad usami, ale kedze mlady pan otocil hlavu proti chodu strojceka :lol: islonakratko.
pa a vsetky pozdravujeme
Cingi
začiatočník

Odoslaťod *nana* »

Cingi, tak toto sme my mali pred rokom, drobca som uložila na obed spať a asi po pol hodine sa zobudil s tým, že sa nemohol nadýchnuť. Inak hrozný šok, ja som našťastie tušila o čo ide, lebo toto mal chlapček, čo bol s nami na izbe, keď bol Maťko ako ročný v nemocnici s nábehom na zápal plúc. Mamina toho malého mi vravela, že vtedy je najlepšie otvoriť okno, ak je von zima, alebo otvoriť chladničku a nechať ho dýchať chladnejší vzduch, aby sa mu uvoľnilo hrdielko a tiež je dobré dať mu Fenistil kvapky.
Inak, že toto mávajú zväčša chlapci a mali by z toho vyrásť.
Tak dúfam, že sa to nám ani vám už nezopakuje.

Inak doma sme komplet všetci chorí, horúčky, kašeľ, no hrôza. :roll:
*nana*
začiatočník

Odoslaťod Halina »

Cingi, my sme dostali zachvat z nicoho nic v noci 25.11....a skoncili sme v nemocnici ..
Tiez mame stale v chladnicke cipky (Rectodelt) a zmrzlinu... najlepsia prva pomoc je, rychlo dieta schladit (dat ho na balkon zabaleneho v deke) a vraj pomaha dat hned za lyzicku zmrzliny....
A este maj doma calciovy sirup, dithiadem a pevne nervy :shock:
Halina
pokročilý

Odoslaťod Halina »

v lete? ja sa spolieham na to, ze v lete to nie je :shock:
Halina
pokročilý

Odoslaťod Halina »

ahojte, baby kde ste vsetky?
chcela som sa vas spytat...hlavne tych, co mate chalanov, ake maju teraz spravanie? Su poslusny? aspon obcas? :) ako sa u nich prejavuje vzdor?
Adam je ako sto certov, poslucha fakt len vynimocne, stale vrci (ako tiger) a zase zacal bit (aj nas a aj deti) a pusu ma poriadne ukecanu :shock: :roll: Niekedy ma dni, ze je uplne perfektny a vtedy sa tesim, ze konecne je to za nami a potom zrazu pride dalsi den a on je este horsi ako predtym...
poradte ..
Halina
pokročilý

Odoslaťod Rencsa »

Ahoj, ja som tu bola poriadne dávno, ale môj malý je tiež februárový 2006. My máme tiež obdobie vzdoru sem tam. To znamená, že nie stále sa mu páči čo mu nariadim, vtedy si zloží ruky na hrudi a kričí mi: nechaj ma na pokoji!!! Sem tam príde aj ma udre alebo jemne /???/ kopne. Ale po takej dobrej chvíli ked sa s ním nebavím príde za mnou a dá mi pusu. Pred včerom došiel zo škôlky doškrabaný. jedno dvojročné dievčatko sa pustilo doňho.
Rencsa

Odoslaťod *nana* »

Rencsa vitaj.

Halina, poteším ťa ja mám doma tiež poriadneho čerta. Najnovšie bľačí z plného hrdla tak, že som mu musela nasadiť kalciový sirup, lebo stratil hlas.
Ohromne ho baví robiť Monike napriek, keď je napríklad na počítači, tak dobehne a vypne jej ho, alebo jej zo stola zoberie zošity a nahádže ich za sedačku.
A zlatý klinec programu je jeho zaspávanie, musím si k nemu ľahnúť a on mi stláča ruku, ale takým spôsobom, že ma štípe.Snažím sa ho vždy upozorňovať, že ma to bolí, že to nesmie, na aj tak mám ruky samá modrina. Normálne vyzerám ako týraná žena. :roll:
*nana*
začiatočník

PredchádzajúcaĎalšia

vybrali.sme.sk linkuj.cz facebook linkedin google live jaggcz addthis

Naspäť na 2006

Kto je prítomný

Užívatelia prezerajúci si toto fórum: Žiadny registrovaný používateľ a 0 hostí.