Februarove babätka 2006

bábätká narodené v roku 2006
vybrali.sme.sk linkuj.cz facebook linkedin google live jaggcz addthis

Re: Februarove babätka 2006

Odoslaťod *nana* »

Ahojte žienky, nejako nám to tu utíchlo. Ako žijete? Čo máte nové? :?: :?: :?:

U nás všetko po starom, akurát, že drobec konečne spáva v detskej izbe s Monikou. Majú nové postele, tak je celý vytešený, že má veľkú postielku. So spaním to vyzerá tak, že predtým som prebehla len cez izbu k postielke, teraz bežim cez celý byt do detskej, lebo sa budí tak,či tak. :roll:
Boli sme na trojročnej prehliadke u Dr., malý sa predvádzal, kázala mu prejsť sa ako chodí, tak si skrčil nohy do X a začal šmochtať ako Mr.Bean. Doktorka hotová, že ako čudne si zakladá nôžky, darmo som jej vysvetlovala, že bežne takto nechodí. :roll: Ešte šťastie, že nás neposlala na odborné vyšetrenie, kázala sa nám len koncom leta znovu ukázať.
Doktorka nám odporučila kúpele, že malému by to prospelo na dýchacie cesty, tým,že mal opakované bronchitídy a laryngitídy. Tak uvidíme, ak nám to prejde, tak asi pôjdeme. Neviem si dosť dobre predstaviť, ako to tam vydržime,lebo je to až na mesiac, ale dohodla som sa s mamou, že by sme sa vystriedali, lebo mne je to dosť aj z práce na 1 mesiac vypadnúť.

Tak sa majte babenky a píšte.
*nana*
začiatočník
 
Príspevky: 337

Pozvania odoslané: 0
Registrovaní priatelia: 0

Re: Februarove babätka 2006

Odoslaťod *nana* »

Petík, chcem sa opýtať, keď spomínaš tie mandle. Už máš aj obehané nejaké vyšetrenia a ten výber ti navrhol doktor? Ja mám totiž podobný problem, že sa mi vkuse vracajú angíny, normálne mám pocit, že som bacilonosič a odo mňa chorľavejú aj deti. Lezie mi na nervy, že mám každý druhý mesiac zapálené hrdlo, potom mi to vyhnisá a už ma ani nebaví chodiť stále k Dr., trvá to vždy nejaké štyri dni a potom to prejde. Mandle mám samý kráter a keď som to spomenula Dr. tak ma odbil s tým, že si to predstavujem jednoducho, že predsa mandle majú nejakú funkciu a nevyberajú sa vtedy, keď sa mi zapáči,že tam musí byť nejaký nález/ výter som mala samozrejme negatívny/
Tak som to vzdala, ale pamätám si ešte keď som bola dieťa, tak mi jedna doktorka vravela, že ak sa sústavne opakuje takýto zápal je lepšie tie mandle vybrať, pretože je to nebezpečné pre srdce. Tak neviem jeden tak druhý tak. Preto ma zaujíma tvoj prípad. Dík.
*nana*
začiatočník
 
Príspevky: 337

Pozvania odoslané: 0
Registrovaní priatelia: 0

Re: Februarove babätka 2006Re: Februarove babätka 2006

Odoslaťod Cingi »

Ahojte dievcata,
s tymi mandlami vam nezavidim. ja mam tiez posledny rok castejsie zapal hrdla . to som dovtedy nemavala vobec. ja fungujem na stopangine a angin-heel a co pride pod ruku kym to neprestane. mna zasa trapia vo vacsej miere migreny a s tym uz musim asi nieco robit. chystam sa uz 2 mesiace k doktorke na vysetrenie, ale ... ved to poznate.
prikladam foto z dnesnej 1. oslavy v KE - druha nas caka asi za tyzden v LM. nestihla som ani tortu odfotit, takze len mlady pan na bicykli ...
pa a liecte sa, chripka prichadza :cry:
Prílohy
oli 08feb09 009.jpg
(25.14 KiB) Stiahnutá 2029 krát
Cingi
začiatočník
 
Príspevky: 229

Pozvania odoslané: 0
Registrovaní priatelia: 0

Re: Februarove babätka 2006

Odoslaťod *nana* »

Čaute kočky,

my už máme po oslave. Musím stiahnúť fotky, malý mal krásnu tortu - medovníkovú chalúpku / starká sa vyšantila /. Dostal auto na ovládačku, veľké smetiarske auto / obrovská radosť - končí v ňom všetko, včera som z neho vyberala Mončin prívesok - našťastie bižu./
Ešte sa ozvem, pripojím fotky, ahojte.
*nana*
začiatočník
 
Príspevky: 337

Pozvania odoslané: 0
Registrovaní priatelia: 0

Re: Februarove babätka 2006

Odoslaťod *nana* »

Petik aj my máme smetiarske len klasicky, bez ovládania, zrejme to bude niečo podobné ako máte vy, dá sa len ručne nakladať smetná nádoba, otáčaním gombíka sa zdvihne a vysype do auta.
Na ovládanie má také veľké auto, mali sme ho už kúpené dlhšie, lebo bolo v Tescu zlacnené za super cenu, len ja som mu ho nechcela skôr dávať, aby to nerozmlátil. Keby bolo na mne, tak mu ho nedám ešte ani teraz, to len muž nemohol vydržať, už sa chcel s ním hrať. :roll: Tak už aj vyzerá, to auto chodí hrozne rýchlo, zrejme je to viac na von, tak nestihol ubrzdiť a nabúral na ňom blatník. :roll: Tak u nás neničí hračky len malý, ale aj veľký. :roll:
U nás sú najlepší darček " baterky" - je jedno či tužkové, menšie, väčšie, to je fuk. Len nech sú a nech ich je veľa,potom s tým lieta po byte, vláči nám všetky možné hračky do ktorých idú baterky a my už len vymieňame do nemoty. :wink:
*nana*
začiatočník
 
Príspevky: 337

Pozvania odoslané: 0
Registrovaní priatelia: 0

PredchádzajúcaĎalšia

vybrali.sme.sk linkuj.cz facebook linkedin google live jaggcz addthis

Naspäť na 2006

Kto je prítomný

Užívatelia prezerajúci si toto fórum: Žiadny registrovaný používateľ a 0 hostí.