Október 2006

bábätká narodené v roku 2006
vybrali.sme.sk linkuj.cz facebook linkedin google live jaggcz addthis

Re: Október 2006

Odoslaťod Portobello »

Andy :lol: :lol: ale som sa dobre zasmiala :lol:
Portobello
expert

Pozvania odoslané: 0
Registrovaní priatelia: 0

Re: Október 2006Re: Október 2006

Odoslaťod kzlatat »

čaute,
ja momentálne čakám, kedy sa Tomi zobudí a volám Dr., že kedy môžme prísť. Síce horúčky nemá, ale strašne dýcha a kašle. Na noc som mu musela dať Ventolin,, aby sa mu rozšírili priedušky a mohol ľahšie dýchať. strašne mu to tam píska a vŕzka - na iaľku to bolo počuť. :cry: :cry: :cry:
Dúfam, že nám dá nejaké lieky a nepošle nás znova do nemocnice.

sjuzn píše:zlatka - moja SVG mi minule ukazovala, ze synovi kupila bezlaktozove maslo :idea: tusim ho kupila v Bille, ze vraj vhodne pre male deti, ale asi hlavne pre takychto alergikov

áno, ale nie pre takých čo majú alergiu na mlieko - lebo určite aj to bezlaktózové obsahuje kazeín.
bublinka :- ) píše:Ja uz tiez varechu ani neschovavam a je preventivne stale na bare, nech ju ma mlady pan stale na ociach :lol: :lol: :lol: :lol:

:lol: :lol: :lol: Mám pocit, že píšeš o mne :lol: :lol: Ibaže ja ju "používan" na Radka. Tomino väčšinou poslúcha - teda na pár výnimiek, keď ma ečer doženie do stavu zúrivosti, lebo vystrája a nechce spať.
kzlatat
expert

Odoslaťod kzlatat »

baby pomóóóć, nechce mi zobrať moje pôvodné meno a heslo :shock: :shock: :shock:
kzlatat
expert

Odoslaťod jeanie »

Zlatka, ani mne, neviem čo sa deje, už som písala mail aj ostatným babám...možno Sjuzn bude vedieť...
jeanie
expert

Odoslaťod nelly.p »

Naše fórum už ide? :shock:
Ja blbá som ho vymazala z obľúbených :? , hodíte mi, prosím, link do mailu? :oops:
nelly.p
pokročilý

Odoslaťod jeanie »

Ja som asi blbá, ale aj som sa nanovo zaregistrovala a neberie mi to nové meno a heslo...Ale som si ho zmenila lebo chcelo to aj číslice tam...Muselo to byť to isté ako predtým?
ideme trochu von.....poobede musím ísť k lekárke...
jeanie
expert

Odoslaťod kzlatat »

janka, mne to už ide, tiež som sa nanovo zaregistrovala. Skús ešte raz.
kzlatat
expert

Odoslaťod nelly.p »

Prečo vám to nejde? :?
nelly.p
pokročilý

Odoslaťod AKNELka »

ahoj Janus,
už dávno si sa neozvala, dúfam že je u vás všetko OK, a že máš len málo času. Ako dopadli skúšky? Simonka je zdravá?
My práve doma riešime letnú dovolenku, rozhodli sme sa že tento rok drobca zoberieme k moru, kým ešte nemáme na krku hypotéku. Ja budem mať tento rok okrúhle narodky, takže to bude aj darček pre mňa. Ale zatiaľ sme nič nevybrali, asi máme veľké nároky, chceme ísť len na 8 dní a také zájazdy cestovky veľmi neponúkajú.
Vy čo plánujete na leto?
Ináč toho veľa nového nemáme, akurát Tomi mi urobil radosť že cez deň sa rozhodol že bude zaspávať sám, normálne ho nechám v izbe samého a keď ho idem pozrieť tak spí, ale musím si zaklopať, nech sa to nepokazí.
Keď budeš mať chvílku daj vedieť ako sa máte
AKNELka
začiatočník

Odoslaťod Juana »

Ahoj Lenka,
prepac, ze som sa neozyvala, fakt som nejako nestihala. Aj som tu, ale napisat nieco sa mi nechcelo. Skusky mam za sebou a 2. marca mam prvu statnicu. Cize za mesiac. Boze ani neviem ako to stihnem. Ale ked som uz skusky zvladla, tiez neviem ako sa mi to podarilo. Ale ani si nepametam, kedy som isla spat pred polnocou.
Takze dovolenka? Hned by som isla. A 8 dnove pobyty nie su? My sme s nasimi vzdy chodili na 8 dni. A idete letecky? To je asi najlepsie, zachvilu si tam a mas pokoj. My sme boli este s nasimi na Krete, na Malorce, odporucam aj na Ibize bolo super, ale asi to nie je pre male deti. Akle aj Kreta je fakt super. Tam som bola 3 razy.

My pojdeme asi zas nikam. Len tu v ramci moznosti. A potom chcete stavat dom alebo kupit byt? A v septembri sa chystas do roboty? Ja ano. A kde si predtym robila, ides zas tam? Som ale zvedava ze?
My poobede spavame ako kedy. Niekedy ano niekedy nie. Ked nechce, nenutim ju, nechavam to na nu. Potom ide vecer skoro spat. Aj teraz uz spi, bola cely den hore.
Tak snad uz castejsie napisem teraz.Pa
Juana
začiatočník

PredchádzajúcaĎalšia

vybrali.sme.sk linkuj.cz facebook linkedin google live jaggcz addthis

Naspäť na 2006

Kto je prítomný

Užívatelia prezerajúci si toto fórum: Žiadny registrovaný používateľ a 0 hostí.