Október 2006

bábätká narodené v roku 2006
vybrali.sme.sk linkuj.cz facebook linkedin google live jaggcz addthis

Re: Október 2006

Odoslaťod Saša »

:-)
Naposledy upravil Saša dňa , celkovo upravené 1 krát.
Saša
expert

Pozvania odoslané: 0
Registrovaní priatelia: 0

Odoslaťod Lenka F. »

Mojeˇdalšie fotky Kristínky...
Prílohy
kristinka4.jpg
Aj so troška kukla na okolie....
(86.12 KiB) Stiahnutá 4588 krát
kristinka3.jpg
Buď papám alebo spím...
(79.89 KiB) Stiahnutá 4576 krát
Lenka F.
začiatočník

Odoslaťod dennisa »

Jeej tu sa deju veci!
Lienke gratulujem k Jakubkovi, Hanke K Palkovi, super, ze sa chlapci rozbehli :wink:
Saska, Andy vitajte spat. Krasne babatka mate vsetky: Lenka, Lienka, Saska, Andy. Este pockame na Palkove fotky. Uz sa tesim, ked aj ja budem moct nejake pripojit. :)
dennisa
pokročilý

Odoslaťod Juana »

HANI, GRATULUJEM TEBE AJ OTECKOVI K SYNCEKOVI A JURKOVI K MALEMU BRACEKOVI! NECH STE VSETCI ZDRAVI A SPOKOJNI.

SASI A ANDY, vitajte doma!
SASKA, ten tvoj porod vyzeral celkom v pohode. Aj ja by som taky brala. Nastastie epidural som si vybavila, aj ked sa trochu bojim toho pichnutia. A ako dlho trva, kym ten epidural potom odoznie?
Ty si pisala, ze ti porod vyvolali, lebo si bola na 3 prsty otvorena a vsetko bolo pripravene. To ja som tak uz vyse tyzdna a nic. No zajtra idem do poradne, tak uvidim. Ja by som uz tak strasne to chcela mat za sebou! Brucho mam uz skoro stale tvrde ako kamen, uz sa ledva hybem. Ach jaj!

SASI a u koho si rodila, ak sa mozem opytat?
Juana
začiatočník

Odoslaťod dennisa »

yuyo píše:Saška, vitaj doma...booože..ja porodím už len z týchto emočných výkyvov, tak som si porevala dobre pri čítaní tých Tvojich príspevkov...až mi sopel kvapká na klávesnicu...
malinká je rozkošná...a ťahá asi dobre, podľa toho ako má dudu otlačenú... :wink:

Hanke, Paľkovi, tatinovi a Jurkovi blahoželáme a želáme veľa zdravíčka, šťastíčka, radosti a drobcovi veľa mliečka..

Veru aj ja som si poplakala. Hlavne ked si Saska pisala o prituleni si oboch deticiek. Ja sa na to tak tesim, aj moj manzel stale hovori, ze uz budeme komplet- 4 clenna rodinka :wink:
dennisa
pokročilý

Odoslaťod Saša »

Janus - fiha ja vlastne neviem ako rychlo odoznel....tusim ta davka je tak cca na hodinku, aspon tak mi to spominali. Mne nechali kateter este do dalsieho rana a dali mi davku aj v noci, vraj aby som nemala bolesti - asi kvoli tej manualnej lyze....akurat som chytala trochu zimnicu, ale povedali mi ze to nebolo z toho tak neviem. :? . Ja som sa tiez bala vpichu ale po prvom vyvolanom porode som si povedala ze to stoji za to skusit :-). A nebolelo to....skoro nic som necitila. Mala som umrtveny chrbat - teda to miesto vpichu a citila som iba jemny tlak. Tu uz vyzeram ako nejaka zavislacka na chemii :wink: .....ale chcem to verne opisat.
Saša
expert

Odoslaťod dennisa »

janus píše:HANI, GRATULUJEM TEBE AJ OTECKOVI K SYNCEKOVI A JURKOVI K MALEMU BRACEKOVI! NECH STE VSETCI ZDRAVI A SPOKOJNI.

SASI A ANDY, vitajte doma!
SASKA, ten tvoj porod vyzeral celkom v pohode. Aj ja by som taky brala. Nastastie epidural som si vybavila, aj ked sa trochu bojim toho pichnutia. A ako dlho trva, kym ten epidural potom odoznie?
Ty si pisala, ze ti porod vyvolali, lebo si bola na 3 prsty otvorena a vsetko bolo pripravene. To ja som tak uz vyse tyzdna a nic. No zajtra idem do poradne, tak uvidim. Ja by som uz tak strasne to chcela mat za sebou! Brucho mam uz skoro stale tvrde ako kamen, uz sa ledva hybem. Ach jaj!

SASI a u koho si rodila, ak sa mozem opytat?

Janus na 3 prsty to je dost! Ja som na jeden a doki vravel, ze uz mozem hocikedy porodit.
dennisa
pokročilý

Odoslaťod Juana »

DENNISA, mne uz pred dvoma tyzdnami povedal, ze idem v ten den rodit. A pred tyzdnom, ze to moze byt kazdu chvilu. A nic. Vzdy po vysetreni ma zacne bolet brucho, tak menstruacne a potom to vzdy prejde. ja si uz zacinam mysliet, ze mi to nebude fungovat, ked povedal, ze ten krcok nemusi reagovat, ked bol zasity. Uz asi vyzeram jak sibnuta, ale toto cakanie je uz na nervy!
Robim uz vsetko mozne, upratujem, varim, dviham tazke veci a citim sa akoby som ani nemala coskoro rodit!
Juana
začiatočník

Odoslaťod dennisa »

janus píše:DENNISA, mne uz pred dvoma tyzdnami povedal, ze idem v ten den rodit. A pred tyzdnom, ze to moze byt kazdu chvilu. A nic. Vzdy po vysetreni ma zacne bolet brucho, tak menstruacne a potom to vzdy prejde. ja si uz zacinam mysliet, ze mi to nebude fungovat, ked povedal, ze ten krcok nemusi reagovat, ked bol zasity. Uz asi vyzeram jak sibnuta, ale toto cakanie je uz na nervy!
Robim uz vsetko mozne, upratujem, varim, dviham tazke veci a citim sa akoby som ani nemala coskoro rodit!

Boze to je fakt na nervy, hlavne ked uz cakas 2 tyzdne. A kedy mas termin Janus?
dennisa
pokročilý

Odoslaťod mam1 »

Janus, hovríš mi z duše. Tak nejak sa cítim. :shock: :oops: :wink:
mam1
expert

Ďalšia

vybrali.sme.sk linkuj.cz facebook linkedin google live jaggcz addthis

Naspäť na 2006

Kto je prítomný

Užívatelia prezerajúci si toto fórum: Žiadny registrovaný používateľ a 0 hostí.