Novembrovky 2006

bábätká narodené v roku 2006
vybrali.sme.sk linkuj.cz facebook linkedin google live jaggcz addthis

Re: Novembrovky 2006

Odoslaťod panda »

Ahojte,

Lubi svokra určite bude poznať,určite má prehľad,kolegynka sa volá Janka a manžela má tiež Jana.Tak sa potom ozvi keď sa sem budete chystať. Inak noštek už máme zahojený, dúfam, že aj vy tie pršteky. Inak keď čítam tie rozne prípady tých pneumokokov tak aj ja veru rozmýšlam nad tým očkovaním.Človek nikdy nevie čo sa stane!
Inak manžel má rodinu zas v Žiline, jeho maminy sestry tam žijú.
Dovolenku ešte neplánujeme, uvidíme neskor, vidím to zas nejak koncom augusta alebo v sept., asi nejaký last minute.

Už som zabudla s kým som sa bavila o očnej, že nám troška uteká očko. Tak mi to už máme za sebou, teda návštevu u očnej, hovorila, že to nie je také strašné, očné pozadie je v poriadku, predpísala nám kvapky ktoré treba kvapkať do toho dobrého očka a to zlé by sa malo časom vyrovnať.Kontrola o 3mesiace a máme s ňou cvičiť tak, že jej držíme hlavičku a ona má sledovať len očkami nejaký pohybujúci sa predmet. Tak uvidíme či to zaberie. PáPá :D :D :D
panda

Pozvania odoslané: 0
Registrovaní priatelia: 0

Odoslaťod zuzi3 »

Panda, tak to ste u očnej pochodili super. Aj ja sa tam chystám ale skôr ku ortooptičke, tak uvidím.
Ešte chodíme na gastro kôli refluxu a a kôli neustálym laryngitídam, vraj to má z tých kyselín čo mu dráždia hrtan, má lieky ale nevidím zlepšenie, a ja osobne si mylsím že to bude skôr nejaká alergia, aj lekárka na endokrinologii povedala že má niečo v krvi zvýšene čo môže poukazovať na alergiu, a máme aj atopický ekzém, ten má aj malá, len tá ho nemá na tváričke, malý ho má zase na tváričke, poslednu dobu sa mu dosť zhoršil, musím skočiť na kožne. No vidíte čo sa ja nabehám po lekároch a to ani nevravím ked mi ochorie malá alebo su väčšinou s malým rovnako chorý, to už mi nervy striekaju. Už som 6 rok doma a baby poviem vám, že mi to už pekne zahrabkáva. :D
zuzi3

Odoslaťod leana »

Leana tu vakcinu proti rakovine krcka si mozes zaplatit aj v mojom veku
Deniska kupit si ju mozes. Ale je urcena pre zeny do 20 rokov. / do 25/. A niektori biznismeni hovoria, ze na veku nezalezi. Ale zalezi.
leana
začiatočník

Odoslaťod leana »

Zuzi , 6 rokov byt doma to je celkom dost. A chystas sa do prace? Alebo na dalsie bambino? :D Aj ja so chcela mat druhe babo hned po sebe. Ale zahrabava mi aj teraz celkom dostatocne. A pri dvoch detoch by som uz ani na TO zahrabavanie nemala cas. Tak sme vyrobu pozastavili.
Deniska asi pred mesiacom som bola seknuta. Takze to tvoje vynasanie na strte poschodie si radsej ani nepredstavujem. Asi tyzden je ,co ma konecne chrbat neboli. A to byvate v novostavbe alebo v starom? Lebo od 4 poschodia uz musi byt vytah./ si myslim/
leana
začiatočník

Odoslaťod zuzi3 »

Leana do roboty sa chystám, ale neviem kedy, teraz malého do jasli ani do škôlky nedám, ani keby čo, býva často chorý a lekárka mi kázala dáť ho do škôlky čím najneskôr a ked malý pôjde do škôlky, tak malá nastupi do prvej triedy tak budem ešte aspon pol roka doma, nech malá chyti základy v škole ale potom už budem robiť všetko pre to, aby som sa dostala medzi ludí a do práce. No uvidíme čo nám ešte život prinesie.
zuzi3

Odoslaťod deniska »

Leana tak ja som si dnes fakt kdeco precitala o ockovaniach v suvislosti s tym, ze chcema dat zaockovat malu a teda uz som neni rozhodnuta dat seba alebo ju zaockovat proti nicomu navyse co nie je povinne :? este nemam uplne vyhraneny nazor, ale prevazuje to asi na NIE .... no uvidime, este sa tomu budeme venovat ako rodina :D

a o tom ockovani proti rakovine maternice som sa bavilas dokim a povedal, ze to mozne je, tak ja len na margo toho ... ale ked nie tak nie ;):D
deniska
expert

Odoslaťod deniska »

Leani tak my mame stary barak a oficialne sme na tretom poschodi, ale je to kaslicky panelak so 4. poschodimai, ziadne vyvysene prizemie ani nic podobne, ale na papieroch je, ze ma 3 poschodia :shock: momentalne riesime stahovanie :D mojho muza to velmi chytilo, tak pozera po novych bytoch den aj noc :lol: ja to zas tak optimisticky nevidim, ale tvarim sa, ze Jasne, ideme do toho :lol:
deniska
expert

Odoslaťod dubravcanka »

Ahojte!!
Sorry ze som sa dlho neozyvala ale vsak vsetky poznate moju situaciu tak nebudem vysvetlovat :D V piatok som odovzdala diplomovku, huraaaa, a od zajtra sa ucim na statnice :( a budem sa ucit vkuse az do 3. 6. co mam prve statnice a potom dalsie 4.10. a 11. :? :? :? Musim to uz prezit a potom za odmenu pojdeme na dovolenku, chceli by sme ist tak koncom juna, zaciatkom jula, aby nebolo este prilis teplo, niekde do Grecka...neviete nejaky fajny zajazd poradit??Malicka sa ma fajn, je to moj pokladik presibany a velmi ju lubim:o) Je mi smutno z toho ze tento mesiac a daco budem len nad knihami a jej sa nebudem az tak venovat ale vsak ja jej to potom vynahradim:o)A uz vie povedat prve trojslabicne slovo: Pupava:o) Taka je zlata pritom, a okrem toho ma taketo nove slova: teta,tam, ujo, hop, hata- to je haci, ano, no, auto a to je asi vsetko:o)
Deni super ze chodite, asi sa uvideme az po statniciach, to uz bude Saska bezkat jedna radost:o)
Majte sa krasnucko a skusim sa castejsie ozyvat :wink:
dubravcanka
začiatočník

Odoslaťod leana »

No caute zaneprazdnene!!!
Sme boli 5 dni v trencine u babky si oddychnut :D :D ! No dobre nam bolo a nas tato nam " poupratoval cely dom", ma niekedy poraza z neho.!! A to mi kazdy den volal aku ma svalovicu z tolkej roboty!!. No ....oddychla som si a mozem zacat..
No ale vy ste toho moc nepopridavali :? .
Nasa ninka je cela modrinova. A to sa len obcas potkne , narazi ... No ziadne velke pady a toto.

Dubravcanka ja neviem teraz suvisle precitat ani clanok v casopise!! Takze ti vobec ,vobec nezavidim.A co sa ucis?? Nieco mimoriadne zaujimave?? Alebo uz mas Po statniciach??
leana
začiatočník

Odoslaťod panda »

Tak ahojte po dlhom čase,
veru akosi keď je takto pekne teplo vonku tak my sme stále viac vonku aj na záhrade a tak toho času za PC je menej.
Tak ako sa máte, ako pokračujete s rozprávaním? Ja sa musím pochváliť, Lauri sa vie pekne pozdraviť Dobý deň, ahoj, čau,už hovorí aj také dlhšie slová ako kamalátka, mesiačik, oniečko-slniečko, távička, už aj začína spájať slová ako pije miečko a tak.Jej oblúbená reklama je O2- hneď ako začína tak už hovorí OUTÚ, tú už spozná aj keď nie sme pri telke a teraz má oblúbený seriál Paneláč ako ho ona volá, nieže by ho stále pozerala ale asi 2krát sme ho spolu pozerali keď ho opakovali a odvtedy by ho stále chcela.
Zajtra ideme na kontrolu so srdiečkom po 8mesiacoch, vtedy nás poslala doktorka so šelestom, tak uvidíme či sa to zmenilo. Ak ju vobec bude vedieť vyšetriť, neviem si predstaviť ako jej teraz bude robiť EKG, určite v kľude ležáť nebude.
Dnes som sa pýtala sestričky na očkovanie proti pneumokokom, tak mi povedala, že teraz by ju očkovali 2krát a keď počkáme tesne pred 2.rokom, že niekedy v septembri by sa už dalo, tak bude stačiť už len 1dávka.Že to tak bude lepšie kvoli reakciám.
No a modrín máme veru aj my zopár.
Duby držím palce pri tom učení, no veru máš toho dosť, to ti verím.
Ozaj ideme celá rodinka na Macka Pú v BA, Lauri bude mať meniny tak to bude pre ňu darček, keďže to nie je lacná záležitosť. Len dúfam, že tam obsedí a bude sa jej to páčiť.

Čaute a napíšte, Pá :D
panda

PredchádzajúcaĎalšia

vybrali.sme.sk linkuj.cz facebook linkedin google live jaggcz addthis

Naspäť na 2006

Kto je prítomný

Užívatelia prezerajúci si toto fórum: Žiadny registrovaný používateľ a 0 hostí.