JUL 2006

bábätká narodené v roku 2006
vybrali.sme.sk linkuj.cz facebook linkedin google live jaggcz addthis

Re: JUL 2006

Odoslaťod eluška »

Ahoj Janka, je tu smutno, už nestíham chodiť toľko, ako kedysi a vlastne nemám ani nič nové. V škole je ako v škole, teraz píšem práce, resp. mám ešte len jednu, ďalšie na mňa čakajú, to mi asi najviac ide na nervy, inak to ujde. Marcelka začala teraz dosť kašľať, tak ak to bude trvať ešte tento týždeň, tak s ňou už budeme musieť ísť k Dr. Marianka sa drží, tá je len soplavá. A Marcelka mi zase dovliekla vši, bože, to je aspoň dvakrát do roka,ja to neznášam, strašne zle sa to likviduje.
Včera sme sa boli aj s mužom pozrieť na taký minikoncert, hrá tam aj môj bratranec, sú úpne neznám skupina, mladí chalani, ale hrali perfektne, tomu sa hovorí talent, a ako ich to baví, odchádzala som odtiaľ úplne nadšená.
No a zajtra zase do roboty, už som si tam zvykla, robota ma sice nebaví tak, ako v špitáli, ale zase to má svoje veľké výhody. Cez Veľkú Noc sa chystáme aj so švagrovcami a deckami do Prahy, veru hanba, ale ja som tam bola asi len raz, ako decko a nič si z toho nepamätám :oops: , tak sa teším, to mám taký svetlý bod.
A vám sa ako darí? Napíš mi na mail, ja ti ale, bohužiaľ, nemôžem odpisovať, lebo sa ti to nedoručuje, nechápem to.
Dúfam, že sú deti zdravé a ty tiež a že sa tešíte z jarného slniečka a z tej príjemnej teploty vonku. :D Papa a ozvi sa.
eluška
expert

Pozvania odoslané: 0
Registrovaní priatelia: 0

Odoslaťod janka + matko »

ahoj....Elšuka napísala som ti mail....dufam že ti dojde... :wink: ......skusial som si niečo povymazávať a porodiť zo schránkou tak možno aj niečo príde ...
janka + matko

pokročilý

Odoslaťod eluška »

Jani, asi nemáš náladu na humor, ale pobavila som sa, ako ideš porodiť so schránkou... :D
eluška
expert

Odoslaťod eluška »

A odpísala som ti, došlo ti to?
eluška
expert

Eluška.....ved sranda musí byť.... :yes:
ja som v poslednej dobe táááák unavená...že ledva žijem :vyplaz:
janka + matko

pokročilý

ozaj..vieme čo je s Dagi?...ako sa má?...a čo maličký?
janka + matko

pokročilý

Odoslaťod eluška »

Janka, nevieme, ale hádam dobre...
eluška
expert

Tak škoda jej.,....

Dobre sa ochladilo..... :vyplaz: ..sme chceli ísť kuknuť na koníky...ale sa mi nechce do tohoto nečasu

pa
janka + matko

pokročilý

Ahojte.,.....tak vidím že to tu pomaličky zaniká......

Vonku je ako v apríli.....ale hádam príde aj lepšie počasie...... 8)

tak zatial....pa
janka + matko

pokročilý

Odoslaťod eluška »

Janka, my dve si môžeme dopisovať aj cez mail, nemusíme kvôli tomu chodiť na bbt :) Ako sa máte? My sme dnes nadránom prišli z dovolenky, bolo krásne počasie, mali sme sa výborne, ale už ku koncu sa to začalo kaziť, ségrine deti kašľali, Marcelke bola zima aj napriek hicu, mali trocha zvýšenú teplotu, ale cestu sme absolvovali v pohode, takže nakoniec všetko dobre dopadlo. More bolo teplé, večery ešte lepšie :)A čo vy? Zvykáte si? Pa
eluška
expert

PredchádzajúcaĎalšia

vybrali.sme.sk linkuj.cz facebook linkedin google live jaggcz addthis

Naspäť na 2006

Kto je prítomný

Užívatelia prezerajúci si toto fórum: Žiadny registrovaný používateľ a 0 hostí.