JUL 2006

bábätká narodené v roku 2006
vybrali.sme.sk linkuj.cz facebook linkedin google live jaggcz addthis

Re: JUL 2006

Odoslaťod Dagi77 »

Janka,Eluska prepacte ja som myslela,ze som dala vediet aj sem a teraz pozeram,ze nie :eeek: :eeek: :eeek:

takze 13.1.o 8h20 sa namnarodiltreti chlapcek :yes: Branko mal 3420g/50cm
Naposledy upravil Dagi77 dňa , celkovo upravené 1 krát.
Dagi77

expert

Mood: Happy

Pozvania odoslané: 0
Registrovaní priatelia: 0

Odoslaťod Dagi77 »

:arrow:
Naposledy upravil Dagi77 dňa , celkovo upravené 1 krát.
Dagi77

expert

Mood: Happy

Odoslaťod janka + matko »

Ahojte...

Jéééééj Dagi.....krásny je ..... :angel: :angel: :angel: :adore: :adore: ..hned by som si ho pomojkala.....taký vonavý batoštek.Krásnu váhu máte.A ako velmi sa podobaju na tci e celýst.Ako od jednej mamky :wink:
Blahoželám vám.....prajem vela zdravíčka :yes: .....aby vám maličký robil len radosť....cmuk :4: :4:

čo porod aký bol?.....

Eluška ako skušky?...ako dopadal lyžovačka....dufam že bez následkov všetci ste celý :wink: :wink:

zle sa mi píše Peťko mi tu ťuká do klávesov... :vyplaz: ;--)

ja by som aj dala foto....ale nemám program na zmenšovanie...... :ham:

musím padať...zatial sa majte.....pa
janka + matko

pokročilý

Odoslaťod eluška »

Ach Bože! Veľmi pekné bábo a vôbec, to vaše trio je perfektné! :D A tie fotky máš vydarené, fotil muž? Tak to som rada, že to máš za sebou, veru, čakali sme, kedy čo a ako a kto :wink: ,ale hlavne, že je všetko v poriadku. :D Tak máte doma veselo. Opatrujte sa a nech vás choroby obchádzajú. Joj, keď vidím bábätko, tak mám chuť do toho vhupsnúť zase. Keby som tak veľmi chcela, tak by som aj....sice sa to teraz vôbec nehodí, ale malé miminko je to najkrajšie, čo na svete existuje. A moje baby by sa z neho zbláznili. No možno po škole...uvidíme. Gratulujem!!!! :D
Janka, ja som ti odpísala na tú mailovú adresu, z ktorej si mi to posielala, ale neodoslalo sa ti to, neviem prečo. Pošli mi ešte raz adresu, dík, pa!
eluška
expert

Ahojte....

ELuška to vážne by ste chceli bábätko...super...teším.sa :adore: :adore: :clap: :clap: ....to máš pravdu...je to to najkrajšie....... :adore: ......a byť maminou je super.....

my sme v kuse chorý.....tie pliagy čo nosí zo školky ....chytáme všetci......dnes mám volať na výsledky pre Peťka...dufam že bude všetko o.k.....

Eluška napísala som ti do ss.....

idem robím palacinky a Peťko mi ohromne pomáha :wink:
janka + matko

pokročilý

Odoslaťod eluška »

Janka, ako výsledky? A to bábo by som chcela asi iba ja....neviem, teraz nad tým nejdem špekulovať, ešte chodím do školy a tak...ale však skončím, keď budem mať 33, tak to by ešte šlo, nie? :wink: A na tej ambulancii človek vidí kadečo a to som tam krátko...už to beriem akosi inak, ako keď som čakala Marcelku, pri nej som vôbec nemala strach, že by mohla byť nejaká chorá, pri Marianke viac a teraz by som sa asi pokakala od strachu :rolll: Ale asi preháňam, netreba nad tým moc špekulovať.
U nás sú v podstate všetci zdraví, len ja som usoplená a uhuhňaná, v sobotu ideme na ples, tak budem kráska s červeným nosom...do prčíc. :twisted: Tak pa, odpísala som ti, snáď ti to prišlo. Pa!
eluška
expert

Ahojte...
Eluška...Peťkovi brali výter z nošteka......dr. si myslela že má kašle z toho.....ale asi nie lebo výsledky boli dobré nič tam nebolo...tak som rada........že 33......ja som v tom roku rodila Peťka....asi som tu najstaršia :mlc: ...presne som bola ako ty....pri druhom....vkuse som sa niečo bála...asi tým že som vela čítala....samé hovadiny :vyplaz:

Užite si ples-....a hod foto aká si bola kočka :yes:

Eluška..nič mi neprišlo....neviem čo sa deje :eeek: ,

Zatial pa.
janka + matko

pokročilý

Ahojte žienky,,,,,kde ste.,,,,,,,,?????
My nemáme nič nové........počasie je super.....ešte trochu teplejšie a nič už nechýba..... :wink:

Dagi.......vy sa ako držíte...čo máte nové?
janka + matko

pokročilý

Odoslaťod eluška »

Ahoj, Janka, my tiež nemáme nič nové, v podstate sme zdraví a máme sa dobre. Aj v robote som si už zvykla, nabudúci týždeň idem do školy...a beží to, neskutočne. Tá tvoja adresa je akási nefunkčná, alebo čo, lebo som ti to opakovane posielala a asi ti nič neprišlo, že?
Veru, slniečko svieti krásne, len škoda, že je taká kosa, včera tak fučalo, že ma skoro odfúklo.
Deti idú v máji do škôlky a školy v prírode, dúfam, že sa im tam bude páčiť a že budú mať pekne, Marianka ešte takto nebola, tak som zvedavá... :wink:
Dagi, ty určite počítaš ďalšie bábätko podľa Dr. Jonáša! :) :wink: A tentokrát dievčatko :) Tak nemáš čas písať. Ale nie, veď ja tiež už neprispievam tak, ako na MD. Som rada, že som rada a je to taký stereotyp. Ozaj, boli sme v sobotu na oldies diskotéke, bolo to fajn, ale nevládzem už toľko skákať :yes:
Tak pa a držte sa!
eluška
expert

Ahojte....

nejak je tu smutno??....

Eluška....chodia mi maily na tu adresu tak ja neviem čo sa stalo.....ako v škole?....a ako sa maju detičky?......

Dagi.....ved aj ty sem príde kuk..ako rastiete

jéj...a dnes je prvý jarný den...a celkom to zatial vychádza....
janka + matko

pokročilý

PredchádzajúcaĎalšia

vybrali.sme.sk linkuj.cz facebook linkedin google live jaggcz addthis

Naspäť na 2006

Kto je prítomný

Užívatelia prezerajúci si toto fórum: Žiadny registrovaný používateľ a 0 hostí.