JUL 2006

bábätká narodené v roku 2006
vybrali.sme.sk linkuj.cz facebook linkedin google live jaggcz addthis

Re: JUL 2006

Odoslaťod janka + matko »

Ahojte.....

tak my sme zase chorý.....týžden v školke dva doma.......to tak ked tam daju jedno dieťa choré......10 sa nakazí..a ešte ma aj tie učky začínaju štvať.....tak ako chodia oblečený von........len tričko a zimna bunda........a bez pančušiek.....aj to nechápem.....sa čudujem že im daju aspon čiapky na hlavu........ :?!?: :?!?: ....a jeden den som prišla pre neho a on ešte aj ponožky mokre na nohách...hlavne že v skrinke su suché......no čo.....posťažovala som sa aspon vám.....

konečne nasnežilo...aspon že detičky maju radosť...... :clap:

no možem ísť...moj nespavec je už vzhuru.........ach jáj........aspon viem že ho mám.......a ozaj máme 12 zúbkov.......šelma moja krásna.....

zatial pa
janka + matko

pokročilý

Pozvania odoslané: 0
Registrovaní priatelia: 0

Veselé Vianoce prichádzam priat,
aby človek človeka mal viacej rad,
aby jeden druhému štastia, lásky prial,
aby Novy rok za to stal :angel: :angel:
janka + matko

pokročilý

Odoslaťod eluška »

Aj tebe, Janka, všetko z tých veršov ti prajem :D :adore: , hlavne nech ste zdraví a detičky ti robia radosť.
A Dagi rýchly a dobrý pôrod! Papa! :D
eluška
expert

Odoslaťod Dagi77 »

POHODOVY NOVY ROK 2011,NECH SA VAM DARI VO VSETKOM DO COHO SA PUSTITE A SAMOZREJME ZDRAVIE PRAJEM VAM AJ VASIM RODINKAM :4:
Dagi77

expert

Mood: Happy

ahojte.....

všetko dobré v novom roku...aby bol ešte lepší ako ten starý :yes:

no ako ste sviatkovali?......čo vám doniesol ježiško.... ;--)

Maťko mal taku obrovsku radosť.......všetko trhal......ochkal...jéjkal......len Peťko kukal..nechápal čo sa deje...... :adore:

Dagi ...ty s ako máš...bruško je už velké

Peťko mi tu ťuká do pc.....musím odísť ...lebo mi tu zas niečo postláča..... :blink: :wink:

zatial pa
janka + matko

pokročilý

Odoslaťod Dagi77 »

....u nas bol cely december kiahnovy,naprv Martinko a o dva tyzdne nato Adamko,takze tak :wink: inac pohoda,teraz chodievame s chlapcami na okolite lyziarske strediska,nech si vychutnaju sneh V:)

mna caka porod asi buduci tyzden,ale to je len moj odhad ,uvidime :whist:
Dagi77

expert

Odoslaťod eluška »

Dagi, je to možné, že už?! Tak to sa už ledva hýbeš, čo? Teraz zase kiahne frčia, môj synovec, čo tu bol aj s rodičmi na Silvestra, presne na Silvestra dostal kiahne, ale keďže my sme už všetci kiahne mali, tak sme ich domov nehnali :)
Deti sa učia lyžovať, dávame ich do lyžiarskej škôlky, lebo ja som teda neni odborník na lyžovanie...ale kopec zleziem, celkom im to ide, hlavne Marcelke, tá už nejaké skúsenosti z lyžovaním má, Marianke je väčšinou zima, ale snaží sa. Škoda, že je odmäk, som zvedavá, aké to tam bude zajtra.
Tento týždeň som mala voľno, to bolo také fajn, aj napriek tomu, že som sa učila, tak som si aj deti užila, aj srandu, aj lyžovanie, poobedný spánok....to mi bude chýbať v najbližších dňoch.
Tak nech ti všetko dobre dopadne, ozvi sa potom, čo a ako, aj s fotkou! Pa :D
eluška
expert

Odoslaťod Dagi77 »

Eluska dakujem pekne a urcite dam vediet :yes:

u nas zatial uci ocino Matka ale tiez chceme pre neho nejakeho lektora,nech ma spravne lyz.tahy :wink: tuto sezonu to asi uz nebudeme riesit alebuduci rok,by sme sli niekde do Tatier a dali oboch chlapcov na nejaky lyz.kurz V:) chalanov to na snehu bavi ,takto treba vyuzit :wink:

a prajem prijemny nastup do skolky a skoly ,hlavne nech nie su ziadne choroby :whist:

pa
Dagi77

expert

ahojte..........

Dagi no ako?....ešte sa ni nedeje..alebo udialo :angel:

my sme konečne bez liekov...Maťko ich jedol od vianoc...tak som sa napálila a skončial s nimi........tak mu to aj prešlo.....kašlal strašne....to prešlo.....ale ten upchatý noštek má stále....tak uvažujem že s ním zajdem do sauny...inak fakt neviem ako mu pomocť.....Peťko rastie.... ako z vody.....pomaličky začína kecať....a velmi sa mu páči ležať na sniežiku...a pozerať ako padá z oblohy taký je podarený :adore: :adore:

zatial sa majte...a kuk sem častejšie...pa pa.... :yes: :yes:
janka + matko

pokročilý

Odoslaťod eluška »

Ahojte! No veru, Dagi, ako? Aj ja sem podchvíľou pozerám, či už je bábo na svete :)
Janka, my sa tiež zapodievame upchatým noštekom a zelenými soplami, asi týždeň bol kľud, už je to tu zase. Mám pocit, že v jednom kuse, okrem pár dní, má zelené sople.
Ja už mám po skúškach, dúfam, že tú poslednú som urobila, lebo by som rada mala chvíľku pokoj od školy. Ale máme si vyberať tému na bakalárku a ja vôbec neviem akú a ani formu, no nazdar, na toto sa teším.
Zajtra sa chystáme lyžovať, užiť si víkend, tak sa teším, že nemusím pozerať do učenia.
Janka a ty sa máš ako? Však napíš ss, ja ti pošlem aj môj mail, lebo táto schránka má malú kapacitu. Tak pa a ozvite sa, aj fotky by som rada nejaké videla, ako vám detičky rastú :D Pa
eluška
expert

PredchádzajúcaĎalšia

vybrali.sme.sk linkuj.cz facebook linkedin google live jaggcz addthis

Naspäť na 2006

Kto je prítomný

Užívatelia prezerajúci si toto fórum: Žiadny registrovaný používateľ a 0 hostí.