JUL 2006

bábätká narodené v roku 2006
vybrali.sme.sk linkuj.cz facebook linkedin google live jaggcz addthis

Re: JUL 2006

Odoslaťod janka + matko »

ahojte.......

kde ste žienky?.........nenechajte to tu umrieť....bude mi smutno za vami :wink:

Maťko má už svoje prvé atb za sebou........už dva týždne nechodí do školky ale v utorok by už mohol.... :yes: V:) ...sa nevie dočkať...........Peťkovi idu dva zubky naraz...taký je podráždený...už aby boli von........

už riešite čo detičkám pod stromček?.......ja vobec neviem..... :no: ............ale teším sa ako sa budu tešiť obaja....no dufam že Peťka poteší aspon stromček..... :8-):

hlásia nám celkom pekne.. :8-): :8-): ..........chladno ale to vydržíme....

čo máte nove..... V:)
janka + matko

pokročilý

Pozvania odoslané: 0
Registrovaní priatelia: 0

Odoslaťod eluška »

Ahoj :) Ja vôbec neviem, čo pod stromček, ešte som to neriešila, veru vôbec neviem, aj ako to postíham...
Teraz sa mi trocha skomplikoval život, dostala som sa k dobrej, pre nás výhodnej prac. ponuke, čakám na zajtra, čo na to povie vrchná v robote, či ma pustia dohodou, lebo ak nie, tak z toho nič nebude... Tá nová robota je na ambulancii, kúsok od nás v poliklinike, len denné...už som si to prebrala zo všetkých strán, teraz to vyzerá na poriadny chaos, ale veď ono sa to utrasie. Nečakala som to, mám sa ešte aj učiť na skúšku, ešte som to ani nevidela, ak teda tú robotu zmením, mala by som sa tam chodiť zaúčať, ale akosi mi to nevychádza...no neviem, neviem, som si toho naložila! :blink: :rolll: Ale zase čo sa týka budúcnosti, tak to bude výhodné, škoda, že to prišlo teraz a nie tak za dva roky, ale nič nič je ideálne.
Dnes som po nočnej, spala som asi len hodinu a pol, mám doma Marianku, akosi sa mi ráno nezdala, bola taká akási unavená, stále sa niekde ukladala a vraj"necítim sa dobre", tak som ju nechala doma. A veru poobede vracala, chudiatko, ale iba raz, teraz je už aj hladná, tak dúfam už zajtra bude lepšie, mám celodenku, doobeda tu bude muž a poobed svokra, dúfam, že ju tu už po céčku nenájdem! 8) Nevďačná nevesta som! :yes:
Ja viem, že som sľúbila fotky, ale akosi som sa k tomu nedostala, stále čosi riešim, teraz som si ešte prilepšila.
Ako sa má tvoja mama?
Dagi sa akosi neozýva...dúfam, že je v poriadku.
eluška
expert

Odoslaťod eluška »

pokúšam sa pridať fotku, odkedy máme nový notebook, tak neviem zmenšovať!
Prílohy
IMG_1218.JPG
dovolenka
(48.12 KiB) Stiahnutá 2325 krát
eluška
expert

Odoslaťod eluška »

No teda, deti sú tam akési čudné, také nasraté a vráskavé, to preto, že som to zle zmenšila,tak inokedy, horor.
eluška
expert

Odoslaťod Dagi77 »

Ahojte

Eluska krasne su dievcata :adore: podla toho co pises mas fakt fofry,prajemnech to vsetko vyjde tak akosi predstavujes a ak nie treba to brat,ze vsetko zle je na nieco dobre :wink: Marianke sore uzdravenie :yes:

Jani,tak mate zubkove obdobie,zvladnete to vsetko raz prejde :wink: a tiez drzim palce aby Matejko nebol tak casto chory akoMatko ked nabehol do skolky min.rok :4: Martinko sa zatial drzi,tak hadam mu to este dlho vydrzi,aj ked bude uplne prirodzene a cakam to,ze chory bude ale uz aspon nie tak casto :wink:

...ja sa mam fajn,pekne priberam :whist: a aj tak sa citim :rolll: som nesmierne naliata vodou,comi fakt prekaza,lebo ked so klaknem tak mam tak kozuna nohach takunapnutu,ze mam pocit,ze sa roztrhne :rolll: :rolll: :rolll:
-ja uz mamdarceky pre chlapcov nakupene a pre vmanzela a rodicov,mam napady,takze uz len zrealizovat,snazim sa to vyriesit uz teraz aby som sa v decembri v snehu s brusiskom nemusela trepat po obchodoch :whist:

takze zatim sa majte krasne a vyuzite nadherne slnecne aj ked chladne dni :yes: :flo: pa
Dagi77

expert

Mood: Happy

ahojte.....

Eluška....božinku tie riadne vyrástli.....aj do krásy..... :yes: :adore: 8)b ...no čo ako je to s robotou?.....pochvál sa..... :wink: ...................mamina je už po ožarovaní....chodila vyše mesiaca......je stále slaba unavená.....aj brucho si robí čo chce...vždy podvečere už leží čo nevládze...a len teraz jej začali aj vlasy padať.....tak to neviem či s toho.....juj...len ench vydrží.....že jej dr. povedal vraj do roka može byť recidíva....fuj...tak dufam že nebude.....musí vydržať

Dagi...s teba ide tolko pozitívnej energie.......mala by si častejšie sme písať...aby si ma dobila....ja už mám niekdy toho vyše hlavy.......a strašne rýchlo mi to letí.................čo si pokupila?....ja raz neviem....hračiek je tu že až......Peťko dedí všetko čo sa dá po Maťkovi.......tak fakt netuším ...............no a s mužom sme si už kupili darček...stojí na na dvore.....potrebovali sme ešte jedno auto..kedže bývame tam kde bývam :guns: :guns: :ham: .......aby som mohla chodiť pre Matejka do školky........takže my už len prkotinky...aby si Maťko nemyslela že na nás sa ježisko vykašlal.....velmi to vníma tak ho nechcem sklamať..........................mohla by si hodiť ešte fotečku bruška..nech sa potešíme :angel:

veru krásne je vonku...teplúčko.......dnes ten vetrisko.....ale hlavne že svieti :8-): :8-):

zatial sa majte....pa pa......
janka + matko

pokročilý

Odoslaťod eluška »

Ahojte!Janka, aj ja dúfam, že už bude s maminou dobre, tie vlasy to bude z chemoterapie, ale oni zase dorastú.
Tú novú robotu mám, som z nej zrútená, neviem si poradiť, ako v každej novej robote, chodím odtiaľ vycicaná a to tam doteraz bola stará sestrička...ale je fakt, že všeho- všudy som tam bola 4krát a z toho dvakrát vygumovaná po nočnej...Do konca mesiaca mám teda dve roboty. Aj tak dúfam,že sa mi podarí tam zapracovať, ale vždy po robote mám chuť to nechať tak...
Marianka je ukašlaná, išla k mojej mame, tak si tam spolu aj s dedkom gazdujú. :)
Ja mám tiež pocit, že je toho vyše hlavy, ešte dobrý kus nad ňu...nevládzem už teraz, to najhoršie ma ešte len čaká...Možno to za mňa píše porobotná depka. Tak radšej končím, papa!
Dagi, ste v poriadku?
eluška
expert

ahojte......

sa tak teším ked sa tento rok skončí......Eluška napíšem ti ss...kedže sem Dagi už asi nechodí

inak sa máme fajn....detičky rastu......a som rada že ich máme......choroby MAťko nosí jedna radosť...týžden v školke dva doma......a sem tam to schytá aj Peťko

neboj nič Eluška.....zabehneš sa rýchlo...a zachvilu ti to ani nepríde......ako sa ti tam páči?.......už je to lepšie?.......tak sa riadne namakáš ked chodíš do dvoch......nezávidím ti to....

zatial sa majte.....
janka + matko

pokročilý

Odoslaťod eluška »

Už som ti odpísala. Zabieham sa, robím, čo sa dá, ale jasné, že všetko má svoj čas. "Nesmím na sebe tak chvátat!"
Už som tu aj ja dlho nebola...A Dagi má kedy termín? Akosi strácam pamät,... Moje detičky sa striedajú v chorobách, nič strašné, len kašeľ, sople atď...No pôjdem už spať, ešte som si chcela troška hudbu popočúvať, lebo nemám na seba vôbec čas...ani na druhých, ale nič netrvá večne, aj blbé časy raz pominú...Tak pa!
eluška
expert

Odoslaťod Dagi77 »

caute holky

som tu len nakukamco pisete :wink: nastala zima a kazdy den sa mi zda rovnaky a mampocit ,ze sa nic nedeje a jedine co sa deje ,ze priberam kazdym nadychnutim :whist:

u nas chlapci sa zatial drzia a este chori neboli od nastupu do skolky,aj ked prave pred tyzdnom boli dve deti odhalene s kiahnami,tak na jednej strane rada by som, ak ich ma aj Matko chytit,nech je to teraz ako ked sa narodi maly krpcek) na druhej strane by som bola rada,keby ich nemal....tak uvidime co z toho bude :?

darceky davno pokupene,vyzdoba prebieha,takze z tejto stranky sa aj trosku nudim :whist:

termin mam na 2.2. 20011 ale ako viete budete to skor niekedy v strede januara 8)b

tak sa zatial drzte a vyzdravte sa :4: :4: :4: :4:
Dagi77

expert

Mood: Happy

PredchádzajúcaĎalšia

vybrali.sme.sk linkuj.cz facebook linkedin google live jaggcz addthis

Naspäť na 2006

Kto je prítomný

Užívatelia prezerajúci si toto fórum: Žiadny registrovaný používateľ a 0 hostí.