januarove babetka 2006

bábätká narodené v roku 2006
vybrali.sme.sk linkuj.cz facebook linkedin google live jaggcz addthis

Re: januarove babetka 2006

Odoslaťod tin »

triss prosim ta mozes mi poslat tvoje t.c. ?
chcem sa ta na nieco povypytovat ohlado skolky na palkovicovej. pisala si ze tam davas misku. ja som nakoniec nasla jedno volne miesto na zapadnej . prve styri dni tam valentinka chodila uplne stastna ale potom mala s ucitelkou konflikt koli kockam a odvtedy mi place. zacne rano ked vstava a konci o 12tej ked po nu chodim. tak rozmyslam ze ju od septembra dam inam. dik

ps: zdravim vas vsetky :D
tin
začiatočník

Pozvania odoslané: 0
Registrovaní priatelia: 0

Odoslaťod lety222 »

ahojte baby moja mala dominicka sa yiez narodila v januari. ako masa mate a vase babetka my sme momentalne v anglicku.
lety222

Odoslaťod maarch »

Ahojte vidím že to tu nejak uviazlo.

Ja mám tiež januarovú dcerku narodila sa 5.1.2006 (3490/51) a nejako si nemam s kým popisat o jej šibalstvach a uspechoch, ja chodim na junovky 2009 aj tam majú takých 3 ročných špuntov ale predsa to je o inych babatkach .
maarch

pokročilý

Odoslaťod Ena »

halooo halooo, a tu uz nikto vobec nepise ? :)
Prílohy
ena a deti.jpg
(50.41 KiB) Stiahnutá 2821 krát
Ena
expert

Mood: Happy

Odoslaťod lydia2783 »

Baby ahojte vy ste stále na januárovkách to je super ja som sem chodila asi do dvoch rokov malej potom už bolo času pomenej :( malá je narodená23.1.2006 a volá sa Lyduška možno si spomeniete a ak nie bolo nás tu dosť tak sa ani nečudujem vidím že vám tu popribúdalo veľa detičiek asi má každá dve a viac. My máme len Lydušku a doteraz sme ani nemohli mať ani po liečbe sa to nepodarilo a bum v auguste sa to zmenilo a termín máme na maj 2011 je to neuveriteľné tak som sa opäť zaregistrovala a našla som vás pamätám si na yvett a ešte asi dve Lusy a neviem :)
lydia2783

Odoslaťod Lusy »

Ahojte,
dlho tu uz nikto nebol.. viem, kazdy ma svoje starosti a ti nasi prvaci.. boze, rychlo to ubehlo....
Ale teraz k nam...
29.juna 2013 mame svadbu. S Luckou sme nasli tatinka, miluje nas a vlastne uz ma Lucka aj tatina v rodnom liste, len ja sa volam stale inaksie. ale budem nevesta... a este nieco... v januari sa nam narodi babetko, teda ak bude vsetko ako ma byt.... :) velmi sa tesime...
oka, idem, lebo zachvilu odchadzame skusat saty popolnocne. aj ja aj mala...
Dufam, ze nasi prvacikovia budu mat krasne vysvedcenie a vsetkym prajem vsetko krasne...
caute
Lusy

pokročilý

Odoslaťod Skoricka »

Lusy, blahozelame!!!
Mas pravdu, kazdy ma uz kopec starosti, takze na forum neostava cas, ale nas prvacik Andy sa ma velmi dobre, v skole sa mu dari a je velmi spokojny, to skor so starsim Miskom sa obcas vyskytnu problemy, ale tak to uz chodi, puberta sa blizi :?
Dievcata, nech sa Vam vsetkym s nasimi velkacmi-prvacikmi dari, pozdravujeme!
Skoricka
pokročilý

Odoslaťod Ena »

Lusy aj ja blahozelam- k planovanej svadbe, aj babatku :)
No, u nas je tiez veselo s tym nasim prvakom :)
A pozeram, ze moj posledny prispevok v teme je z januara 2010.. nas je odvtedy tiez uz o jedneho viacej, pribudol nam este teraz uz skoro 2.5 rocny Tomas :)
Bolo by super, keby sa to obcas ukazali aj ostatne kocky, co tu kedysi pisali :)
Ena
expert

Predchádzajúca

vybrali.sme.sk linkuj.cz facebook linkedin google live jaggcz addthis

Naspäť na 2006

Kto je prítomný

Užívatelia prezerajúci si toto fórum: Žiadny registrovaný používateľ a 0 hostí.