januarove babetka 2006

bábätká narodené v roku 2006
vybrali.sme.sk linkuj.cz facebook linkedin google live jaggcz addthis

Re: januarove babetka 2006

Odoslaťod Kerina »

Ahojte BAbenky, ja som tu už tiež nebola asi 100 rokov, vidím že naše "bábetká" narástli na fešandy a fešákov.
Ja som sa z pod Tatier presťahovala dolu na juh, späť domov, babám sa tu páči, aj keď nám chýba viec snehu.

Petra mi nastupila tiež do školky, od prvého dňa vletí dnu do triedy ako raketa nízkeho doletu, teší sa nenormálne, maminka chlapčeka, ktorý stále plačká a hádže sa o zem, mi vraj závidí .... ale deti máme rôzne.

Želám všetkých "januááárčatám" len naj-naj-naj, nech nám rastú do múdrosti a do krásy, nech sú nám zdravé a robia nám len radosť, a nech ich poslúchame :D :D :D

Mne sa na výške darí, zatiaľ všetky skúšky v pohode, 8 už mám za sebou, ešte 5, úžasný je ten kreditný systém, neviem čo skôr mám robiť, popritom ešte seminárky písať, ale hádam to nejak už dokopem dokonca. V práci som musela dať výpoved, lebo by mi netolerovali školu, odstupné nedostanem, vraj načo??? ppodporu nemôžem poberať, lebo som študentka denného štúdia /síce individuálneho-piatky a sobota/, takže nám tak začal nový rok, a školy sa už nechcem vzdať. Takže nejaká práca na dohodu by bodla.

Chcem sa opýtať babenky, už teraz v januári dostaneme posledný rodičovský príspevok, alebo až vo februári, lebo ja tie zákony neviem čítať, díky

A želám aj maminkám úspešný nový rok !!! :D
Kerina
pokročilý

Pozvania odoslané: 0
Registrovaní priatelia: 0

Odoslaťod lety222 »

ahojte aj ja prajem vsetko naj januarovym babetkam my sme oslavovali vcera 3 rocky
lety222

Odoslaťod tin »

ahoj baby a vase velke babetka.
vsetko naj naj v novom roku vam vsetkym a hlavne tym nasim anjelikom.
lusy ja len kukam ako nemas problem zo skolkou. ja som uz bola v ruzinove asi v 7 a vsade ma hned pri dverach zmrazili ze nemaju miesto ani pre deti co mali v septembri 3. a ze ani nie je iste ci ju vezmu od septembra lebo maju strasne vela deti . ja uz valentinku aj lutujem ze je vzdy iba so mnou . uz jej nestacim a ked moze byt s detmi tak az ziari. a mna vobec nepotrebuje.
ak niektora viete tak poradte ako je to s nami od januara ked nam dieta nevezmu do skolky, treba nieco niekdy hlasit (zamestnavatel, socialka, zdravotna ?)
dik vopred za kazde info ja sa v tom vobec neorientujem.
skoricka rada ta uvidim ale dufam ze skor na ihrisku ako v tvojej robote :)
tin
začiatočník

Odoslaťod Yvett »

Ahoj baby, no konecne zase trocha ruchu :-)

Vsetkym nasim 3 rocnym dorbcom, hlavne zdravicka a radosti.

Skoricka: mame sa fajn. Dom je dom a ta pohoda. Samozrejme to ma aj tu druhu stranku - pred vianocami nam odislo cerpadlo v studni a vzhladom na to, ze mame iba vlastnu vodu, tak sme boli 30 hodin bez vody. Treba riesit kurenie a ine veci, ale uz by som nemenila, ten luxus toho priesoru ... to je za vsetko a zahrada k tomu ...

Ena: prepustaju ma pre nadbytocnost. Nasu banku kupila CSOB a ja ako asistentka GR nemam sefa, tak co so mnou. Keby som sa moc tlacila tak ma upracu niekde za polovicny plat a nakoniec by ma aj tak prepustili, takto mam aspon odstupne
Yvett
expert

Odoslaťod Skoricka »

Lusy, tipujem, ze ta uprednostnili ako slobodnu mamicku a mozno sa im naozaj uvolnilo nejake miestecko, ale maminy samozivitelky su urcite uprednostnovane.
Tin, necudujem sa, ze ti Valentinku nechcu zobrat, aj nasi znami byvaju v Ruzinove a kedze cakaju druhe babo, tiez im maleho do skolky nevzali.
Ena, ked si z Petrzky, mozes si vybrat, ale ja by som jednoznacne sla na Antolsku, lebo tam si na 100% s malym na izbe, kdezto na Kramaroch to ani zdaleka take iste nie je. Mozno ta kamoska s dvojkami mala nieco aj chirurgicke, lebo chira na Antolskej nie je.
Yvett, musi vam byt super v dome. Zahrada je pre decka na nezaplatenie. My vyuzivame aspon krstnych, v lete bude aj bazen :wink:
Skoricka
pokročilý

Re: januarove babetka 2006Re: januarove babetka 2006Re: janu

Odoslaťod triss »

ahojte,

vsetkym detickam zelame vsetko najlepsie k 3.rocku :)
Ani sa mi nechce verit, ze tie deturence tak narastli, aj nasa Miska je uz velke dievcatko.

Tin, mrzi ma, ze ste takto zle pochodili :(, co som pocula tak nielen statne ale aj sukromne skolky su preplnene. Keby si chcela, tak viem o jednej, co otvara v aprili, Miska tam chodila do skolocky v decembri a boli sme spokojni. Je to pri Poluse, v Domceku (www.domcekktovtebebyva.sk). My sme tam mali rezervovane miestecko, ale nastastie ho nevyuzijeme, kedze Miske sa paci v skolke na Palkovicovej. Som velmi rada, ze si tak hladko zvykla na skolku, vidim aj denno denne pokroky, co je super - pospevuje si nove pesnicky, upratuje si lepsie hracky a tak :) Zatial chodi len na 4 hodiny, uvidime ako zvladneme prechod na celodenny pobyt.

Yvett, byvanie v dome vam velmi zavidime :), ja sa neviem dockat, kedy zacneme stavat. Mozno buduci rok, podla toho kedy sa vratim do prace. Zahrada a dostatok priestoru su na nezaplatenie :)
Prílohy
_DSC7598small.jpg
Miska s tortou
(65.44 KiB) Stiahnutá 2950 krát
_DSC7586small.jpg
Babulky spolu
(61.68 KiB) Stiahnutá 2944 krát
triss
začiatočník

Odoslaťod Anaj »

No ani my sme tu uz dlho neboli, ja este nerobim, ale zacinam uvazovat co dalej. Aj my sme mali party, tak posielam nejake foto. ella je uz velka slecna, diriguje celu rodinu, aj skolku. :lol:
Prílohy
DSC00096.JPG
(81.15 KiB) Stiahnutá 2950 krát
Anaj
expert

Odoslaťod Anaj »

motylik
Prílohy
DSC00129.JPG
(41.21 KiB) Stiahnutá 2959 krát
Anaj
expert

Odoslaťod Lusy »

[color=red]BABY, pocuvajte, co takto dat konecne stretko? Uz su predsa naše deticky trojrocne, su to uz velkaci... a dlhooooooooooooooooooooooo sme sa nevideli......
[/color]
ja si aj dovolenku zoberem, ked to bude doobeda...
ja by som vas vsetky chcela vidiet..... :wink:
Lusy

pokročilý

Mood: Happy

PredchádzajúcaĎalšia

vybrali.sme.sk linkuj.cz facebook linkedin google live jaggcz addthis

Naspäť na 2006

Kto je prítomný

Užívatelia prezerajúci si toto fórum: Žiadny registrovaný používateľ a 0 hostí.