januarove babetka 2006

bábätká narodené v roku 2006
vybrali.sme.sk linkuj.cz facebook linkedin google live jaggcz addthis

Re: januarove babetka 2006Re: januarove babetka 2006

Odoslaťod tin »

dik tris za radu skusim sa ist opytat aj tam. bola som zatial iba v habarke ale nemame sancu. este mi radili medzilaborecku tak zajtra sa tam chystam. budem byvat na trnavskej oproti kauflandu taka hnedo hneda novostavba. uz sme tam mali byvat od juna ale meskaju s kolaudaciou tak dufam ze do vianoc sa to podari. ty kde byvas? este raz dik
tin
začiatočník

Pozvania odoslané: 0
Registrovaní priatelia: 0

Re: januarove babetka 2006

Odoslaťod triss »

aha, tak to by si tu palkovicovu nemala uplne najblizsie... my byvame medzi trnavskym mytom a zimakom, takze od nas je to blizko, cca 400m.
Priznam sa, ze sa stale castejsie tesim, ze pojde Miska do skolky, aby som sa mohla venovat viac aj Saske aj sebe :oops: Okrem toho si myslim, ze sa jej bude pacit, je spolocenska a ma rada deticky. Par krat sme sa boli zahrat v tej skolke a nechcela ist domov.
triss
začiatočník

Odoslaťod Yvett »

No caute baby, vsetko dobre v novom roku Vam prajeme :-)
Nejako je tu mlkvo, pozeram, ze sme asi vsetky busy :wink:

Lusy, som Ti skusala volat, len taky detail, mam len Tvoje stare cislo, takze aj sms k Lucii sa nedorucila :oops:

No od februara som asi nezamestnana, vobec neviem ako to bude a co budem pachat a vobec sa mi do toho nechce - ach jaj.
Yvett
expert

Odoslaťod Lusy »

Ahojte....

aj ja tak pozeram a fakt... mlkvo a ticho...

Takze vsetko najnajnaj v novom roku...

a vsetkým januarovčatám 2006 všetko najlepsie k 3.rôčkom... už sú to velkáči, už to nie sú tie male babetka... ale nech sa im dari...

my máme oslavu ešte len pred sebou, bude az buduci víkend, ideme to spojit este s kamoskinej syna oslavou, on bude mať 11.januara 4 roky. Je to luckin frajer, to tvrdí malá...

Yvett, dakujem ti... neva, nove č. je 0910/405 405. a je mi luto, ze si bez prace. ja uvidim, ako dlho tu budem ja, vsak sa nic nepredáva...
Lusy

pokročilý

Mood: Happy

Odoslaťod Skoricka »

Ahojte,

vsetkym maminkam aj deturencom zelame naprv vsetko dobre v novom roku, vela zdravicka, stasticka, kopec lasky, usmev na perach a nech vas vsetko zle obchadza.
A zaroven vsetkym januarcatam zelame vsetko naj k 3. narodeninkam, ktore postupne oslavime
:wink:

My sme sa tu straaaasne dlho neukazali, odkedy som v praci, tak absolutne nestiham, ale pozeram, ze je nas takych viac, nejako je tu mrtvo :? Inac, Blavacky, ak by ste nedajboze ochoreli a museli do nemocnice, tak podte na Antolsku, teraz robim tu na detskom, takze bude o vas skvele postarane :lol:
Nasi chalani su inac velki zbojnici a tiez mame momentalne ignorantske obdobie a deti vie velmi casto postihnut "hluchota" :roll: :wink: Ale inac v skolke sa nam paci, akurat Andrejko je castejsie chory, kazdu chvilu je v skolke niekto soplavy a on to hned pochyta. Ale da sa, nie je to zase kazdy druhy tyzden, tak sa s muzom striedame doma.
Lusy, nevedela som, ze ste zmenili skolku, ale bolo mi cudne, ze som Lucku uz nevidala v skolke. A kam teraz chodite??
Ako ste vsetci prezivali Vianoce? U nas bol Jezisko bohaty, aj ked mam pocit, ze mame detsku totalne preplnenu, ale chlapci sa moc tesili :) A po sviatkoch sme boli na dovolenke, sankovali sme sa kazdy den, super nam bolo, sme si dostatocne uzili sneh, ved snad sa mi aj nejake fotky podari prilepit, ked budem doma.
Aj vy sa pochvalte, ako ste sa mali ;)
Yvett, vy ako na vidieku? ;) Inac, zavidim, my zvazujeme aspon kupu nejakej chalupy, aby sme mali aspon cez vikendy nejaky vidiek, ale neviem, co z toho nakoniec bude, ked teraz vsade strasi kriza...
Drzte sa vsetci a budte zdravi! Krasny dnik zelam ;)
Skoricka
pokročilý

Odoslaťod Lusy »

Skoricka, hej, uz od oktobra tam nechodime. Lucka chodi na Rontgenovu, a je to sto a jedna. tato skolka mi vyhovuje viac. aj pristupom aj lokalitou aj aktivitami.
u nas tiez mame jedno velke hrackarstvo. a ja neviem, co mam robit s tymi starymi hrackami. alebo ako to ulozit, mame to v krabiciach ikea, ale vsak to tam sa stale len kopi a kopi...
jezisko bol tiez bohaty, hlavne na babiky, a doplnky k babikam, dostala 4 ks babik, lego duplo, a k narodkam aj macka pu... usta sa jej nezavru ani v noci, lebo aj zo sna rozprava.... takze zabava...
vcera mala taku rodinnu oslavu, buduci tyzden s kamosmi. tak sa tesim...
Lusy

pokročilý

Odoslaťod Skoricka »

Lusy, a to vas v pohode vzali??? Lebo pokial viem, na Rontgenovu bol natresk a vobec nebrali nove deti... Ja som chvilu zvazovala zmenu skolku, nie kvoli Zabkam, ale kvoli tomu, ze Miska zaradili z 1. triedz rovno do tretej, co sa mi nepacilo, ale nakoniec som to nechala tak, nechcela som ho stresovat zmenou, on je totiz stary konzervativec :roll: :wink:
Skoricka
pokročilý

Odoslaťod Ena »

no, fakt to tu dobre zamrzlo..
aj my zelame vsetko najlepsie vsetkym 3 rocnym oslavencom, teraz sa to rozbehne s oslavami :)
Nas caka oslava 1.2. a na Silvestra mal Marek rok..
Lusy, to mate fakt super ze nebol problem so skolkou, ja som sa dnes bola pytat v tej co mame najblizsie pri dome a nic volne a aj s buducim sk. rokom to zavisi od toho, ze kolko prihlasok podaju zamestnane maminy, lebo my mame jeden hendikep, som doma na RD s Marekom, ale zas, neviem, preco by kvoli tomu mal byt o skolku ukrateny Filip, ma to trocha sekra.. :roll:
Yvett: a co s tvojou robotou? Idu Vas nejako celkovo rusit, ci len znizuju stavy pre krizu?
Skoricka: super, ze robis hend za rohom, ale dufame, ze Tvoje sluzby nebudeme potrebovat :)) Inak, ako je to, ked ide babo do nemocky, si mozu rodicia vybrat ci kramare alebo antolska? Lebo viem o holke, kde maju dvojicky a s jednym boli na kramaroch a s jednym na antolskej..
A este ma tak napado, ked to tu tak stichlo, nepribudli nejake nove BABATKA ?:)
Ena
expert

Odoslaťod Ena »

:D
Prílohy
filip a marek 2008.jpg
(47.84 KiB) Stiahnutá 2067 krát
Ena
expert

Odoslaťod Lusy »

skoricka, nebol problem, teda ja som nemala... volala som s riaditelkou a ona ze jasne nie je problem, mame jedno volne miesto. a lucka hned isla, a hned si zvykla...
ena, tak to je haluz. nechapem tomu aj ja... ale od septembra pojde do skolky nie? vsak to uz by mal ist a hlavne kolektiv vela urobi. od zajtra nastupuje do skolky aj luckina kamoska kaja, ktora bude mat len v juni tri roky. Ale jej mamina nastupuje uz do roboty, tak kaja ide do skolky. a skoricka predstav si ze na rontgenovu. zobrali ju uplne v pohode. v pondelok ju bola nahlasit, dneska odniest papiere a zajtra nastupuje. takze lucka bude mat partacku...
Ale zas neviem, ci mi nemame aj nejake vyhody, ze ako osamelym matkam nam deti do skolky zobrat musia a ze mame prednost pred vsetkymi, a navyse ked sme zamestnane... ale to si iba myslim... lebo aj ta kamoska je osamela matka...
Ena, je mozne, ze by pribudli, ale nie u mna... :lol: :lol: :lol: :lol: ja uz mat dalsie asi nebudem... co je skoda trochu, ale mozno este nasho karciho presvedcim, tak o pol roka o rok... :wink:
Lusy

pokročilý

PredchádzajúcaĎalšia

vybrali.sme.sk linkuj.cz facebook linkedin google live jaggcz addthis

Naspäť na 2006

Kto je prítomný

Užívatelia prezerajúci si toto fórum: Žiadny registrovaný používateľ a 0 hostí.