januarove babetka 2006

bábätká narodené v roku 2006
vybrali.sme.sk linkuj.cz facebook linkedin google live jaggcz addthis

Re: januarove babetka 2006

Odoslaťod tin »

idu nam tri horne zubky naraz :cry: tak sa nosime uz druhy den na rukach. zvali sa mi na rameno, kuse mi don a stazuje sa . na noc som jej dala Chamomillu a trochu pomohla.

uz som vas stihla aj docitat a teraz ani neviem na co som chcela reagovat a opytat sa
ved si spomeniem
tin
začiatočník

Pozvania odoslané: 0
Registrovaní priatelia: 0

Odoslaťod borka »

pre TIN.hahaha,mate to perne.
dnesny uspech,aj ked som jej vyrazne pomohla.
Prílohy
P1040492.JPG
(35.26 KiB) Stiahnutá 6137 krát
borka
expert

Odoslaťod Barbi »

Borka ta ohradka je super vec, Alex sa tam naucil postavit sa a teraz sa postavi kdekolvek, o cokolvek, do ohradky ani za svet. Takze nam vydrzala iba 2 mesiace :cry:
Barbi
pokročilý

Odoslaťod borka »

moj lenivec sa nestavia nikde.ved co sa bude namahat,ked ju postavim.vedela by,ale ani za nic to neskusa. :lol:
borka
expert

Odoslaťod Yvett »

Zlatá je Sašenka, len tie očiská veľké kukajú von :-)

Siska pozerám, že máš doma 2 deti :?

No ja Lei dávam posledné 2 dni von pančušky a tepláčky, ale nezakrývam ju, takže to asi vyjde na rovnako. A tričko s dlhým rukávom a na to s krátkym. Iba keď sa mi zdá, že je chladnejšie /chodíme von až po štvrtej/ tak jej dám mikinku.
Yvett
expert

Odoslaťod borka »

neviem po kom je taka okana-asi po mojej mame... :shock: rozmyslam co by robilo moje dieta keby ho zobral tato a nedal mu jest?! :wink: u nas by boli doma do 5 minut. :D
borka
expert

Odoslaťod Yvett »

Baby neviete, kde v Blave čistia koberce? Nie tepovanie, normálne ho tam človek zanesie a oni ho tam vyčistia. Sa nám niečo vylialo na koberec durch cez a to nestačí len vytepovať :?
Yvett
expert

Odoslaťod borka »

da sa dieta nejako naucit na spanie celu noc?vcera som ju udrzala od pol 11-tej do pol 6-tej s prestavkymi na cajik.slo by to bez caju?
borka
expert

Odoslaťod Eugenika »

Vcera dosiel nas tatino domov z robotky, mala sa hned na to vrhla. Ked sa s nou privital, isiel do kuchyne, aby sa napil a mala sa normalne zacala jedovat, rozbehla sa stvornozky za nim ku schodom a od zufalstva sa pri nich postavila, tak hrozne chcela ist za nim :lol: . Boze, hrozne zlata bola :lol: .
Aj Vase deti su hotove z oteckov, ked sa vecer dovalia domov? mala ma vtedy ani nepozna :twisted: . Si vynucuje jeho pozornost, aj prezliect do domaceho musia ist spolu, inac spusti krik :P
Eugenika
začiatočník

Odoslaťod borka »

u nas je to momentalne opacne.mala ked vidi tatusa po tyzdni,tak 10 minut pozera,ze "kto je len tento ujo??? !" :D
borka
expert

Ďalšia

vybrali.sme.sk linkuj.cz facebook linkedin google live jaggcz addthis

Naspäť na 2006

Kto je prítomný

Užívatelia prezerajúci si toto fórum: Žiadny registrovaný používateľ a 0 hostí.