Novembrovky 2006

bábätká narodené v roku 2006
vybrali.sme.sk linkuj.cz facebook linkedin google live jaggcz addthis

Re: Novembrovky 2006

Odoslaťod Kačatenko »

kamilenkka píše:citujem kacatenko :wink:
Vies, ja som aj rada ze som si s vami prestala pisat a je aj dobre ze ste na sukromnom fore. ked vam vapdilo ze vas druhe citali tak si to piste sukromne, ved mne je to jedno. je mi uplne fuk vase sukromie. Nie kazdy moze stale sedietr len pri pc a byt stale strceny na fore aby mohol prispievat a ak sa dlhsie neozve uz k vam nepatri lebo nereagoval na vase problemy ktorymi sa mimochodom vobec nemusi zaoberat? Niektore baby z novembroviek boli fajn, ale podaktore urobili fakt dobre ze tie ich kecy nemusi citat nikto dalsi!!!
papa

ked citujes cituj na zaklade niecoho, aj ja sem mozem napisat ze ta citujem a popisat hocico. Najprv si pozri vyznam slova citacia a cituj na zaklade niecoho .
Kačatenko
expert

Pozvania odoslané: 0
Registrovaní priatelia: 0

Odoslaťod Kačatenko »

A konieckoncov ja sa tu nemusim vobec snazit aby tu po vas nieco zostalo. Je to vasa vec. Ale ked som bola tehulka tak mi prislo vhod ked som nakukla k minulorocnym a precitala si ako sa to ich tehulkovstvo vyvijalo.
Kačatenko
expert

Odoslaťod www »

Nechapem preco utocite na Kacatenko?Ja som sa jej pytala a ona odpovedala...tak to fakt nechape,.
Tiez mi je divne ze ste sa odlucili a uzatvorili do sukromneho fora ked ste tu sli do toho s tym ze kde kto si vas precita.JA mam kamaratku medzi vami a takto som sa aspon dozvedela ako jej drobcek rastie lebo nebyvame spolu casto a ked som nieco chcela vediet,napr ako sa maju a co nove,nakukla som tu.Teraz sa mam vas spytat ci mi umoznite pristup k vam?Ak suhlasite rada ale predtym som velmi malo prispievala.Ak mi to umoznite ako na to lebo to troska nechapem ako do sukromneho fora vstupit...
Preco admin zmazal aj stare prispevky,ktore to este dnes boli/myslim novembrovky 2006/ DAkujem Nina

Odoslaťod Petrad »

:)
Naposledy upravil Petrad dňa , celkovo upravené 1 krát.
Petrad

Odoslaťod www »

Petrad píše:
www píše:Nechapem preco utocite na Kacatenko?Ja som sa jej pytala a ona odpovedala...tak to fakt nechape,.
Tiez mi je divne ze ste sa odlucili a uzatvorili do sukromneho fora ked ste tu sli do toho s tym ze kde kto si vas precita.JA mam kamaratku medzi vami a takto som sa aspon dozvedela ako jej drobcek rastie lebo nebyvame spolu casto a ked som nieco chcela vediet,napr ako sa maju a co nove,nakukla som tu.Teraz sa mam vas spytat ci mi umoznite pristup k vam?Ak suhlasite rada ale predtym som velmi malo prispievala.Ak mi to umoznite ako na to lebo to troska nechapem ako do sukromneho fora vstupit...
Preco admin zmazal aj stare prispevky,ktore to este dnes boli/myslim novembrovky 2006/ DAkujem Nina

zmazal ich preto že sme ho o to požiadali, nakolko 99% prispievatelov sme boli my čo sme odišli, za čo mu veľmi dakujem

prepáč, ale nepride ti choré šmírovať tu kamarátku???? ked si chcela vedieť ako sa má, tak si jej mala zavolať a nie robiť jej tu taký šmíring, ja by som ťa za toto gesto za svoju kamarátku učite nepovažovala

ano, išli sme sem s tým, že je to verejné forum, boli sme vtedy tehule, nepoznali sme sa a ked sa nás tu viac nazberalo a zistili sme, že sme dobrá parta, tak sme sa proste presťahovali do sukromia, neviem čo je na tom stále nepochopitelné, viem o x takýchto prípadoch z www.babetko.sk tak neviem, prečo to tu musíme stále rozoberať, ved nie je problém, aby si aj druhé novembrové mamičky začali písať, toto fotum je prístpné každému a prajem vám, aby sa vám to tu rozbehlo a našli ste sa tak ako my

Mila Petrad!Rozhodne mi to nepride chore kamosku smirovat,nie som na to odkazana a keby si troska lepsie citala tak by si pochopila ze som pisala o tom ze sa dozviem nieco nove a ked som chcela vediet co nove ma a ine info tak som sa jej spytala ci cez forum alebo ss.Chapes?To teraz obvinujes vsetkych citatelov zo smirovania?Lebo to tak vyznieva!
Pre mna zamna si vypisuj do tohoho vasho sukromneho fora co chcec,mna to rozhodne vobec nezaujima a nemam na to cas!
Tymto co som predtym pisala /tiez aj ako Kacenka poznamenala/ ze clovek aspon nabral nove skusenosti,rady,pomoc.Mmae rovnako stare deti a aj skoro rovnake problemy:
Tak len tolko a dalej sa k tomuto uz nebudem vracat a vyjadrovat.
Nina

Odoslaťod Kačatenko »

Nina, ono to ani nema vyznam sa k takym ludom vyjadrovat. ja tiez neviem co je an tom chore, ked ta zaujima kamaratka. Skor si myslim ze Petrad prave preto hlada kamaratky na nete. :roll:
Kačatenko
expert

Odoslaťod kamilenkka »

kacatenko a www, najzaujimavejsie na tejto diskusii je to, ze ste chceli pisat o svojich babetkach a este ani jedna zmienka o nich tu nepadla.........................................................
kamilenkka

Odoslaťod www »

Kačatenko píše:Nina, ono to ani nema vyznam sa k takym ludom vyjadrovat. ja tiez neviem co je an tom chore, ked ta zaujima kamaratka. Skor si myslim ze Petrad prave preto hlada kamaratky na nete. :roll:

Kacatenko.moja rec!Oni su asi fakt chore ked sa potrebuju izolovat.

"kacatenko a www, najzaujimavejsie na tejto diskusii je to, ze ste chceli pisat o svojich babetkach a este ani jedna zmienka o nich tu nepadla........................................................."CITAT.

kamilenkka!Ano chceli ale nemienim tu nieco pisat o svojom dietatku,ked to tu citaju volake strelene ,co sa tu dohaduju o sukromnom fore....tak moznio niekde inde,kde nebudu mat moznost zaparat/ak vobec/
Kacatenko sorry ale nabuduce.Maj sa pekne aj so svojim pokladikom a nech ste zdravi.Pa pa Nina

Odoslaťod Kačatenko »

kamilenkka píše:kacatenko a www, najzaujimavejsie na tejto diskusii je to, ze ste chceli pisat o svojich babetkach a este ani jedna zmienka o nich tu nepadla.........................................................

zaujimave je ze chces sukromne forum a chodis na toto 8)
Kačatenko
expert

Odoslaťod lienka76 »

Ahojte dievčatá...
no čo to nevidíiiim :-) konečne sa niekto ozval....
Bola som na novembrovkách na začiatku tehulkovstva, keď som myslela, že moja malá bude novembrovka (ale je októbrovka)....
A hm.... bez urážky, aj ja som mala divný pocit z tých dievčeniec (nie zo všetkých).... mne je vôbec divné, že niekto píše na fóre (verejnom), kde si dá fotku v spodnom prádle (napr. bruško a samozrejme aj tvár k menu) a potom píše, koľkokrát spolu s manželom keksíkovali a podobné intimity... a potom sa hnevajú, že prečo ich niekto číta....
No, je fajn, že odišli na súkromné fórum, ak si chcú písať také veci, ... ale dodnes nechápem, prečo si to napr. neskypovali, ale riešili na babatku, kde je logické, že ich čítajú nielen prispievateľky, ktoré majú mimochodom doooosť času vypisovať... - to tiež nechápem...)
(inak asi píšem zmätene, je to moj najdlhší príspevok po pol roku, popri písaní ešte naháňam malú po izbe, lašuje raz predlžovačku, raz skrinky )....
No ale kto chce ma pochopí.... kto nie - zaútočí...
A ešte jednu vec nechápem... "načo sem lezete? máte súkromné fórum, tak nás nečítajte, a vôbec, nečítajte babatko, veď to sa nerobí, čítať príspevky iných".... xixi

Kačatenko ahoj, pozdravujem malú Katku a pošli nejaké fotenky na to fórum, kde sme sa spoznali, Ty vieš kde, schválne nenapíšem, aby Ťa nešmírovali hehe.

Vy divné (aj v tomto prípade trafené husi zagágali) z bývalých novembrových baby 2006 dúfam, že ste pochopili sarkastický tón tohto príspevku... uf. 8)
lienka76
pokročilý

PredchádzajúcaĎalšia

vybrali.sme.sk linkuj.cz facebook linkedin google live jaggcz addthis

Naspäť na 2006

Kto je prítomný

Užívatelia prezerajúci si toto fórum: Žiadny registrovaný používateľ a 0 hostí.