Novembrovky 2006

bábätká narodené v roku 2006
vybrali.sme.sk linkuj.cz facebook linkedin google live jaggcz addthis

Re: Novembrovky 2006

Odoslaťod www »

Ahojte!Fiunguje toto forum novembroviek vobec este?Ma syna narodeneho v novembri a chcela by som sa k vam pridat na pokec.Mozem?Dakujem Nina :oops:

Pozvania odoslané: 0
Registrovaní priatelia: 0

Odoslaťod Kačatenko »

Ahoj Nina!
Fungovalo to tu, kym si baby nepovedali ze to tu zabalia lebo chcu mat sukromie. Ja si myslim ze forum by malo byt pre kazdeho. Ja mam dcerku narodenu posledny oktobrovy den, ale mala byt az v novembri tak som sem chodila, ale potom neskor som sa tu citila nejak divne tak som prestala, mozno je lepsie ze tie holky odisli na sukromne forum. Ja myslim ze novembrove baby mozme nanovo rozbehnut.
Kačatenko
expert

Odoslaťod www »

Ahoj Kacatenko?Super napad rozbehnut to tu.Preco to tu zabalili,ved isli tu do tohuo s tym ze si to ludia citaju a kto nechce ten nech neprispieva,no nie?!!!Ake sukromne fotum...to je nejaka specialitka :?: :shock: keby som chcela pripievat tam,ako sa to umozni?Musim ichh posziadat???Tomu troska nerozumiem..... :oops: :oops: :oops:
Nina

Odoslaťod Kačatenko »

www píše:Ahoj Kacatenko?Super napad rozbehnut to tu.Preco to tu zabalili,ved isli tu do tohuo s tym ze si to ludia citaju a kto nechce ten nech neprispieva,no nie?!!!Ake sukromne fotum...to je nejaka specialitka :?: :shock: keby som chcela pripievat tam,ako sa to umozni?Musim ichh posziadat???Tomu troska nerozumiem..... :oops: :oops: :oops:
Nina

Ano Nina, musis ich poziadat ci ta tam vobec prijmu. To sa mne osobne napriklad nepaci. Fajn ja beriem ze su to kamaratky a tak ale aj napriklad oktobrovky su kamosky uplne skvele a nepracu sa na sukromne forum aby ich nikto necital. Ja si myslim ze mnohym ktori chodili citat a nepirspievali mohlo toto forum aj pomoct. A sukromne problemy si mohli riesit aj pomocou ss. :roll:
Kačatenko
expert

Odoslaťod Kačatenko »

Takze aby som to zhrnula. babule su na sukromnom fore a ja sosobne si myslim ze je skoda toto forum zrusit.
Kačatenko
expert

Odoslaťod barbara »

Kačatenko píše:Ahoj Nina!
Fungovalo to tu, kym si baby nepovedali ze to tu zabalia lebo chcu mat sukromie. Ja si myslim ze forum by malo byt pre kazdeho. Ja mam dcerku narodenu posledny oktobrovy den, ale mala byt az v novembri tak som sem chodila, ale potom neskor som sa tu citila nejak divne tak som prestala, mozno je lepsie ze tie holky odisli na sukromne forum. Ja myslim ze novembrove baby mozme nanovo rozbehnut.

kacatenko, jasne ze forum je pre kazdeho :D .
z nas, co sme sem chodili kazdy den, sa stali skutocne dobre kamaratky, dokazeme sa uplne bezkonfliktne bavit o vsetkom, aj ked mame na veci rozne nazory. a dobre kamaratky sa porozpravaju aj o takych sukromnych veciach, ktore sa nemusia pretriasat verejne, to snad nie je take nepochopitelne.
ked si sa ty medzi nami necitila dobre, prestala si prispievat a je fajn, ze si nasla diskusiu, v ktorej sa divne necitis.
no a podobne ako ty, ked sme my zacali citit, ze chceme mat sukromie, tak sme odisli na ine forum :wink: . uz chapes?
barbara
začiatočník

Odoslaťod Kačatenko »

barbara píše:

z nas, co sme sem chodili kazdy den, sa stali skutocne dobre kamaratky, dokazeme sa uplne bezkonfliktne bavit o vsetkom, aj ked mame na veci rozne nazory. a dobre kamaratky sa porozpravaju aj o takych sukromnych veciach, ktore sa nemusia pretriasat verejne, to snad nie je take nepochopitelne.
ked si sa ty medzi nami necitila dobre, prestala si prispievat a je fajn, ze si nasla diskusiu, v ktorej sa divne necitis.
no a podobne ako ty, ked sme my zacali citit, ze chceme mat sukromie, tak sme odisli na ine forum :wink: . uz chapes?

ja to chapem, len nechapem preco to tu chcete dat zrusit, ved vy si pisete inde a mozno sa najdu baby, ktore budu prispievat sem.
Kačatenko
expert

Odoslaťod lulin »

Kačatenko píše:
barbara píše:

ja to chapem, len nechapem preco to tu chcete dat zrusit, ved vy si pisete inde a mozno sa najdu baby, ktore budu prispievat sem.

tak kacatenko tie kocky si predsa mozu zalozit diskusiu "novembrovky 2006" nanovo no nie? :idea: ved je to vsetko logicke :roll: nechapem vobec, preco tu je tato neplodna diskusia :shock: :?: :shock:
lulin

Odoslaťod kamilenkka »

citujem kacatenko :wink:
Vies, ja som aj rada ze som si s vami prestala pisat a je aj dobre ze ste na sukromnom fore. ked vam vapdilo ze vas druhe citali tak si to piste sukromne, ved mne je to jedno. je mi uplne fuk vase sukromie. Nie kazdy moze stale sedietr len pri pc a byt stale strceny na fore aby mohol prispievat a ak sa dlhsie neozve uz k vam nepatri lebo nereagoval na vase problemy ktorymi sa mimochodom vobec nemusi zaoberat? Niektore baby z novembroviek boli fajn, ale podaktore urobili fakt dobre ze tie ich kecy nemusi citat nikto dalsi!!!
papa
kamilenkka

Odoslaťod Kačatenko »

pocujte a preco sa vlastne do tejto diskusie zapajate ked sem uz nepatrite???? :shock:
Kačatenko
expert

Ďalšia

vybrali.sme.sk linkuj.cz facebook linkedin google live jaggcz addthis

Naspäť na 2006

Kto je prítomný

Užívatelia prezerajúci si toto fórum: Žiadny registrovaný používateľ a 0 hostí.