Maj 2006

bábätká narodené v roku 2006
vybrali.sme.sk linkuj.cz facebook linkedin google live jaggcz addthis

Re: Maj 2006

Odoslaťod Nunu »

YOKINA: snad sa raz aj stretneme :yes: :lol: :lol: :lol:

Vsetkym prajem skvely novy rok, a my nevymrieme, ved to tu tak stabilne ozivime na par dni, potom upadneme, ale stale sme tu, a to je hlavne :wink:
Nunu

kompletna rodinka

expert

Pozvania odoslané: 0
Registrovaní priatelia: 0

Odoslaťod Yokina1 »

aj nod nas s malym oneskorením Štastné a veselé aj v roku 2012 :-) ... to len ak by sme sa nevideli a nepoculi :-)
Yokina1

začiatočník

Odoslaťod kittuska »

Hehe, dodatocne aj ja prajem stastny novy rok ;-)

NUNU nie nerobim, ale kedze sme uz prestahovani, tak sa do hladania prace musim vrhnut intenzivnejsie :rolll:
kittuska
expert

Odoslaťod Nunu »

KITTUS: no nezavidim toto :rolll: Ale ked nie si tlacena tak isto nieco dobre vymyslis a najdes :wink: Drzim palce.

Tety mne zacina ist pekne na nervy ta moja zavislacka.. Len mna chce furt pri uspavani, spani a vobec. Chlapa len ked ma naladu. Inak reve.
A to vecerne uspavanie, dakujem krasne :no: po hodine je hore a cirkuuuuuuuuuuuuuuuuus :jaj:
Ked sa ona nauci spat, tak ja neze sampus otvorim, ja sa asi opijem od radosti :yes: :yes: :dance: :adore: :yu :yahoo
Nunu

kompletna rodinka

expert

Odoslaťod owlynda »

Ahojte
ja som tu nova a tiez mam termin 15.maja....a je niektora z vas od ziliny alebo okolia? :D :D
owlynda

Odoslaťod susy »

ahoj owlynda no my sme tu uz takmer 6 rokov po termine ale vitaj u nas.. :yu :dance: :pa
susy
expert

Odoslaťod Dianka »

Hehe SUSYna hlaska je super.

Mne nechodili zase linky tak som myslela, ze ste uz vymreli :lool: . Hlasim, ze zijem a pomaly sa psychicky chystam na zapis. I ked mam dojem, ze my si este rok pockame :blink: .
Dianka
expert

Odoslaťod Nunu »

Caute
tak co, zapisany do skoly? My ano :yes: Uz mame doma velkaca, az mi je luto, ze tak rychlo vyrastol, on bol take dobre babo :skuli:
ale aspon si mozem pri Vande ked zlosti povedat, ze "ved tak rychlo vyrastie" :D :))
Nunu

kompletna rodinka

expert

Odoslaťod Dianka »

NUNU my ideme az 2.2. na zapis. Ty si este mozes uzit pri malej, ale uz aj moja Mia je velka. Ved len teraz sa narodila a uz bude mat 4 :ashamed: . Ale co uz, hlavne, ze som krstna mama........ 6.1. sa sestre narodil Alex :adore: :adore: :adore: :adore: jooooooooj kazde rano ho :ax :ax :ax :ax :ax a riadne obvoniam, tak krasne vonia :adore: :adore: :adore: :adore: :adore: .
Dianka
expert

Odoslaťod Dianka »

Fakt to tu zamrzlo, či je nejaká zmena fora :-??
Dianka
expert

PredchádzajúcaĎalšia

vybrali.sme.sk linkuj.cz facebook linkedin google live jaggcz addthis

Naspäť na 2006

Kto je prítomný

Užívatelia prezerajúci si toto fórum: Žiadny registrovaný používateľ a 0 hostí.