Maj 2006

bábätká narodené v roku 2006
vybrali.sme.sk linkuj.cz facebook linkedin google live jaggcz addthis

Re: Maj 2006

Odoslaťod kittuska »

Hlaaasiiiim saaaaaa .....nemali sme net, sme sa prestahovali, tak mi to trosku trvalo :wink:

Vitam rusalku :wink:

Nuz co sa tyka skoly, Tinka je tiez zrela....ja budem zvedava na Mina, on proste ma vseeetko na haku, na kazdom pracovnom papieri ma max prvu ulohu spravenu a obcas 1 vec vyfarbenu 1 farbou a na spodku listu napisane NECHCEL SPOLUPRACOVAT, .....POTOM PRESTAL PRACOVAT.....no ja z neho nechapem, akoze nejaky obrazok namalovany???? Toho som sa este nedockala, proste on malovat nebude! On mi oznami, ja nebudem malovat "iba sa hrat"..... a rana mame tiez desne, proste ako kliest je na mne zakvaceny, minule ho ucitelka rvala do triedy a ja som rvala z jeho ruk moju kabelku :lol: ale rozumu ma vela, logicke myslenie tiez, som si nafotila do mobilu vsetky basnicky z nastenky, vsetky ovlada, ked som chcela aby mi nejaku zarecitoval tak flegmaticky kukol na mna ze tam mam mobil a mam si to precitat, on mi recitovat nebude! .... prednedavnom som mu dohovarala ze si nemoze pytat tolko hraciek na vianoce ved ten dedo mraz a jesisko nemaju tolko penazi a deti je vela na svete, tak tiez kukol tak ze "co si blba" VED DEDO MRAZ HRACKY NEKUPUJE ALE VYRABA! ..... no proste mame doma veselo!

jeeej ze tehotko? Joooj na to prve s Tinkou si spominam v dobrom, ak samozrejme odmyslim amniocentezu tak bolo fakt super, to som chodila na masaz kazdy tyzden, vegeeet, bez alergii som bola, zato pri Minovi som si to vyzrala asi aj s urokmi, hoci som nevracala ale vkuse mi bolo zle, klby ma boleli, vcestna placenta, no ale nakoniec to dobre dopadlo.

Hehe a ja si uzivam teraz svagrinej 8 mesacnu dcerku,takze dakujem vlasnych uz mam dost :lool:
kittuska
expert

Pozvania odoslané: 0
Registrovaní priatelia: 0

Odoslaťod Nunu »

KITTUS: Simon bol presne ako Mino. Malovat ani za svet. A potom zrazu, zacal vymalovavat to, co ho bavilo. Akoze ninja korytnacky malovanku, spidermana... a robil to vkuse. a ked pisem ze vkuse tak ako vravim. Dosiel zo skolky a do vecera kreslil. Tak si vymakal ruku, ze ho teraz chvalila psycholog. ze ma super jemnu motoriku. A to sa isto pamatate, ako som hovorila, ze kedy ja sa od neho dockam nejakej kresby. A uz aj pekne nakresli co chce, geparda dal minule takeho, ze ja takeho nenakreslim :no: :lool:

A blahozelam k prestahovaniu, juj ako ti zavidim, ze novy byt. To musi byt radost :yahoo
si viem predstavit ako si tam pomalicky zariadujes, vsetko zatial ciste, prazdne joooj

Ja tu nahovaram muza nech vymenime byt, ale nie je to vobec take jednoduche, vzdy skoncime na bode 0. Dokelu :ZZ:
Nunu

kompletna rodinka

expert

Odoslaťod susy »

NUNU kukla som kvoli tebe tu reklamu :lol: ....neni to lana a mne sa dokonca na nu ani nepodoba :ashamed: :jaj: a norina co nezverenji na forume ani len fotky by urcite malu nedala do reklamy...VSAK NORINA???? :ax a sopliky vam nezavidim...inak mam pocit ze vanda sa teraz nerodila a ze 8 mesiacov vsak pomaly uz oslavite rok a potom dva ....a aj ona pojde do skolky...baby nejak to prehnane rychlo letiiiiii
susy
expert

Odoslaťod susy »

KITTUSKA detttoooooooo nekreslime...teda konecne si sadol k tomu akoze prve carbanice co sofia kreslila ako 1,5 rocna...ale rozumu ma za 1000 v tomto je oproti sestre neskutocne popredu..jednak slovnik, jednak logicke myslenie...ale je motoricky aj hruba aj jemna motorika pozadu...sofia sa uz vedela sama hojdat byziklovat v tomto veku a on ani len na normalnu hoju nesadne iba na tu pre babatka... :jaj: :uh:
susy
expert

Odoslaťod Nunu »

SUSY: Ved som si aj myslela, ze ona isto neda malu do reklamy ale aj tak sa mi to dieta na nu podoba :D Ma rovnaky usmev, vlasy... asi som slepa :rol8:

aj mne to tak rychlo leti :help: ved presne, teraz som rodila :ashamed: No hlavne, ze my nestarneme :haha :dance:
Nunu

kompletna rodinka

expert

Odoslaťod kittuska »

NUNU pravdu povediac este si to tu moc nestiham uzivat, furt tu mam nejakych robosov, nemala som este ani 1 taky kludny den ze by som sa zvalila a nic nerobila, o vianociach ani nehovorim, dnes Milan ide kupit nejaky strom, potom vypratavame stary byt, lebo je uz predany a stale tam nieco este je...dnes pridu zase stolari, vcera tu boli do 23 vecer, no proste vycerpana som, dnes cez vikend ma zacalo boliet zase hrdlo, to sa zlepsilo, dnes sa mi vyhodil herpes......uz nech je 24.decembra a ja si vylozim nohy a mam v pazi... postupne poobede ideme k nasim, k svokrovcom takze aspon varit nemusim a tesim sa na rozpravky :))
kittuska
expert

Odoslaťod Nunu »

KITTUS: vylozit nohy k rozpravkam, tak to ja tak o 3 roky :) uz teraz s chlapom hovorime, ze ako nam potom uz bude dobre :lol:
s tym hrdlom si uz nieco riesila? ze ta tak casto boli.
verim, ze roboty jak na kostole, ja si neviem predstavit vypratat byt, to musi byt ina makacka :drop: :drop: :drop:

Inak ma napadlo, ty asi nerobis ze? to by si mala ine fofry, ze po praci balit a vybalovat.
Nunu

kompletna rodinka

expert

Odoslaťod rusalka9 »

Dakujem zienky ze ste ma tak pekne uvitali.
Predsa len som sa rozhodla dat Olivera do inej skolky aj ked viem ze toho vela nezmenim,ale aspon bude zabehnuty,pretoze aj tak tam ma nastupit do skoly a uz teraz ho tam vozim dva krat v tyzdni na treningy tanecnej.
Prajem vam krasne prezitie vianocnych sviatkov a stastny Novy rok.
rusalka9

Odoslaťod Yokina1 »

Majovecky vyzera ze vymierame .. kde ste secky????

My sme muz spat v BA ( Nunu nestihala osm ani voalt lebo rodinne povinnosti nas pohltili) mali sme krasne Vianoce a tesíme sa na koniec roka. Hurrrrrrrrrrrrrrrrra
Yokina1

začiatočník

Odoslaťod susy »

baby PF 2012 :ax :yahoo
susy
expert

PredchádzajúcaĎalšia

vybrali.sme.sk linkuj.cz facebook linkedin google live jaggcz addthis

Naspäť na 2006

Kto je prítomný

Užívatelia prezerajúci si toto fórum: Žiadny registrovaný používateľ a 0 hostí.