Maj 2006

bábätká narodené v roku 2006
vybrali.sme.sk linkuj.cz facebook linkedin google live jaggcz addthis

Re: Maj 2006

Odoslaťod kittuska »

caute,

my sme tiez uspesne po zapise, chudatko Tinka bola nestastna lebo tym ze sme sa prestahovali o par domov dalej, tak si myslela ze sme uz na vedlajsej ulici, tak nadiktovala meno dalsej ulice (co ma prekvapilo ze takto ovlada nazvy ulic) a ked som jej povedala ze ulica nam zostala ta ista len cislo domu sa menilo, tak bola cela nestastna ze teraz ako ju najdu a povedia jej ze moze ist do skoly, ked ju vlastne na tej ulici nenajdu :)) tak trosku stresovala

Vcera Milan priniesol pisaci stol, lebo ten ikeacky stolik uz vobec nepouzivala, kedze je dlha nezmesti sa za stol, tak sme museli poriesit, lebo kreslila na parketach :jaj: (hlavne ze mame velky stol v kuchyni)

Mino je expert, doteraz si v skolke nezvykol, kazde rano ho zo mna zoskrabuju..... vymysla si vyhovorky, dnes si vymyslel ze mu teta Livika (ucitelka) povedala ze dnes nemusi ist do skolky a tete Livike povedal ze ide na obed domov, ale on to vie tak presvedcivo povedat, este ze tam chodi Tinka, tak to vzdy zachranuje a uvadza na spravnu mieru :whist:

Mali sme ovcie kiahne, vsetci 3-ja, tak som happy ze som po tom uz aj ja.
kittuska
expert

Pozvania odoslané: 0
Registrovaní priatelia: 0

Odoslaťod Yokina1 »

naše všetky šieste narodky už oslavujeme len FB???? stratili sme sa alebo rozpadli?
Yokina1

začiatočník

Odoslaťod Kacenka »

Yokina1 píše:naše všetky šieste narodky už oslavujeme len FB???? stratili sme sa alebo rozpadli?

Caute dievcata, poriadne davno som tu nebola... Ale vstala som z mrtvych :vyplaz: Ako sa mate?
Kacenka
expert

Odoslaťod susy »

no ty sa pochval kacenka u nas u vstkych prakticky vsetko postarom...
susy
expert

Odoslaťod Nunu »

napadlo mi, ze pozriem ci to tu zakapalo, kedze zajtra nam nasi majovi krpci koncia skolkarsku etapu zivota a tu to oziva :D
akosi ste ma privolali

KACENKA: ty sa chval, co mate nove?
my ostatne sa viac menej vidame na FB, aj ked Kitti som tam uz tiez riadne dlho nevidela :-??
Nunu

kompletna rodinka

expert

Odoslaťod Kacenka »

Ahojte dievcata ;--) Trocha som sa popozerala dozadu a mate toho plno noveho. Teda vidim nove deticky o) U mna nie je nic nove. Mozno len to, ze som sa stahovala, ale to je uz skor stare :lool: Kubko ide do skoly v septembri a mam z toho trocha stres, ale dufam, ze to zvladneme. Na dovolenku nejdem opat, lebo stale nieco dokoncujeme na dome. Teraz mam vo vystavbe plot, tak sa uz neviem dockat. Kubko hraje futbal a zacal aj s tenisom. Je z neho velky sportovec, ale obavam sa, ze v skole ho to fakt bavit nebude... :scared: A vy ako? Idu vsetci drobci do skoly? Davali ste niekto aj odklad? Susy, ty si stale v Taliansku?
Kacenka
expert

Odoslaťod Kacenka »

Nunu píše:napadlo mi, ze pozriem ci to tu zakapalo, kedze zajtra nam nasi majovi krpci koncia skolkarsku etapu zivota a tu to oziva :D
akosi ste ma privolali

KACENKA: ty sa chval, co mate nove?
my ostatne sa viac menej vidame na FB, aj ked Kitti som tam uz tiez riadne dlho nevidela :-??

Nunu, o tvojej dcerke som veru nevedela, gratulujem 8)b
Kacenka
expert

Odoslaťod Nunu »

KACENKA: dakujem :wink:
myslim, ze vsetci idu do skoly, teda z tych, co sa vidame na FB
Simon sa uz tesi, on je taky maly biflos :mrgreen: aj v skolke bol vzdy v kazdom vystupeni vpredu a tahal to tam...

Simi chodil na karate a plavat, to som strasne happy, lebo ked vidim ako teraz plave, potapa sa a ma z toho radost, tak viem, ze sme robili dobre aj ked sa mu tam moc nechcelo, lebo u nas na plavarni je dost studena voda.

KACENKA a ty si sa nevydala druhy krat? si pisala, ze mas nejakeho priatela...
Susy zije v ITA stale, na to si sa pytala :D
Nunu

kompletna rodinka

expert

Odoslaťod norina »

.
norina
expert

Odoslaťod norina »

.
norina
expert

Predchádzajúca

vybrali.sme.sk linkuj.cz facebook linkedin google live jaggcz addthis

Naspäť na 2006

Kto je prítomný

Užívatelia prezerajúci si toto fórum: Žiadny registrovaný používateľ a 0 hostí.